Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 12.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Нова Административна (2)нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано25.09.09 21:54



А вие, модераторите, се дръжте като модератори и покажете някакво отношение към ТОЗИ постинг:

"Тема Re: Нова Административна (2) [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано 28.08.09 20:58




Хайде, от мен да мине, ама щото си готин...
Примерно, някакво говедо, независимо дали е хетеро-, хомо-, би- или каквото и да е друго в сексуално, интелектуално, психическо или политическо отношение решава да се заяжда и обижда безпринципно и за да задоволи единствено низките си его- страсти.
Модераторите:
а) Трият без предупреждение постинга.
б) При повтаряне на ситуацията: Трият и отправят публично предупреждение за бан.
в) При потретване - превантивен седмичен бан с право на четене, без право на писане.
г) При рецидив (говедото е не само тъпо, но и упорито...) - тотален бан под формата на абсолютна забрана за писане и възможност само за влизане и четене.
Това не е т.н. "тотален "админски" бан по IP" и не е най-жестокото наказание.
д) При доказване на влизане с друг ник на човек (т.е., говедо) и продължаване на грубиянската инвазия - доживотен тотален админски бан по IP.
Мисля, че тази градация е напълно справедлива и достатъчно толерантна, за да осигури авторитет на клуба и спокойствие за добронамерените му участници.
Отново повтарям - тези рестриктивни мерки се прилагат от модераторите към който и да е и какъвто и да е участник, независимо от пол, възраст, социално или сексуално положение, пристрастия или извращения...
Апропо, ако и сега не прочетеш постинга ми, ще те издиря и ще те напляскам по дупето!
Само да не вземе да ти хареса...

"Неназованите неща не променят смисъла си""

Ако е необходимо, ще го адресирам ЛИЧНО към тебе или Линджак, за да стане ясно, че трябва да вземете някакво отношение.

"Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят и хаоса..."

Тема Re: Нова Административна (2)нови [re: Sapiens]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано25.09.09 22:32



Моля те, не ме връщай месец назад. Било то за четене или като атмосфера. Тримата писахте глупости. Изтрих ги. Дръжте се като големи хора. Ти поне мисля ме разбираш като казвам "моля".



Тема Re: Нова Административна (2)нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано25.09.09 23:07



Не си ме разбрал правилно.
Нямам абсолютно нищо против и триенето, и против "подръпването на уши".
И нямам за цел нито да те обидя, нито да споря, нито да се оправдавам.
Просто искам и двамата да отговорите на предложението, което давам с цел да се осигури мир и спокойствие в клуба.
Ако считаш (или считате), че това е не чак толкова важно, просто не ми отговаряй(те).

"Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят и хаоса..."

Тема Re: Нова Административна (2)нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано25.09.09 23:20



С мен нямаш проблем. Аз не се интересувам от тези неща. Само вродената ми заядливост ме кара да пускам по пързалката някои "видни" Ентелектуалци.
Споко не ми пука, просто се кефя да чета мъдрости "оставащи" за бъдните поколения.
А сега сериозно - Аз съм против Тези Избори. Те са ненужни в този момент. Заявявам, че няма да участвам в тях - Официално.



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Нова Административна (2)нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано25.09.09 23:25



Като триеш Глупости Защо си оставил ТАЗИ ?????



Или просто изречението за Модове и Придворни дами боде???

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Нова Административна (2)нови [re: ros2r]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано26.09.09 00:24



Бях го изтрил. Ще гоизтрия пак.



Тема Това не е тема за чат, въздържайте се от такъв.нови [re: linjack]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано26.09.09 12:51



.



Тема Re: Това не е тема за чат, въздържайте се от такъв.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано26.09.09 18:11



Предполагам, че не е адресирано до Линджак, а до мене.
Нямам нищо против, съгласен съм.
Но не е лошо, въпреки всичко, да ми отговорите на запитването...

"Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят и хаоса..."

Тема четит 5 /?/ мандат....нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано05.10.09 19:47



Еми, айде честито преизбиране!


Да е хаирлия!

Само да вметна, че отсъствието на Словоблудника и още един-двама, тотално отнеха интригата от процедурата. Това негово поведение е странно и подозрително...
Блуди, дека си, бре, менторе?

Rise in Red

Редактирано от ARlZE на 05.10.09 19:54.



Тема Re: четит 5 /?/ мандат....нови [re: ARlZE]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано05.10.09 20:15



Ако чак толкова ти е тъжно и ти се плаче, мога да ти предложа едно дружеско рамо, на което можеш да си поплачеш...
С доброто си и състрадателно сърце силно ще ти съчувствам и ще ти попивам сълзите с батистена кърпичка, само си избери цвят...

"Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят и хаоса..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.