Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:58 29.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: "Гей-прайд - протести" - bTV, 23.06.2009 г.нови [re: jaytee]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано23.06.09 23:13



точно вчера му се възхищавах и упорствах над една негова статия...



Редактирано от Vanilllaa на 23.06.09 23:33.



Тема Re: "Гей-прайд - протести" - bTV, 23.06.2009 г.нови [re: jaytee]  
Автор Simplicissimus (homo simplex)
Публикувано23.06.09 23:28



Наистина това е едно интересно откритие за мен - оставам приятно изненадан. Визията му искрено казано определено не ме накара да си помисля, че може да пише и говори така смислено в първия момент... Клишета, етикети... трудно е да избягам от тях, макар и да се старая.





Тема Re: "Гей-прайд - протести" - bTV, 23.06.2009 г.нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано23.06.09 23:58



Идеален е за представител на гей общостта.

Абе познавам го това момче... Ако може да говори смислено, значи доста се е променил - преди време и за тоалетната не можеше да попита ясно, така че да го разберат... почва отнякъде, минава през другаде и накрая сам на себе си противоречи :)

Ама жив човек - мени се.



Тема Re: "Гей-прайд - протести" - bTV, 23.06.2009 г.нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано24.06.09 18:07



Ако не се лъжа точно миналата година по това време тук масово беше изказано мнението, че е напълно неподходящ за представител на гей общността. Явно критериите за качество падат от година на година...



Тема Re: "Гей-прайд - протести" - bTV, 23.06.2009 г.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Homo erectus)
Публикувано24.06.09 18:38



Разбирам, че всички искаме да ни представя някой пич като долния, да говори ясно и уверено, да е менли и коки, ама не става така. Не, че няма педита като долния, но много малко от тях биха си мръднали пръста за общността като цяло. А на Станимир не знам какво не му харесвате - за мен е перфектен. Критериите са субективно нещо, но моят съвет е да гледате позитивно на хората, които наистина ги е грижа и се борят за всеки един от нас.
Нека не забравяме, че образът и поведението на гей общността се свързват главно с Азис - иди и в най-затънтеното село и питай как си представят един гей - едва ли ще получиш различен отговор. Така че да сме благодарни за това, което се прави, щото можеше и нищо да не се прави.





Тема Re: "Гей-прайд - протести" - bTV, 23.06.2009 г.нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.06.09 18:50



С Миро бяхме заедно 8 месеца.


Мисля, че добре го познавам...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: "Гей-прайд - протести" - bTV, 23.06.2009 г.нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано24.06.09 19:04



Предпочитам Азис.



Тема Re: "Гей-прайд - протести" - bTV, 23.06.2009 г.нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.06.09 19:07



Разбира се, не е толкова красив и умен, колкото Азис!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: "Гей-прайд - протести" - bTV, 23.06.2009 г.нови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Homo erectus)
Публикувано24.06.09 19:16



УжасТен си!

Ми така като я карате, май само азо ще остане на сцената да ви защитава. Но той и това не прави, само говори за задници и цици. А ако го питаш нещо за хомосексуалността, извърта всичко към травестития, две думи не може да скалъпи извън грозотията на собствените си изяви. Щом се асоциирате с такова поведение - ок:) Няма лошо.



Тема Re: "Гей-прайд - протести" - bTV, 23.06.2009 г.нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.06.09 19:26



Чакай сега, какво искаш да кажеш- тъкмо бях решил да си уголемявам бюста!

И мислех да копирам задника на Дженифър Лопес!

Значи ли, че ако направя горното, няма да си пускаме Бах!

Папе, моля те, приеми ме с горния външен вид, за сметка на това обещавам, че няма да си пускам коса!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.