Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 17.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Смисъла на форуманови [re: martyr]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано22.06.09 12:32



Посочи ми, къде Елия те е нарекла простак и куха лейка?



Тема Re: Да, всеки е в правото синови [re: martyr]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано22.06.09 12:55



елия верно е леко хомофобка към гейовете...но поне е честна, мартир, защото има други, които са като нея, но не го пишат във форуми

, така че нека тя не ти е трън в очите ..., само защото само нея си я чул. аз лично не съм за такъв тип вътрешна хомофобия, но не разбирам, как точно сега си се присетил за някакви неща от ерата на мамутите...с извинение. все едно няма достатъчно актуални работи, за които да мислиш.



Тема Re: Смисъла на форуманови [re: martyr]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано22.06.09 13:01



става дума за интелигентни мнения, надявам се имаш пред вид това... куха лейка ми е любима фраза, но аз лично я използвам като хумористичен елемент, а не като гневно възклицание. стори ми се, че го каза за да ми отправиш забележка, което ми изглеждаше несправедливо, макар и донякъде уместно, заради прекаленото ми писане. все пак аз не съм графоманка и предполагам като свършат парадните истории ще си се занимавам с далеч по-интересни неща от това да следя пресата, например, и вися тук.

впрочем разбирам, че имаш още от преди антипатия към елия, която изведнъж ти е избликнала от някъде...аз обаче мога да ти кажа, че когато човек дълго изпитва антипатия към някой започва да му прилича, така че по-скоро се отърви от тези свои чувства





Тема Дрън дрън...нови [re: martyr]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано22.06.09 14:36



Не се обиждай, но ако някой тука дрънчи на кухо, това определено не е Елия...

Това, че е изказвала мнението си във форумите не изчерпва и една стотна от истинската й дейност в полза на НАШЕТО общество...за разлика от някои други тука, дето дрънчат на кухо...

На прима виста се сещам за няколко неща, които Елия е направила в реалния живот и които ТИ със сигурност не си - Литературен конкурс на лесбийска тематика, Спортен клуб, Участие в "Билитис", Интервюта, Участие в наистина първият гей парад, когато бяхме само 5 човека и тн и тн... Не съм й биограф, но съм сигурен, че има и още...

А ти "мартър" с какво ще се похвалиш ? Може би само с твоето "мартърстване" из форумите... Спести ми го, заедно с мнението си... Сигурен съм, че няма да липсваш на никого..



Тема Re: Относно кухите лейки:нови [re: EVl]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано22.06.09 16:56



Модератор в момента няма.

След довечера вече който стане да си поема функциите и да прави каквото трябва.

Иначе относно елия - мненията и в по-голямата си част са ми допадали и съм бил съгласен с тях. Затова и от време на време някой ме гледа накриво именно поради тази причина. Навремето даже ни обвиняваха, че сме приятели, а ние с нея сме засичали две-три мнения по темите само...

Най-малкото и се възхищавам на способността да вбеси до червено и нажежено сума народ само с две изречения. Невероятно добра е в това да предизвиква гневни изблици. И то дори без да и е самоцел да го прави.

Уважавам никът елия, който познавам от АиА и ЕиЕ, и не бих казал че е куха, камо ли лейка. Право на лично мнение, което всички имаме.

Колкото до СМ... Е, който не го помни... Но пък ми държаха сметка, че не съм го искал на клубна среща.



Тема Re: Относно кухите лейки:нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано22.06.09 18:08



Уважавам никът елия, който познавам от АиА и ЕиЕ, и не бих казал че е куха, камо ли лейка.

Освен, че много уважавам Елия, имах щастието и честта да се запозная лично с нея!

Смело мога да заявя, че на живо Елия е един прекрасен, позитивен, енергичен човек, свободно се общува с нея, много е приказлива, накъсо е една обаятелна личност, която ти е невъзможно да забравиш, ако веднъж си се докоснал до нея!

Редактирано от EVl на 22.06.09 18:29.



Тема Re: Времето ще покаже,нови [re: martyr]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано22.06.09 22:05



правя се на интересен)


Май не ти се е Отдало /правенето де.../



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Относно кухите лейки:нови [re: EVl]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано27.06.09 02:47



Т'ва някакъв виц ли е ? Разбира се, че е...

...и може би е най-кухата от най-кухите!



Редактирано от [bbourgas] на 27.06.09 02:47.



Тема Re: Относно кухите лейки:нови [re: EVl]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано27.06.09 02:51



Брей-брей... Г-жа Защитничката на Е***,
не си ли спомняш преди време когато изразяваше наляво-надясно възмутещението си от бана в нейния форум? Тогава точно тя те нарече фурнаджийска лопата.

Само напомням!





Тема Re: Относно кухите лейки:нови [re: [bbourgas]]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано27.06.09 10:28



Как помниш само?!

Имаш забележителна памет!Браво!

Не схващаш, че самата аз исках Елия да ми даде Бан, понеже бях много Лоша по онова време, спамех, плясках мнение след мнение, едни много кратички мненийца, едни дразнещи такива, добре, че Елия изтри една голяма част от тях, над 2000 мнения, ако трябва да съм точна, един своеобразен рекорд, не знам да има потребител с толкова изтрити мнения ... както и да е, едва ли някой го вълнува моя Бан.

За фурнаджийската лопата не помня, сигурно съм си го заслужила...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.