Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 16.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: SeaStar999]  
Автор Фьoн (Fag Hag)
Публикувано23.06.09 21:58



Долколкото разбрах днес от един представИтел на БНС, дето го даваха по телевизора, хомосексуализЪмът е разрабоен преди 2-3 години от ЦРУ с цел покваряване на българския народ. Ама на вас, бидейки внедрени агенти, изплащат ли ви хонорари? И ако да, аз де да ида да си получа хонорара? Трябва ли да нося медицинско?
P.S. Ама Аксиния си е много хубава бре! Аз все в тубата я гледам и много не я виждам, ама вчера я видях и по телевизора и ми се понрави гораздо. Язък, че е женена, начи!



Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Homo erectus)
Публикувано23.06.09 22:55



:))) Ми аз потърсих в библията заклинания и отвращения спрямо шведските тройки и никъде не намерих подобни. Направих сърч в Библията за "шведска тройка" и резултатът беше нулев, което ме кара да мисля, че бог няма нищо против това - нещо повече - момчетата, които се чувстват виновни от своята хомосексуалност, просто трябва да постъпят в една такава тройка и ще решят въпроса - вече няма да са грешни и реално нито господ, нито хетеросексуалните проповедници на божието слово ще могат да ги обяват за такива, след като в библията няма нищо по въпроса (точно както няма нищо за електромобилите, вятърните мелници и компютрите)

По другия много сериозен въпрос - гей секс в манастир!!!! Ти си моят герой, щом си го правил там, напук на православните лицемери:)


Това е едно от нещата, които ще си сложа в списъка "100 неща, които трябва да направя, преди да гушна букета"
Идеята да се изгавря така брутално с православното братство ми се струва повече от привлекателна!
Сериозно, имаш моето възхищение, ако си го правил в манастир:)))))))))) С мъж :))))))))))



Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: Фьoн]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Homo erectus)
Публикувано23.06.09 22:59



хихи, ми ти как си мислиш, че живеем така богато - известно е, че всички обратни са пълни с пари - е, кажи ми как ще стане, ако не са намесени някакви тъмни сили?
Аз след още няколко години хомосексуализъм ще мога да си купя дворец из някоя британска провинция и ще си живуркам като бей.
Очаквай в най-скоро време да ти преведат пари и на теб.



Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Дoбpe,дe! (познат)
Публикувано23.06.09 23:11



:)))) Ако преди години знаех, че с гей секс в манастир ще спечеля твоето възхищение щях да се замисля. За съжаление, моментът беше пропуснат, за мой срам останах сексуално извратен и продължавам да се чукам с жени. :( Надявам се, обаче, че ти ще развееш знамето на нормалния секс и ще се изгавриш с братството. :))))

Виж, това с тройките ме възхити. Пътят към рая е открит за хомосексуалните, както било правилно да се пише. И така отново ще сме заедно - ти, Растате, Мила Йовович и аз. Растате ти го оставям. :))))



Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Фьoн (Fag Hag)
Публикувано23.06.09 23:39



Ma как ти плащат? На бройка покварен българин ли? Щото ако само за секс плащат, аз, както си стоя вкъщи и се влюбвам в жените от телевизора, бедна шси умра. Дано зачитат и изкуфството за българо-покварителна дейност и поне за романа ми платят. Инак за кво се хабих да им пиша таз пропаганда?
Ами за уважен член на БНС вредни плащат ли?



Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: Фьoн]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано23.06.09 23:59



Май е бил изобретен доста по-рано и следователно не от ЦРУ. Досега обаче не е успял да поквари гордия и непреклонен български народ – я каква гордост и достойнство се леят последните десетилетия. Чакаме следващото оръжие за масово поразяване. Не получихме обаче отговор на въпроса кой и кога е изобретил идиотията, защото е постигнал завидни резултати на някои територии. Аз съдействам по принуда и съм под прикритието на заблуден продажен безгръбначен либерал-чуждопоклонник-доброволец. На мен ми поискаха само дипломата, а аз си дадох и жълтата книжка. Пари не ми дават – обещали са ми тиквен медал, който ще ми бъде връчен в бункер в условията на пълна секретност (нямало да присъствам нито аз, нито някой друг). Но това с парите не е лоша идея – за коя ориентация плащат най-много и има ли бонуси за плавни и не толкова плавни преходи между нагласите?



Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: Фьoн]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Homo erectus)
Публикувано24.06.09 00:13



Плащат ми на брой мнения в клубове на хомосексуалисти и православни. Освен това плащат и при успешно извращаване на хетеросексуален (както всички знаем, въпрос на чест за всеки гей е да спи с хетеро) Зарежи телевизора - иди да се вихриш в женския клуб и гледай да привлечеш някоя хетерка на нашия бряг! Тогава дават особено големи бонуси и ти четат името по разни конференции и пр. - добиваш статут за особени заслуги към ЛГБТ-тайнството (което за съжаление вече е разконспирирано и Расате е по петите ни)
За романа лично ще се погрижа да ти преведат хонорара - понеже съм част от гей съпротивата, стана явсно, че "Разливането на облаците" е хомосексуализирало или подтикнало към извращения минимум двама нормални читатели, което беше отчетено като голям пробив за съпротивата. Очаквай няколко стотин хиляди по банковата си сметка, лично ще се погрижа всичко да бъде преведено, за да имаш мотивация за нов роман, който ще изврати нови екземпляри и ще ги присъедини към нашите редици. Гей каузата над всичко, Хайл гей!



Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано24.06.09 00:28



ааа...сбърках се да се хиля...особено това накрая с хайл гей....







Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Homo erectus)
Публикувано24.06.09 20:58



Вярно че са жълти глупости, но са забавни. В православие ги изтриха, но в клуб религия все още ги има.



Камен Во, Дим и Мариус влюбени в игумен с огромен член
Пет., 06/05/2009 - 13:52

Бокачо би написал наново своя "Декамерон", ако стане от гроба и дойде да види какви ги вършат в манастирите българските попове. Яки хомооргии от сутрин до мрак развращават най-големите родни храмове. В сензационна изповед пред в. "Уикенд" бивш монах, прекарал повече от 15 години по храмовете и в администрацията на Светия синод, разказва скандални истории.

"Напуснах отвратен системата. Най-големите безбожници се укриват в храмовете ни", казва бившият Божи служител. Поредицата от скандални разкрития започва с негов разказ за разврата, който тече в Преображенския манастир.

Най-известната дестинация за родните ВИП гейове вече не са селските бани от рода на Кюстендилската Чифте баня, където вилнееше Владо Кузов, Хасковските, Сливенските и Благоевградските минерални бани и тем подобни, а... Преображенският манастир! Храмът, намиращ се до Велико Търново, от години се е превърнал в арена на чутовни мъжки оргии, каквито надали е имало и в изпепелените от Божия гняв Содом и Гомор.

Циркулиращият от години мит за надарения като кон игумен на манастира отец Ге(орги)й кара родните хай гейове да не заспиват нощем и често-често да прескачат до старата ни престолнина. Звездни величия като Камен Воденичаров, Мариус Куркински, Дим Дуков и сие са си заплюли "дядо Гейо" (най-новият прякор на калугера) и често го ощастливяват с присъствието си.

Най-любимият любовник на дядо Гейо е Камен Во, който направи пъртина до манастира... Освен че прави дарения на манастира, Камен спретна и няколко документално-исторически филма за обителта, една от които бе и дипломната му работа, с която наскоро завърши НАТФИЗ като режисьор.

Игуменът беше и чест гост в някои ТВ предавания на шоумена, особено навремето, когато Камен беше още в "Каналето". Двамата били толкова хлътнали един (в) по друг, че се чували всеки ден по мобилките.

Жежките страсти се развихряли и траели по цели нощи, като в груповите оргии се включвали и млади и надарени семинаристи (къде по желание, къде по принуда)... По-отраканита Божи служители се прежалвали, за да си създадат връзки и да растат след време в йерархията и в монашеската кариера. Някои от тях споменават под сурдинка, че Георгий бил толкова ненаситен и потентен, че бая ги озорвал. Дядо поп бил свръхнадарен - оная му работа, щом се вдърви, набъбвала до 25 сантиметра! Заради гигантския член семинаристите сложили втори прякор на перверзния поп - Распутин.

Дядо Гейо клател неуморно и можел да вилнее по цяла нощ в кревата неизтощимо, без значение колко пъти стигал до еякулация, казват минали през одаята му. Това било манна небесна за звездните му любовници, които тръбели наляво и надясно, че най-накрая си намерили баш майстора.

С други две хай богомолки Дим Дуков и Мариус Куркински дядо Гейо пътувал до морето, където наемали луксозни апартаменти по курортите и там се отдавали на луди вакханалии. Понякога Мариус и Камен си скубели косите в противоборство кой да вземе по-големия дял от сърцето и члена на монаха.

Нощните разгули били поливани обилно с вино и марихуана. Останалите простосмъртни пилигрими нямали шанс да се вмъкнат под завивките и рогозките на монаха, който то такава степен се пристрастил към ВИП дупета, че изобщо не колапурдисва обикновените хомосексуалисти, които се тръшкат и вайкат пред вратите на килията му.

Местните хора се кръстят и вайкат, че не са случайни бедствията, сполетяли манастира преди години. Голяма скала се срути от близките склонове и помете хотелската част на манастира - точно там, където са ставали гей пиршествата. Въпреки знака от Бог, игуменът ни най-малко не се притеснил, ами продължил да безобразничи в храма.
Bookmark and Share


Още подобни пикантерии:



Редактирано от Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти на 24.06.09 21:00.



Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано24.06.09 22:41




Нали си знаеш, че аз съм си ортодоксален, но в случая не се дразня...

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.