Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:55 05.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предложение...нови [re: ljove]  
Автор Baнилa (ванила айс)
Публикувано16.06.09 00:23



разбира се, че хубаво да си поговорим за любовта. не месравнявай с расате

по-красива съм и все си мисля, че съм по-умна. да не говорим, че съм либерал.

просто споделих какво съм забелязала. АЗ за разлика от расате не пращам никого на други планети- нито съм казала, че хетерото нямат място в гей клубове, напротив, казах, че като четат не разбират.



Тема Re: Предложение...нови [re: Kurvoazie]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано16.06.09 00:33



Благодаря за доверието, но все още нищо не ми е ясно.
Кой провежда избора в момента- Джак или ти?
Самопредложението на Джак не се ли счита за потвърждаване на самономинирането си?
Първоначалните номинирани, обявени от Гардиан, и не потвърдили изрично своята номинация, не може ли да се счита това за "мълчаливо съгласие"?
Може ли формална точка /потвърждаване на номинацията/ от правилника, да отнема правото на всички желаещи /и имащи право на това/, да гласуват?
А ако реша да си направя отвод, какво следва- нови избори?

Ситуацията, в която изпаднахме, е абсурдна... Честно казано, не пиша тук, за да си играя на избори, всичко започва да става безкрайно досадно...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Предложение...нови [re: Baнилa]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано16.06.09 00:38



Кое не разбират- любовта? Или не разбират ласките между жени- това, което съм чувал от хетерото е, че подивяват от такива гледки...
А скоро Хетераст /хомофоб/ ни цитира тук хомо поезия, която харесвал... И "вашето" момче- shallowgrave говори свободно тук, като смятам, че взаимно добре се разбираме кой какво казва...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Предложение...нови [re: ljove]  
Автор linjack ()
Публикувано16.06.09 00:45



Виж, Льов, ако желаеш гласувай в другата тема. С формалности ми писна да се занимавам. Курвоазие се има за последна инстанция, неговите идеи и тълкувания не могат да се обжалват.
Само погледни за последните два дена колко пъти си промени тълкуванието за това кой е модератор, кой е номиниран и т.н.

Правилата никога не трябва да се приемат за абсолютни и винаги подлежат на тълкуване... пък и доста по-важен е духът им, а не буквата...


от C. Van Vechten

Тема Re: Предложение...нови [re: ljove]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано16.06.09 01:06



Колко ти е досадно нещо си... не ме товари с твои мисли. Изморен съм.

Според Правилата всеки може да провежда избори.
Според началната дата на темата за издигане на номинации в комбинация с условието 7 календарни дни, издигането на кандидатури приключи на 13 юни, 24:00 часа.
Към онзи момент потвърдени кандидатури няма. Издигнати има.

Тогава действащият модератор каза във форума друг да продължи по процедурете. Поех щафетата.
Пред вид факта, че на 13 юни е изтекъл срока, то моето включване стана на 15 юни. До момента в който пуснах поста си, никой нищо не бе предприел за да може да се подлага на съмнение, че съм дублирал позиция/следене на процудурата.

Когато в официален документ има изрично указани условия, то те важат, като неотменно условие.
За да е по-ясно.
Мълчаливато съгласие съпостави с мълчалив отказ.

Има указание за две условия - приел и отказал, че и двете трябва да се направят, че и за двете има срок. Това прави общо три условия.

Като погледнем факта, че има потвърждение на номинация, след като няма оспорване предложението за процеса, друг не е направил потвърждение, смяташ ли, че може да се задейства/тълкува подминаването на условие за някакво съгласие... мълчаливо. И двамата по време са в съседни теми и не могат да напишат едно... да, не могат да кажат какво мислят при участие в процеса с мнение по процеса. Мисли!
Ако това отиде в съд и съдията е поставен в ситуация да реши кой е с по-голямо право смяташ ли, че ще се затрудни!
Единият кандидат е изпълнил указанията, другият - не, но иска да му се презнае мълчанието... Т.е. ти как ще станеш равен с човек, който не е изпълнил условията.
Останалите номинирани медицинско ли ще преставят за спешно заболяване...!

За администрацията на Дир.бг Правилата на Клуб Адам и Адам, след като са действащи, са отправната точка за ръзсъждение, кой с какви права е натоварен. Всички легитимни действия са в темите на форума. Всички сме ги видяли и ги виждаме.
Працедурата беше отпочната, мина през перипети, всеки видя какво става и... е могъл да вземе отношение. Каквото отношение е взето и то е по темите и страниците.

Целият форум имаше право да направи каквото пожелае и го казах в Предложението. Който си е казал мнението, отчел съм го и то може да се прочете. Сроковете и указанията на действащите Правила за Клуба и за Администрацията са в еднаква сила. Ако собственика на Дир.бг реши друго, то ще се разбере. Все пак форумът не е наш, ние сме само ползватели.

Ако си направиш отвод следват избори. Виждам, че технически Гардиън се намесва и се възползва от права в оставка..., което ме навежда на мисълта, че продължава да работи (!) нещо си...

Друго няма.



Тема Re: Предложение...нови [re: ljove]  
Автор Baнилa (ванила айс)
Публикувано16.06.09 01:07



Хетераст цитирал хомо поезия...ау, колко прочуствено....


лека от мен


Редактирано от Baнилa на 16.06.09 01:17.



Тема Re: Предложение...нови [re: linjack]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано16.06.09 01:38



Лин,
духът на закона се прилага, когато няма изрично основание, когато няма разписан текст и трябва да се вади логика от основният замисъл, основната теза и смисъл в цялото. В Правилата има точни указания.

За мълчаливо съгласие се приема действие, когато това съгласие има право над действието. Не се разметва... мълчаливо съгласие за щяло и нещяло. Ако трябва да се даде мнение, решение, доказателство, то мълчанието дали ще отрича или потвърждава очакваното мнение. Срока указва до кой момент трябва да се направи нещо си... след изтичане на срока, то... мандалото е хлопнало, защото срока е право, а не задължение. Послидиците от неспазване на срок... пак се разписват, за да знае този, който си позволи да не спази срока какво ще последва.

Правилата никога не трябва да се приемат за абсолютни и винаги подлежат на тълкуване... пък и доста по-важен е духът им, а не буквата...

Значи отричаш..., че правилата никога не трябва да се приемат за обсолютни.
А, как да се приема правило/закон, който изрично казва, че за откраднал две кокошки работиш пет дни общинска работа? Казано за какво какво слидва. Какво търкувание можеш да предложиш покрай конкретното! Никакво.

Адвокат винаги ще каже на клиента си... отиваме на съд. Но, като излязат от съда винаги при загуба казва: това реши съда. Т.е. първо ти сваля звездите, после... обаче съдът решава, а не адвоката.

Много обичам чета гейските врътки, когато започват с... допусни, погледни от този ъгъл, предположи..., замисли се за..., и после те плъзгат с подтикване към твоята загуба. Просто правят ти загубата по-лека...
Да тласкаш някой към твоята изгода, да принудиш някой да вземе решение при неблагоприятни условия... Лин, това закона го обхваща.

Престани да изписваш логика, която няма приложение в момента. Духът на закона не допуска буква от него, да е противоречие с духът. Буквата, параграфа и за това, че чертае пътя, да посочи желоните, да укаже неподлежащото на тълкуване. Което законе не може или още не е обхванал, то попада в графата... какво казвъ духът на закона. Всичко указано не се тълкува, а прилага.
Доказателствата изместват нагоре или надолу по скалата на степента наказание, но не вдияят на духът...докато законотлорецът не реши друго.



Тема Re: Предложение...нови [re: Kurvoazie]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано16.06.09 01:46



Май взаимно се товарим...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Предложение...нови [re: Baнилa]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано16.06.09 01:49



Последно- кой с кого не се разбира, /интелигентни/ хетеро с /интелигентни/ хомо, или ние с теб?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Предложение...нови [re: ljove]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано16.06.09 01:56



О, извинявай!

Не мислех, че като ти отговарям на въпросите ще те натоваря. Ако имах и най-малкото съмнение, нямаше изобщо да се потрудя в твоя полза, защото ще съм се сетил, че нямаш нужда от пояснения - всичко знаеш, как е написано в Правилата.
Ще се постарая друг път да не взимам отношение по твои лични работи.

Успех, в новата врътка, все пак!

Оставам с добри чувства!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.