Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 25.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предложение...нови [re: Kurvoazie]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано16.06.09 02:04



Хем те товаря с мислите си, хем ми отговаряш, хем не си доволен, какво да направя, че всичко да е ОК?
И аз мога, предполагам, да изтълкувам всичките тези правила, писани в Харвард и Оксфорд, но по- скоро се интересувам от покупката на гласове за изборите, които провеждаме в момента...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Предложение...нови [re: Kurvoazie]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано16.06.09 02:49



И в кое от всичките си кристални кълба виждаш техническаат намеса на Гардиън? :)



Тема Re: Предложение...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано16.06.09 13:55



Ти се моли някое от моите полукълба да не те на стигне... Раззрах, че си вече просветен, съобрази се... ще ти е полезно.

И не разбрах... действаш ли по въпроса за предаване на пагона!

От снощи ти вече не си модиратор. Знаеш процедурата.
Уведомяваш админ Киро. После казваш тук, че си го направил, всички да разберат.
Чакам да дапишеш, че си постъпил така...



Тема Re: Предложение...нови [re: Kurvoazie]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано16.06.09 16:48



Чекай си.



Тема Re: Предложение...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано16.06.09 17:00



Да прав си, че ще чакам.

И двамата ще чакама Льовето да пише на админ Киро и да получи правата.
То ясно, че ти нямаш интерес да направиш нищо.
Ако Льовето не направи нужното, то чакането ни ще се прекрати.

Ти предай пагона на Льовето, пък после с ЛинДжак правете нови избори.
Льовето с пагон, знаеш, е друга ситуация, нали!

Човек с пагон, лесно може да те реже технически... ако прекаляваш. Ти поводи ще създадеш, така че, много ми е ясно, защо не правиш нищо за да се махнеш от модераторския пулк... за манипулации.

Редактирано от Kurvoazie на 16.06.09 17:04.



Тема Re: Предложение...нови [re: Kurvoazie]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано16.06.09 17:25



Аз пък предлагам да ти сложа бан за една седмица докато още имам права. И след изтичането и който е модератор на клуба да ти го махне.

Тролираш, спамиш, плетеш интриги... Тоз такова, онакова, час, минута, секунда, аз, ти той, тя, то... Изгодно ти е да пишеш безкрайни мнения с полубезсмислен текст - после винаги можеш да твърдиш, че не си казал "черно" а "бяло".



Предложението е съвсем сериозно.



Тема Re: Предложение...нови [re: Sapiens]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано16.06.09 17:58



Твърде точно, твърде ясно, твърде прецизно, твърде конкретно.
Бих казал твърде "твърде"...
Защо ми се струва, че всичко би могло да се каже в доста по-сбит вид...


Въобще не съм пропуснал този пост. Изобщо не.

Вероятно си забелязъл, че обичам принципното. Лошо или не, другите да преценяват.
Потвърждение е привидните различия с Льовето. Привидно, защо само в едно не го приемам.
Елементарно...! Не оставя други да комуникират, намесва се, като може да изчака малко и после да се включи. Усеща се кога разговора (постването) е значимо за двама и да се разбива концентрацията им с вметване, с нови посоки е някак.... стресиращо, разсейващо. Дребно, но хубаво нетско неписано правило е... остави другите да си кажат каквото мислят при започнал разговор.
Какво пише, какво казва са тези, ако имам мнение... казвам. Разминаване по тези и мнения... не е вражда, мразене.

Видя се, че го подкрепям, но в принципното по отношение на Правилата.
И от този факт, трябва да се разбере, че заставам зад всеки, който е в час, който държи на принципът, като действащият принцип в настоящите Правила.

Така схванах и твоето мнение - съгласен си с направено, признаваш го и... го казваш. Точно в това имаме допирна точка с теб - казваме какво презнаваме, какво харесваме... без страх от нещо си...

Прав си, че не можах да го напиша по сбито.
Доста се лутах из поста какво да оставя. Чувствах, че времето ме притиска, бях поел по път в който зад мен е Форумът, отговорността ме задължаваше да бъда максимално внимателен.
Вероятно дължината (сега си давам сметка) се е получила, защото написах, че се постарая така да напиша, че после да има най-малко неразбрали. И... май това подсъзнателно ме е водило. Не обичам да се обяснявам, а в ситуацията предпочитах от раз да кажа всичко, а после само да се повтарям.


Точността си е точност, прецизността си е прецизност, но прекалената ви сериозност става вече леко зловеща...

Зад прекалената 'ни' сериозност виждам и себе си. Ако и мен си ме включил!
Наскоро реших, че ще скъсам с практиката да не назовавам с имена. Правих го до сега, за да не засегна някой, но... и с това до време. Приключих с този период.

Леко зловещо... леко не настръхна. Признавам. Замислих се, дали и аз не съм прекалил в нещо.
Виждам, че с три поста обхванах и извадих от батака. Дълги, кратки... три.
Сега като препрочитам... виждам, че избистрянето е станало постъпателно, и третия се е възприел. Подготвянето се е случило.

Бих казал, че има нещо страховито в моето поведение. Захвана ли се нещо... няма мърдане. Довеждам го до край. Това ми качество респектира, но и плаши, особено... манипулаторите. Разчиствам лесно боклуците които сътворяват.

Много пъти съм привличан на страната на някой, за нещо... точно защото мога да се ориантирам в много голямо напрежение с лекота. Винаги преди да приема преценявам какво е моето мнение и после давам съгласие, не скачам в дълбокото, в Марианската падина, заради самото плуване и километри под теб.... вода.



Тема Re: Предложение...нови [re: Kurvoazie]  
Автор Oberonbg (член)
Публикувано16.06.09 23:04



омръзна ми да чета за гейски врътки от тебе. Когато не ти харесва нещо, все гейски врътки или нещо подобно го наричаш. Такова едно стереотипиране, приписване на негативни качества на цяла една общност заради един представител е неприемливо както от хетерасти, така и от педерасти :)

Същото и за мъжко или женско поведение.



Тема Re: Предложение...нови [re: Oberonbg]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано16.06.09 23:53



Ами да, също като Гардиан- "подавам си оставката" /"ама междувременно попълвам анкетката за нов мод"/, "модството ми пречи на личния живот" /"ама ще си остана модератор, щото си лакирах ноктите"/, "нищо няма да трия, местя, организирам по изборите" /"ама си го правя по моя преценка все още"/ и т.н...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.