Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 03.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Нова Административна (2)нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано28.08.09 20:58



Хайде, от мен да мине, ама щото си готин...
Примерно, някакво говедо, независимо дали е хетеро-, хомо-, би- или каквото и да е друго в сексуално, интелектуално, психическо или политическо отношение решава да се заяжда и обижда безпринципно и за да задоволи единствено низките си его- страсти.
Модераторите:
а) Трият без предупреждение постинга.
б) При повтаряне на ситуацията: Трият и отправят публично предупреждение за бан.
в) При потретване - превантивен седмичен бан с право на четене, без право на писане.
г) При рецидив (говедото е не само тъпо, но и упорито...) - тотален бан под формата на абсолютна забрана за писане и възможност само за влизане и четене.
Това не е т.н. "тотален "админски" бан по IP" и не е най-жестокото наказание.
д) При доказване на влизане с друг ник на човек (т.е., говедо) и продължаване на грубиянската инвазия - доживотен тотален админски бан по IP.
Мисля, че тази градация е напълно справедлива и достатъчно толерантна, за да осигури авторитет на клуба и спокойствие за добронамерените му участници.
Отново повтарям - тези рестриктивни мерки се прилагат от модераторите към който и да е и какъвто и да е участник, независимо от пол, възраст, социално или сексуално положение, пристрастия или извращения...
Апропо, ако и сега не прочетеш постинга ми, ще те издиря и ще те напляскам по дупето!
Само да не вземе да ти хареса...

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Нова Административна (2)нови [re: Sapiens]  
Автор TlALlA (с много въпроси)
Публикувано29.08.09 04:21



Предложение за добавка към Правилата.
Хетеро-жени и мъже да се допускат до дейността на клуба без да имат право да публикуват постинги, с права само за четене, без права за коментари. Независимо колко постинга и откога имат.

Папата не е виновен, това както и да го четеш е ясно.
Просто ти после омекна и поразхлаби нещата Сапи

....
Но нищо де, важното е да се постигне консенсус.

Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!

Тема Re: Нова Административна (2)нови [re: Sapiens]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано29.08.09 13:29



Сори Сап, пак не ти прочетох постинга



Редактирано от Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти на 29.08.09 13:30.



Тема Re: Нова Административна (2)нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано29.08.09 20:34



Нищо не губиш, Папи, нали TIALIA и Фьон са го прочели, по-важното е те да одобрят идеята...
Пък като не можеш да четеш, обади се по Скайпа да ти го разкажа...

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Нова Административна (2)нови [re: TlALlA]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано29.08.09 20:42



Нещата се изменят във времето за добро на всички.
Мисля, че последната ми редакция е най-справедлива и вече е достатъчно добра, за да привлече вниманието на модераторите.
Това - от една страна.
От друга страна, важното е не да се правим на велики, а да съществуваме в добра и добронамерена среда, далеч от агресията и злобата в ежедневието около нас.
Това, което предлагам е опит да осигурим такъв оазис на добронамереност и в този клуб.
Надявам се, че и на тебе вече ти е ясно...
Между другото, ако във времето се окаже, че точно хетеро- жените и мъжете в този клуб са тези, които безотговорно, умишлено и целенасочено развалят добрите отношения и добрия тон в клуба, защо не и:
"Предложение за добавка към Правилата.
Хетеро-жени и мъже да се допускат до дейността на клуба без да имат право да публикуват постинги, с права само за четене, без права за коментари. Независимо колко постинга и откога имат.
"
?
Ти имаш ли нещо против?

"Неназованите неща не променят смисъла си"


Тема Re: Против заключването на темата.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано29.08.09 21:03



О' райт.
Вероятно трябваше да те предупредя предварително, че ще бъда с ограничен достъп за около седмица - бях на конференция и имах малко време за да влизам в нета. Вече се върнах и първо ще изчета всичко преди да давам ново мнение по последните развития.
Във връзка с действията ми -- затворих темата, не защото съм съгласен с мнението на Курвоазие - а заради факта, който посочих погоре. За мен, конкретната тема съдържа расистки тези - както в постановката, така и в някои от отговорите. Държа да подчертая, че класифицирам темата, а не автора й или участниците в нея: човек може да се изкаже расистки или хомофобски без да е расист или хомофоб.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re:изборинови [re: linjack]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано24.09.09 22:35



Драги мои,
С изглед на това, че трите месеца служебно модеруване изтекоха, и с надеждата за цивилизована кампания и ясни понятия, ви поканвам на нова изборна кампания. Начало - 00:00ч. на 28.09.09, край 24:00 на 04.10.09.
Ще могат да се номинират само хора с повече от 30 мнения, пуснати преди настоящето съобщение. Важат старите правила, защото за нови нямаше достатъчно подкрепа.
Изричното съгласие на номинираните се доказва или чрез самономиниране, или чрез отговор в бъдещата тема за изборите.

Има още три дни... Призовавам ви да си помислите преди да се започват нови войни и обвинения.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re:изборинови [re: linjack]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано24.09.09 23:14



"Ще могат да се номинират само хора с повече от 30 мнения, пуснати преди настоящето съобщение."
Линджак, нима броят на постнатите мнения от даден участник в клуба са критерий за правилно модериране?
В такъв случай, "най-бъбривите" естествено ще бъдат с приоритет...


Ами, тогава направо се обади на Льовето и най-безапелационно го назначи за модератор, без всякакви номинации и избори!
Според мене, това не е начин за избор на модератор!
Моето мнение е, че не "най-бъбривите", а участниците с най-стойностни постинги трябва да бъдат с приоритет при номинирането...

"Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят и хаоса..."

Тема Re:изборинови [re: Sapiens]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано24.09.09 23:18



Всъщност не са 30, а 25. Важат тези правила:




----
бял подпис на бяло поле

Тема Re: Нова Административна (2)нови [re: linjack]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано25.09.09 19:19



Sapiens, ros, lover - дръжте се като големи хора, моля ви.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.