Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:19 26.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: Sapiens]  
Автор loverrock ()
Публикувано11.06.09 18:24



От дете държа да съм грамотна на определен език, днес с него си вадя паричките и общувам с приятелите си!

Не е оправдание, а ГОРДОСТ! От темите на Льовето научих доста за една година, от твоите не помня и дума!



Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано11.06.09 19:03



Знаех си, че ще разбереш основната мисъл...
"Докато като го оставим да си поства ли поства, накрая ще стане очевадно, че дискусия няма. Има монолог. "
Е, затова ще се наложи да сменяме името на клуба, де...
Само ме развълнува силно един въпрос: И печелиш ли си облозите?
Обаче и аз, колкото и да съм тъпичък, схванах твоята основна мисъл и ще ти отговоря с една от така обичните ми притчообразни пословици и поговорки:
"Не хвърляй камък в рядко лайно, ще те опръска..."
Прав си, колкото повече хвърляме, толкова повече ще пръска...
Но ако сайтът не предлага спасение, то клубът може.
Приемаме, че нормален човек спи поне 8 часа (не говорим за въпросната личност, той е природен феномен - не спи... Плюс това казах "нормален".), физиологични и недотам нужди - 2 часа, ядене за деня - 2 ч., приготвяне на яденето (отхвърляме го, за това се иска акъл...), секс - 2 часа (за това не се иска акъл...), разходки, за да не му се схващат краката и дупето пред компа - 2 часа, за псевдофилософски разсъждения относно живота и това как всички по света са срещу него - само 3 ч.
Остават някакви си жалки 5 часа, време, през което другите работят или учат. А той пише ли, пише постинги.
Ако предположим, че един постинг го мисли и пише средно за половин час, значи може да напише максимум 10 постинга, при това недообмислени.
Значи, приемаме в Правилата на клуба един лимит от 10 постинга и модераторът наказва регламентирано с -10 за 11-тия.
Ето ти разрешението - приемаме такова правило и се отърваваме от натрапчивата инвазия.
В противен случай - "Ljove club "Night&Day".

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано11.06.09 19:28



Моите са значително повече, ако добавим и ника Sapiens-s-s, но 99% от тях са в Клуб "Готварски рецепти".
В ТОЗИ клуб, постингите ми се броят на пръстите на двете ми ръце, двата ми крака, плюс броя на годините на Гардиън...
За да стигна рекордите на въпросната фамозна личност, би трябвало да съм на годините на Матусаил с темповете, с които пиша в ТОЗИ клуб...

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: Sapiens]  
Автор looptigger (clear)
Публикувано11.06.09 19:46



абе вие педерасите сте много зле
ljove е единствения който поддържа умрелото ви клубче живо, пък и аре да се доказваме на гърба му
педалска гледка

"- Of all the things I've lost I miss my mind the most..."


Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: looptigger]  
Автор Oberonbg (член)
Публикувано11.06.09 20:51



В този клуб поддръжката от хомофоби едва ли е на почит, не мислиш ли?



Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: Sapiens]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано11.06.09 21:10



Еее, недейте така! Нека си пишат хората, и 6000 и 1600 постинга, щом ги влече!
Не виждам нищо лошо... ако има Спам да се трие от модераторите и толкова!

Какво изчислявате кой колко часа спи, яде и твори тук?! Тъпо е!



Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: looptigger]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (от съпротивата)
Публикувано11.06.09 21:18



Момчета, и аз бих казал като хетерунгела, на който отговарям (макар и типично по хетерастки той да се е из*кал, вместо да го каже по правилния начин) - оставете льове и го приемете такъв, какъвто е. В крайна сметка писането в този клуб не хаби ничии ресурси, нито натоварва излишно четящите, тъй като те имат избор да не четат написаното от потребители, които не им допадат.
Разбирам, че тези кориди си ги правите за кеф, но също така не изключвам възможността тези нападки да засегнат човек, който не заслужава да бъде третиран така. На всичко отгоре от подобни ситуации хетеро урунгелите както виждате, си вадят хетерастките умозаключения и затвърждават предразсъдъците в картофените си тикви. Сори за хетерофобското изказване, не е предназначено за всички хетерасти, а само за най-изхетерастените от тях





Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано11.06.09 21:42



ОК.
Папите са за това - да раздават индулгенции...



"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: Sapiens]  
Автор Oberonbg (член)
Публикувано11.06.09 21:51



Или за да задоволяват страстите христови....



Тема Re: Оff- Прагматично предложениенови [re: loverrock]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.06.09 22:42



Ако искаш грамотно да целуваш чужди задници, можеш да разчиташ на неговата грамотност...


/В друга тема го демонстрира съвсем наскоро с обероновия.../

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.