Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:23 08.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано22.06.09 22:52



Стискам ти палци...



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано22.06.09 22:56



.....................

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.06.09 23:00



И аз- за бате Ваньо...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: ros2r]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано23.06.09 08:27



БСП има много по-млади членове от Льове, но не са достатъчно много като бройка, така че да могат да преориентират курса на партията в една или друга посока.

И все пак съм на мнение, че ако в дойде някаква промяна в статуса на ГЛБТ общността, то тя ще дойде като инициатива именно от БСП. Може и да греша, но това би бил нормалният вариант.



Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: shallowgrave]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано23.06.09 08:34



Бих приел това ти твърдение, ако намирах Партията за нормална..., но това е политика и мястото и не е тук, не мислиш ли?
Е, ако не, то явно си решил да ловиш рибки в мътна вода...



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: ros2r]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано23.06.09 08:54



това не е ли клуб за гейовете и всичко, което ги засяга?
политическото представитество не е ли важно?

Трябва да поясня, че аз не членувам в БСП. Емоционалното необвързване с определена партия или доктрина ми дава възможност да наблюдавам едни и други политически процеси по-обективно. но пък няма да скрия, че в момента тя ми се струва най-нормалната политическа организация.

Да ловя рибки в мътна вода не виждам нужда. Може би щях да го правя, ако бях агент - провокатор на костовистите, зелените или на други, заплашени от некласиране в новия прламент.

С това вече наистина излизам от фокуса на клуба и за това преставам да говоря на тая тема в тая тема.

Редактирано от shallowgrave на 23.06.09 09:02.



Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: shallowgrave]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано23.06.09 09:00



Ами отвори си тема "Политика" и пиши там...


Тази е за Гей парада....
Така ще попаднеш и в историята на Социалистическото движение...

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: ros2r]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано23.06.09 09:05



О, я се скрий с твоето социалистическо движение.



Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: SeaStar999]  
Автор davide ()
Публикувано23.06.09 21:10



Отдавна съм на мнение, че подобни дебати са лишени от смисъл. Всеки си изказва гледната точка, възмущава се от тази на другия, разменят си епитети, квалификации и в крайна сметка какво? Никой не убеждава другия в нищо. И да се кажат смислени и аргументирани неща, те минават и заминават, а дори и другият да ги разбере, няма да си го признае и ще продължи да си знае своето. Мен, ако ме поканят на подобен дебат, ще поставя условие да нямам опонент(и) насреща си, както и зрители/слушатели. Само водещият/водещата и аз. Това е. Ще си изкажа спокойно възгледите, а вече който ме гледа, може да ме хареса, може и да не ме хареса, може и да успея да променя дори мъничко отношението му към хомосексуалните, а може и да не успея. Божа работа. Но не бих правил сеир, опитвайки се да убедя сульо и пульо в нещо, което няма шанс да си го набият в главите, още по-малко пък да си променят позицията по време на един такъв дебат, след като всички очакват от тях да ме разбие, заклейми и т.н. Загуба на време, енергия и нерви.

От самия дебат най ми допадна изказването на Аксиния, че парадът не е за да се натрапва различието, а да се внуши, че "приятелството няма сексуалност", което е нещо съвсем различно. А водещият, както всичко в БНТ, е много зле...

Не ме търси... Не ме търси...


Тема Re: "Гей парад - за и против" - Канал 1, 19.6.2009нови [re: davide]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано23.06.09 21:17



?

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.