Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:01 12.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Нов модератор.нови  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано07.06.09 20:43



Отварям тази тема, тъй като явно друг няма да го направи. Не мисля, че "Правилата" са удачни и актуални, но не е сега моментът да се захващам/е да ги променяме. Затова и ще изложа как предлагам да протекат нещата.

Вашият постинг по тази тема е желателно да бъде един. Той ще съдържа в себе си окомплектовани отговорите на няколко въпроса. Дискусии и второ мнение в тази тема не се допускат, с риск разводняване на основните неща. Има достатъчно други теми, в които може да се коментира написаното в тази, а винаги може да се отвори и нова.

Във вашето мнение е желателно да сте заявили(и обосновали избора си ако искате да го правите):

- дали искате втори нов модератор, нов модератор на мое място или служебен модератор;

- кого номинирате - може да посочите двама потребители, или един потребител и самономиниране; ЖЕНИ и ХЕТЕРОСЕКСУАЛНИ МЪЖЕ не могат да бъдат номинирани;

- да откажетете номинацията; т.е. някой ви е номинирал, но вие не желаете да бъдете номиниран; в такъв случай второ мнение ви е позволено, но то трябва да е единстевно като отказ - "Отказвам номинацията си", примерно;

Тази тема ще бъде отворена до понеделник, 15 юни. Тогава тя ще бъде заключена и резултатите ще бъдат обобщени. Според мен най-лесно би било човекът с най-много номинации да бъде автоматично "победителя". Но ако решите всички номинирани ще бъдат обявени в нова тема, която отново в рамките на седмица ще бъде отворена за гласуване. ЖЕНИ и ХЕТЕРОСЕКСУАЛНИ МЪЖЕ имат правото да номинират/гласуват, стига да са познати никове. Всички никове пишещи в темите трябва да са регистрирани минимум преди месец. Изискването за 25-те мнения мисля да се игнорира в случая.

Моля не пишете излишни неща в мненията си по тази тема! Те ще бъдат редактирани или трити. Ще отворя друга, където да се реши дали да стане автоматично модератор събралият най-много номинации тук, или ще има след тази друга тема за гласуване.

Благодаря ви предварително. Моля в също така да обмисляте внимателно кого номинирате, и дали този човек би имал против да бъде номиниран, защото в случай, че той откаже номинацията си, вашият глас се губи. Затова и може би вариантът с втора тема за гласуване след тази е по-честен.



Тема Re: Нов модератор.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано07.06.09 20:55



По въпросът нов модератор, втори модератор или служебен - решавайте вие. Аз съм против служебен модератор единствено. За другото няма значение дали ще изберете още един човек или някой на мое място.

Моите номинации са за линджак и мизрахи. Не съм сигурен дали линджак разполага с времето и желанието да бъде единствен модератор, но въпреки това го номинирам. Мизрахи е човек, който все пак е бил свидетел на по-бурните моменти тук, затова мисля, че има поглед върху нещата.



Тема Re: Нов модератор.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (от съпротивата)
Публикувано07.06.09 21:37



Льове и Сапиенс (последният никъде не е заявил, че не е обратен, значи се вмества в рамките ТИ)


Ако се откажат, тогава следващите са мизрахито и джейти.



Тема Re: Нов модератор.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Oberonbg (член)
Публикувано07.06.09 23:42



Аз номинирам jaytee.



Тема Re: Нов модератор.нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано08.06.09 01:04



Благодаря ти за честта и мнението!
Но аз не ставам за модератор по принцип - твърде толерантен и добронамерен съм, винаги давам предимство на мнението, че всеки има своето право на мислене, реакции, мнения...
От друга страна съм прекалено свободолюбив и твърде много се вбесявам от хорската глупост...
Всичко изброено не ми позволява да се поставя в категорията на мъдрите хора, а един модератор преди всичко трябва да бъде най- напред мъдър, а след това - в никакъв случай да не бъде задръстен.
В този клуб виждам един-двама незадръстени хора, между които си и ти.
Но това, че непрекъснато някой се страхува от свободата на мисленето ни - моята, твоята, на още няколко души в клуба, това че се водят нескончаеми междуособни борби за някаква ефемерна власт и надмощие само говори за безсмислието на модераторстването по принцип.
Поне временно...
Единственият мъдър човек, на когото бих дал гласа си с чиста съвест, е Мизрахи.
Познавам го много отдавна, независимо, че в последно време пише по-малко (вероятно има защо...).
Винаги мнението ми за модераторите е било, че работата им е много специална и неблагодарна, нещо като чистачките са - идват на работа когато другите не работят - или пред нощта, или рано сутринта, след всички или преди всички, почистват и си отиват. На всичкото отгоре, задължително има хора, които вечно не са доволни от работата им.
Но, както и друг път съм го казвал, истински добрият модератор е "невидимият" модератор, т.е., този на когото действията не се забелязват.
Но ги има, твърдо и безкомпромисно.

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: Нов модератор.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано08.06.09 01:13



Благодаря ви за номинациите! Аз не съм много редовен във форума последно време, но ако трябва мога да модерирам пак. Така и така не правя нищо за гей идеята, поне това мога...

Аз от своя страна предлагам Oberonbg и Папата.



Тема Re: Нов модератор.нови [re: jaytee]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано08.06.09 01:22



Защо тогава не подпомогнеш Гардиан?
Значи, аз съм за трима ви, барабар с Папата!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Нов модератор.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор loverrock ()
Публикувано08.06.09 12:29



Папата и Льове, ще са чудесни модератори!



Тема Re: Нов модератор.нови [re: jaytee]  
Автор linjack ()
Публикувано08.06.09 15:41



Чудесно. Мисля, че с твоята номинация биха се съгласили най-много хора.
За втора позиция номинарам ОберонБг.
Аз се оттеглям от изборите.


от C. Van Vechten

Тема Re: Нов модератор. [re: linjack]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано08.06.09 21:38



Аз да поясня, че всъщност се надявам да не съм аз. :) Идеалният вариант е Гардиън да продължи...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.