Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 20.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Оff- Прагматично предложениенови  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано11.06.09 16:12



Предлагам да се постави относителна квота на публикуваните постинги за определен срок от време от един човек.
Защото твърде скоро този клуб ще се наложи да се преименува от "А&А" в "Клуб Ljove"...
Според мене не е редно от всеки 10 постнати постинга, 8 да са на един и същи човек.
Колкото и да има да каже нещо въпросният хипотетичен човек, все пак такова количество не е споделяне, а клиничен случай, патология, наричана логорея.

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...


Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: Sapiens]  
Автор loverrock ()
Публикувано11.06.09 17:04



И от кого се определя количеството на споделяне? От теб ли?



Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: Sapiens]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.06.09 17:27



Съгласен съм с предложението!
От своя страна предлагам, докато не се трансплантира достатъчно количество мозък и чувство за реалност /списъка с най- належащи за трансплантация ще го обявя малко по- късно, за да не настане брожение и да няма опити за пререждане/, посочените в списъка да си знаят мястото, за да не заприлича "А и А" на сборно място за лицемери, интриганти, наполеон- бонапартовци в шизофреничен възход, незадоволени фюрерчета и мазници от висок ранг...
Освен това предлагам, пишещ с над 5000 /напр. т.н. Sapiens/ мнения в Дир- а автоматично да бъде трит- това да не му е оргия на речовитостта!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 11.06.09 17:50.



Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: loverrock]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано11.06.09 17:40



Ако не знаеш какво означава "off", да те осведомя, че е съкратената форма на интернет-терминът "Offtopic". Ако и това не знаеш какво е, моля те, попитай Льовето, той знае всичко...
Ако не знаеш какво е "прагматично" , моля те, виж в терминологични речници на българския език.
Ако не знаеш значението на "предложение", уви, вече никой не може да ти помогне... Много имаш за учене...
Дотук - само в заглавието на темата...
Ако в самия текст не ти е ясен глаголът "предлагам", (да знаеш, че от него е отглаголното съществително "предложение"...), вече ще ме накараш да съжалявам, че и двамата живеем в един толкова хубав и интелигентен град...
А ако не знаеш как се чете постинг, sorry, и Господ не може да ти помогне...

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: ljove]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано11.06.09 17:47



От фазата "смешен" минаваш във фазата "жалък".
Жалко...
Дори не можеш да свържеш три изречения, за да се защитиш като хората...
Но благодаря за съглеасието ти, вече имаме поне един съгласен...

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Редактирано от Sapiens на 11.06.09 17:51.



Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: Sapiens]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано11.06.09 17:50



Би било хубаво сайтът да предлагаше такава функция - като есемесите от интернет, или нещо подобно.



Само че това няма да види бял свят като функция посмъртному. Колкото до това някой да ги брои мненията - честно, ще пусна една тема с предложение модераторите да минем на заплата, с бонус клинични пътеки за психиатрията.

Човекът е неспособен да остави мнение без отговор, примири се. Не знам дали е опит последната дума винаги да е неговата, или просто е "бъбрив", но веднъж щом приех, че няма светлина в края на тунела, даже стана забавно. Сега се обзалагам със себе си на жълти стотинки към кое мнение ще пусне отговор и към кое няма, или колко процента(приблизително) от Х на брой нови мнения всеки път като вляза ще са негови.

Съветвам теб и другите забелязали този феномен просто да се абстрахирате и да не реагирате. Повечето сте наясно как трябва да се третират троловете и спамерите, и че колкото повече им обръщаш внимание и им отговаряш, толкова повече няма край. Та просто спрете да му отговаряте. И в даден момент дори и тези, които не са забелязали случващото се, ще се усетят. Защото докато му отговаряме нещата приличат на дискусия. Само приличат де. Докато като го оставим да си поства ли поства, накрая ще стане очевадно, че дискусия няма. Има монолог.



Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: Sapiens]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.06.09 17:55



Да се защитавам, че съм чукнал погрешен клавиш?


Ти по- скоро си повтори любимата мантра- не че помага и може да промени факта /над 5000 твои .... мнения в Дир- епитет за мненията ти трудно може да се намери в благопристойния език/, а ще те докара до оргазъм, който .... да не продължавам с това, което си мисля по въпроса за твоите оргазми....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: Sapiens]  
Автор loverrock ()
Публикувано11.06.09 17:58



Чичо не се пали така бре

, ясно е, че темата си я сложил за да се заяждаш!



Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано11.06.09 18:04



Елементарна груба сметка показва, че за близо 80 месеца той има 6000 мнения. Ти имаш 3000 за 20 месеца. Грубо казано(не съм по точните науки и формули) ти оакваш клубовете двойно повече от него.

За около 45 месеца аз имам под 1500 мнения. Старата ми регистрация преди нулирането(някои знаят за какво става въпрос) не я броим.

Отделен е въпросът, че той пише и в много други клубове, а ти май предимно в този.

Само обобщавам нещата, да е по-лесно на хората да си преценят кой какви глупости приказва. Става все по-забавно... Влизам с 2 стотинки и качвам с 5, че ще отговориш на това ми мнение.



Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: loverrock]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано11.06.09 18:13



Няма, чичовото...
Темата съм я сложил отчасти и за ограмотяване, от което очевидно имаш нужда.
Дано пък нещо ти влезе...
В главата...

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.