Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 09.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Резултатите от гласуването.нови [re: loverrock]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано23.06.09 01:34



Сексуални. Или псевдо приятелски.

Първите са ясни. Вторите са сделката в която аз изслушвам всички проблеми на човека насреща, давам съвет и помагам с каквото мога, а в замяна от време на време ме пита той/тя как съм, и аз имам правото да го/я наричам "приятел".



Тема Re: Резултатите от гласуването.нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано23.06.09 01:39



София. Роден и израстнал тук. Иначе корените са ми от Германия, Румъния, Гърция, Македония и из България. В България - главно от Благоевград и Ичера.

Някакви други подробности да те вълнуват относно родословното ми дърво?



Тема Re: Резултатите от гласуването.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор linjack ()
Публикувано23.06.09 02:22



Момчета, дайте да направим трагикомичен сериал - "Клуб АиА"! Бая пари може да спечелим. И всякакви от рода на "Забранена любов", "Черната перла" и прочее не могат да ни се опрат на малкото пръстче.

Льове - ако се чувстваш "изигран", за това, че си на "второ място" - моля те не го превръщай в трагедия от Шекспирови пропорции. Хванах се за тези избори без особено желание, но безотговорните и егоистични действия всъщност ме амбицираха. Надявах се да станеш мод, за да нямаш основание за повече сръдни. Вярвах, че ако станеш мод ще бъдеш по-съобразителен за нуждите на всички потребители. След две загубени седмици в почти безмислени дебати и избори, твоето отказване след изборите е равносилно на предателство на доверието на тези, които гласуваха за теб и на нашето време и желание за демократични избори. При това се отказа без ясно артикулирани, логични причини - ей така, първата ти мисъл, която ти дойде в главата: "Отказвам се" - с апломб! Прав ти път.
Към теб още малко - защото днес съм гаден: Преди време те посрещнахме с топли обятия, а ти почна да се хулиш с кмета на селото още преди да се нанесеш. Като прощя да си си ходеш обиден, те замолихме едва ли не със сълзи на очи. Аз лично ти посветих малко лирика в проза. Трогнат, ти се върна бегом. Сега, твоите действия, драги - въведоха клуба в хаос. Надявам се да си горд.

Гардиън - ами да; и ти не си идеален - аз също не съм! - но нали знаеш как се постъпва с троловете - не им се отговаря:)

Рос - отговори ми - заслужено ли е поведението на Льов към Гардиън. Човек не може непрекъснато да бъде хулен без да отговори. А избухването на Гардиън не е ли поне малко оправдано. Вчера уж за малко се помирихме, но днес фурията почна с нова сила. От кого? От Гардиън?!

Отново към Рос - сега какво?

Към останалите потребители - как е сеирът?
Ако ви дразни или боли - радвам се! Не сме само ние в кюпа на виновниците. Като избирате някого - ясно му кажете какво искате от него, а не какво мислите за субекта - ако е нужно на лични бележки. Когато някой ви дразни, можете да го помилите да се корегира. За сващащия човек - и веднъж стига.
Сега какво?

За мен - ако не си личи - да занимвал съм се политика (на университетско ниво), опитах се да играя според правилата на играта и даже малко се увлякох. Взех се много на сериозно, дори и да си карах с весел тон. Истината е, че като по харесвам кампанията, отколкото самата длъжност. Кандидатирах се за да бъда коректор на основните притенденти... надявам се да не е много патетично... но просто не ми се щеше клубът да пропадне.
А и да: мисля си, че много знам. Поне, обикновено знам да отстъпвам от спора навреме.

Имаше нужда от промяна - на правилата, на управлението, но май стана много шум за нищо. Лека нощ, юнаци.


от C. Van Vechten

Тема Re: Резултатите от гласуването.нови [re: linjack]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано23.06.09 06:37



От този момент нататък всички се считайте предупредени да спазвате добрия тон и елементарно възпитание. Ще трия и заключвам без предупреждение до влизане в сила правата на Линджак. Достатъчно дълго си развяваха някои от вас пи*ките. Ако имате възражения - хич не ме интересува.

Лигльовци


Ти ми кажи, на какво избухна при този си пост?
Всеки има трески за дялане, но това е провокативно поведение на човек, който поне в този момент би трябвало не да провокира, а да мълчи, защото мнението на форума за неговите действия и работа е Очеваден.

Лично аз разчитах на теб да обсъдим и променим едни правила, който на всички ни е ясно, че тласкат този Клуб в глуха улица.
И преди писах и повтарям Личността на Модератора ме вълнува в условията на тези правила, защото ни правят зависими от нечие ... настроение.

Винаги съм бил против уреждането на лични отношения в темите писани в Клуба, за тази цел има бележки.

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Резултатите от гласуването.нови [re: linjack]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано23.06.09 07:24



Линджак, абе ти сигурен ли си, че не си хетеро?
добре, че гласувах за теб, щото отначало имах други планове.

демокрацията ви дойде в повече, пичове!

Редактирано от shallowgrave на 23.06.09 08:10.



Тема Re: Резултатите от гласуването.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано23.06.09 07:48



Не се заблуждавай- не се вълнувам.


Смятам обаче че по- горното ти изказване е израз на дълбок провинциализъм...
Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 23.06.09 07:50.



Тема Re: Резултатите от гласуването.нови [re: linjack]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано23.06.09 08:07



Джак, имам редица забележки относно начина ти на мислене. Можех да съм на първо място- изрично помолих няколко души да не гласуват за мен, мога да ги посоча, ако е необходимо.
Имам лошото предчувствие, че от самото начало подхождаш към длъжността си на нов модератор с тенденциозно и двусмислено настроение.

Сега съм принуден и ще стана мод, ако Администрацията го разреши.

Изключително много грешиш, ако смяташ, че някога съм имал намерение или желание да ставам модератор! Не искам да си мисля, че това в което ме обвиняваш без да знаеш фактологията, са дълбоки скрити твои желания...

И аз мога да бъда гаден- тук всички модератори трябва да вършат черна работа, а не да се окичват с претенции за неповторимост, който и да стане такъв, историята няма да го запише никъде.
Предупредих всички, които имаха намерение да гласуват за мен, че това е опит да се вразумят някои самозабравили се бивши "величия". Дано и ти не станеш такова с репликата "Прав ти път"- за първи път я използва Мартир, който си вдигна чукалана заради мен, а не заради тебе. Така че, ако обичаш, недей да плачеш на чужди гробища!!!!
Миличките ти укори към Гардиан, който първо се направи на трол с многоточията си и не само, второ- събра четири гласа /единия е мой!/, т.е.- това не е уважаван член на клуб АиА, за мен говори, че имаш зачатъци на всички онези "положителни" качества, притежавани от предишните модове.
Няма да ти цитирам репликите на Гардиан към мен- излишно е, явно отношението ти към пишещите тук ще бъде двойно стандартно- как не можеш да събереш две и две, да преброиш гласовете, дадени за мен и Г. и да не направиш съответния извод. Явно не е по силите ти.
Ще търсиш подкрепа от Рос за отношението ми към Г.- че те снощи си разменяха многоточия и любезности, ти го търсиш за арбитър в "закачките" ми с Г.???????????
За останалите участници в препирните тук- нито дума!

Твърде жалко- смятах, че ако си отидат двамата, вече бивши, атмосферата тук ще се промени, сега вече не съм сигурен.

Дааа- личи ти, че си се занимавал с политика- и то с тази, от която ми се гади!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 23.06.09 08:21.



Тема Re: Резултатите от гласуването.нови [re: shallowgrave]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано23.06.09 08:08



Задава се нова диктатура!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Резултатите от гласуването.нови [re: ljove]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано23.06.09 08:16



Как може да е ефективен един модератор, ако не е овластен сам да преценява според обстоятелствата кое е годно да остане и кое - не? Ако на всяка своя стъпка получава укори, то в клуба настъпва хаос. Веднъж избран, модът трябва еднолично да решава, който не е доволен - чака една година и гласува за друг мод. Разбира се, че е диктатура!

Дано Линджак да има авторитарни черти в характера, щото иначе атмосферата тук няма да се успокои скоро.



Тема Re: Резултатите от гласуването.нови [re: shallowgrave]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано23.06.09 08:25



Разбира се, че е не е нужна диктатура, наложена от човек с предразсъдъци, нужна е демокрация от максимално справедлив и безпристрастен "съдия".



Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.