Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:10 05.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Скандално!нови [re: jaytee]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано26.06.09 20:03





Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Скандално!нови [re: ljove]  
Автор Oberonbg (член)
Публикувано26.06.09 20:35



След години в САЩ никога не съм го чувал това мнение. За тях всичките сме имигранти.

Не бъркай частния пример с общото.



Тема Re: до ros2rнови [re: shallowgrave]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано26.06.09 20:40



Нямам нищо против , но ми е странен хъса ти да оспорваш нещо...
Кой ти пречи да пишеш?
И един съвет "интелект" - сложна дума, дълбока вода... Внимавай, може да се удавиш...



А сега сериозно. В цитирания от теб пост, не съм те визирал. Там говоря за 2-ма. След изчитането на всичко, установих, че сте трима, но не разбрах ти от какво се засегна? Ако наистина тук ти харесва и не си дошъл просто за изборите, Моля Заповядай ! Аз съм последният човек, който би искал някой да си тръгне ! На мен ми липсват Всички, които са спрели да пишат, дори и тези с които съм се карал, защото ако няма спор, няма и Истина...

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Скандално!нови [re: ljove]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано26.06.09 20:43



Брей, браво на нас. :)



Тема Re: Скандално!нови [re: Oberonbg]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано26.06.09 20:46



Само цитирам нещо- нямам наблюдения.
И не съм я писал аз тази статистика.

Що се отнася до американците- само индианците там не са имигранти...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Скандално!нови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано26.06.09 20:46



Господи, толкова ли е трудно... Можем просто всички хора само да се обичаме....



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Скандално!нови [re: Oberonbg]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано26.06.09 20:47



Да, това е долу-горе същото като да направят преброяване в България и да се окаже, че имигрантите от Афганистан са с най-високо образование (99% са с висше), след което в Афганистан да се зарадват, че са получили признание в България.



Тема Re: Скандално!нови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Homo erectus)
Публикувано26.06.09 20:51



Не можах да разбера връзките, които даваш с Иран. Разбирам възмущението ти и намирам за абсурдна ситуацията там - жените ги бият, изнасилват, тормозят, а гейовете направо ги бесят. Да, и аз мисля, че всичко идва от най-гнусната и разложена от всички авраамистични религии. И докато християнството вече е отживяло периода на войственост, горене на клади и кръстоносни походи, то ислямът тепърва ще завладява Европа поради огромната раждаемост на мюсюлманите и отказът им да се интегрират в цивилизацията.
Размириците, атентатите, потъпкването на правата и религиозната фанатичност са част от еволюцията на едно авраамистично общество. И в Европа е било така, а в наши дни - и в страните с действащ шериат. Изходът - ислямът трябва да се реформира, обществото им трябва да преживее техния си ренесанс и да възстанови блясъка и културата на предислямския близък изток.
Единствената държава, в която секуларността е издигната на такова високо ниво и почит, е Турция - със зъби и нокти, изстрадана, наложена чрез закон, но е факт, който трябва да ценим и пример, от който би следвало да се поучат другите мюсюлмански страни. Дори и в Турция всичко се крепи на косъм, въпрос на шанс и желание отстрана на нейните граждани е дали ще погледнат напред или ще паднат в пропастта на фанатизма.
Има много забележим паралел между дните на инквизицията и днешния ислямски фундаментализъм - мислиш ли, че ако в средновековието е имало огнестрелни оръжия и бомби, кръстоносците нямаше да ги използват? Еволюция, 600 години назад - просто трябва време. Ще има жертви, ще бесят гейове и ще убиват с камъни изнасилените жени, точно както и теб щяха да те палнат, ако беше се родил 6 века по-рано. Да се радваме, че все пак живеем в една страна, принадлежаща към цивилизацията и споделяща нейните ценности (доколко успешно, е друг въпрос)
Въпросът с Доган и турците няма да коментирам, защото смятам за излишен разговора дали родените тук турци са по-различни от нас, само защото са мюсюлмани. И то какви мюсюлмани - само възрастните са религиозни, младите са по чалгата и разврата, точно като и повечето останали българи.


Напълно споделям мнението на Джейти, че са отзивчиви и отговорни хора, но за съжаление по-голямата част не са имали шанс за добро образование и винаги са били третирани като второкачествени. Доган не представя турците като цяло, а само тези от тях, които може да манипулира - сигурен съм, че има много турци, които не го харесват и осъзнават, че тази омраза от националистите към тях, е заради Доган. Турци трябва да има навсякъде, във всяка партия, същото смятам и за циганите. И двете групи са голям процент от обществото и трябва да бъдат със същия процент във властта, равномерно разпределени. Същото важи и за гейовете, защото и ние сме много, но не вярвам да бъде създадена в скоро време Българска Национална Гей Партия. При нас всичко още е на ниво тайна съпротива, лобита, масонство и гей-еврейски конспирации - кога най-сетне ще излязат на открито и ще се обединят в една мощна партия, която да вземе властта и най-после да затрие българщинАта и великия арийски народ? Защото ДПС все още не са успели



Тема Re: Скандално!нови [re: ljove]  
Автор Oberonbg (член)
Публикувано26.06.09 20:56



Т.е. САЩ не са правили никакво официално признание или пък да дават повече права на българите. Това е просто сведение на вестник в България. САЩ нищо не казали за отношението към тези имигранти.

Интересно защо са попуснали Саудитска Арабия с 92.8% > 92.6%, числото за България или СССР в тази статия (с 90.6%, т.е., над Швейцария). Тези данни са м/у другото от 2000г, последното проучване с такива подробни данни. И все пак какво доказват?



Тема Re: Скандално!нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано26.06.09 22:35



" ... Доган не преставлява всички турци, а само тези, които може да манипулира ..." Отлично, много точно! Надявам се само комплиментите от мен да не те дразнят нещо.

Баща ми наскоро беше в едно от кърджалийските села, там ситуацията на евровота е следната : ДПС - 15 гласа, Синя коалиция - 22 гласа, Коалиция за България - 21 гласа и т.н. Имаше и гласове за Атака, обаче не помня точно колко бяха и не ми се спекулира.

В това село антидогановите настроения са много силни, обаче страшен грях на нашите политици е, че оставиха всички българо-мохамедани в ръцете на дръндарския мангал чрез бездействието си и незаинтересуваността от проблемите в техния бит.

Тези хора считат, че могат да намерят своето политическо представителство извън хватката на ДПС. Което е показателно, според мен.

Редактирано от shallowgrave на 26.06.09 22:36.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.