Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:16 26.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво бихте искали да е детето ви...  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано21.05.09 00:12



Момчета, знам че темата е малко необичайна точно като за нас, но все пак ме интересува отговорът на един въпрос... Гледах току що един филм за една гей двойка на която й натресоха да гледа едно хлапе, по голяма царица и от тях и филмът си продължи с хепи енд и всичко както си му е реда, но повдигна интересни въпроси :

Ако имате дете по някаква прищявка на съдбата - било ваше, било осиновено, каква сексуална ориентация бихте искали то да има и как бихте реагирали, ако не отговаря на вашите очаквания? Моля да помислите сериозно по въпроса, а не да отговаряте на прима вист...

10х



Тема Re: Какво бихте искали да е детето ви...нови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано21.05.09 08:13



Интересно- говориш за секс ориентацията така, както болшинството баби, дядовци и родители на някакво средно ниво изпитват нужда да определят пола, името, цвета на косата, очите, професията и т.н. на бъдещото отроче, преди още да е заченато...


Според мен, не може да се иска конкретно каквото и да е във връзка с дете /било хипотетично, било действително/... Човек може да има представи, надежди, мечти, свързани с детето си, и моите биха били то да е щастливо, независимо от по- горните подробности, включително и секс ориентацията...
И направо си е безумно да искаш каквото и да е било от друго същество /та даже то да е твоето дете/, освен да получаваш това, което даваш... Секс ориентацията не е сред нещата, които могат да бъдат давани или вземани /и слава богу/...

P.S. Като говоря във второ лице, ед. число, това не означава, че се отнася винаги конкретно за пусналия дадена тема...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 21.05.09 10:31.



Тема Re: Какво бихте искали да е детето ви...нови [re: mizrahi]  
Автор loverrock ()
Публикувано21.05.09 09:53



Все тая, няма значение стига да щастливо! Със сигурност ще го възпитам както са възпитавали мен!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.