Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 09.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Грешиш брутално,нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано29.06.09 22:57



Кух трол.





Тема Нищо не разбрах.нови [re: ljove]  
Автор мъчeниk (мчк)
Публикувано30.06.09 01:00



Честно.

Какви теми бе?

Каква мантра бе?

Милен е стара дружка с кака ти Елия, не го броя за обективен. Има право да ми се озъби, нали и е адвокат.

Какво за евите не разбрах? В събота съм с няколко еви на витоша, да подишам чист въздух. Какво съм им докачил?

Кои са тези, които ми ги изброяваш? Сий стар пуска линкове към интересни материали, без да взема отношение по тях, малко като ройтерс. Другите не ги познавам изобщо, а съм чел всяка тема във форума през последните 4 години без малко.

Папата пък какво общо има? Ходатайствах при Киро да му извади бананчето от ... акаунтчето, когато му беше накривил шапката.

Той поне не е злобно дребнаво човече, като теб.

Тръгнал със стар форумен трол да си мери темите и мненията. Аматьор. Аз когато съм стоял по нощите, ти сигурно още си лъгал околните че си хетеро или би.

Редактирано от мъчeниk на 30.06.09 01:01.



Тема Re: Нищо не разбрах.нови [re: мъчeниk]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано30.06.09 08:32



Защо съмодът ти те нарече едно време боклук?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Нищо не разбрах.нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано30.06.09 09:15



Защото различията в личните ни становища относно клуба по онова време теб не ти влизат в работата!

ПРЕСТАНИ ДА ДЪЛБАЕШ, РОВИШ И ЧОВЪРКАШ! ДРЕБНАВ ИНТРИГАНТ ТАКЪВ!



Тема Re: Нищо не разбрах.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано30.06.09 09:26



Вече и с Джак имаше такъв случай, май не можеш да модерираш с друг...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Нищо не разбрах.нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано30.06.09 09:27



Strike two.



Тема Re: Нищо не разбрах.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано30.06.09 23:40



Не искай от другите това, което ти сам не си готов да дадеш...
Нашето Лично Его не може, а и не трябва да е "Свещената крава" тук !!!


Но за разлика от теб, Ние не можем да ти затворим устата, чрез административни мерки... Така че моля, не си изпускай нервите, имаш други "оръжия"...
Отпусни душичката си ! Все пак утре е 01.07, а това е Велик момент. Този ден е само веднъж в годината... Изживей го с Човека, когото Обичаш и поне за няколко мига се опитай да се насладиш на меката топлина на Първия слънчев лъч в прегръдката на любим Човек..

Усмихни се !!!!!

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Нищо не разбрах.нови [re: ros2r]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Homo erectus)
Публикувано30.06.09 23:47




Рос, толкова си романтичен и любовно настроен, че чак ме зарази и мен. И аз ше взема да стана утре рано (за сефте!) и да посрещна слънцето на терасата с праскова в ръка и чаша чай от омайно биле.



Тема Re: Нищо не разбрах.нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано30.06.09 23:53



Папе, аз посрещам този лъч вече 37 години /т.е от 12 годишен/ и винаги ми въздейства...

Това за мен е един от приказните дни в Годината... За съжаление тази Година не можах да отида до морския бряг... , но нищо ще го посрещна и тук...

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Юлското утронови [re: ros2r]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано01.07.09 00:30



Спомням си - вече четири години за мен юлското утро е сам спомен...
Сещам се несамо за китарините нощи на Фичоза, но и за студентския град - в първи курс - края на сесията - бях на последния етаж с изход на покрива - две мощни колонки и Юрая Хийп, разнесена из целия квартал за 7 минути с начало 5:52ч.

Интересно е, че честването на Джуая изглежда да е уникално българско явление. Разбира се, че може да се търси връзката с хипи-движението в Америка, но празнуването по този начин на тази дата няма аналог в световен мащаб, доколото знам.


----
бял подпис на бяло поле



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.