Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 30.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Истинските хомофоби са педераститенови  
Автор Caнитap (napalmoff )
Публикувано20.05.09 13:41



Като гледам въобще не търпите някой да е различен, или да има различно виждане относно сексуалната ориентация (освен ако не е педераст де)




Тема Re: Истинските хомофоби са педераститенови [re: Caнитap]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.05.09 13:58



Това пък откъде ти хрумна? Дай пример...
Аз ще ти дам пример с Лавъррок- хетеро момиче, с нея си се разбираме безпроблемно...
И в крайна сметка хомофобно ли е "...да има различно виждане относно сексуалната ориентация (освен ако не е педераст де)"??? Май ползваш термина съвсем фриволно...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Истинските хомофоби са педераститенови [re: Caнитap]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.05.09 18:07



има нещо вярно, макар и не в смисъла в който го казваш... Често срещано явление е скрит гей да направи публично мръсотия на някой открит такъв, за да не си помисли някой нещо за него...

Пресен пример ще дам - преди време участвах в една фондация с гей насоченост. Щяхме да правим някакъв научен семинар с разни учени от Европа в СУ. Бяхме решили после да ги поканим хората на коктейл, както си му е реда... Обърнахме се към фирмата на един познат, който е и гей. Той почна да ни мота, все обещава, все не праща оферта. Накрая в последния момент трябваше да се спасяваме поединично и добре че приятели се отзоваха, та изсимулирахме един кетеринг... После въпросният шеф на фирма казал на общ приятел "Абе тия луди ли са, как ще ги обслужваме, нали са гей фондация, после ще вземат да ме разправят..."

Така че да, случвало се е и пак ще се случва... Затова и скритите гейове са едно много вредно явление, особено в политиката или институциите...



Тема Re: Истинските хомофоби са педераститенови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.05.09 21:43



Сега по GTV върви "Като жена"...
Млад способен менджър обича да се облича в женски дрехи... Въпреки това е хетеросексуален, има две деца, след раздяла с жена си има връзка с по- възрастна жена...
Е, като полицията по случайност го залавя облечен травеститски, го малтретира леко, после шефа му го изхвърля от работа и т.н. ... Естествено, накрая всичко завършва хепи енд...
Как мислиш, Мизрахи, дали всеки е способен да се бори с хищниците наоколо, които и без друго гледат да му измъкнат кокала от устата?
Въпреки че ми се струва малко пресилено някой да откаже да вземе пари, та даже и от гейове...
Мисля си, че може да има и друга причина твоят познат да откаже кетъринга...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Истинските хомофоби са педерастите [re: ljove]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.05.09 22:33



а, нямаш си представа докъде може да стигне параноята на някои хора, а и парите, дето щеше да вземе от нас не бяха много, така че изборът му е бил лесен...

Това беше само един от многото примери, вярвам всеки е виждал скритата педерастия в действие...



Тема Re: Истинските хомофоби са педераститенови [re: ljove]  
Автор Caнитap (napalmoff )
Публикувано25.05.09 15:47



(освен ако не е педераст де)"??? Май ползваш термина съвсем фриволно...

Термина беше провокация

.

Както и да е . Като гледам хетеровци го използвате по-негативно, отколкото Ние хетерото използваме "Педераст".

Някой до такава степен се връзват, че дори се сърдят сериозно и на попържа. Все едно Джона да се върже, че и викаме разпоретина. Ама карай .

Всъщност май за едно сме съгласни. Педерастията не е състояние на гъзъ


Малко по лажерно го давайте > Не всяко изречение от сорта "Тия пеерасти" носи негативизъм против хомосексуалните


Прекалената натрапчивост, или фобия не са полезни




Тема Re: Истинските хомофоби са педераститенови [re: Caнитap]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.05.09 18:44



Не ставаше дума за термина "педераст", а за това, че не търпим някой да е различен, освен ако не е педераст, и това ти го наричаш хомофобия, което би трябвало да означава, да не търпим педерасти...


"Всъщност май за едно сме съгласни. Педерастията не е състояние на гъзъ"- е, тук си напълно прав...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Истинските хомофоби са педераститенови [re: ljove]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано29.05.09 13:40



ljove - Какви хищници бе, човек?
Като почнете да давате такива примери... Защо мен примерно да ме арестуват? Или Мизархи, или теб... ако не нарушаваме обществения ред, носим документи и прочие. И как точно ще приберат който и да е току-така, а и да приберат някой - че и малко бой... Нали този с боя, после ще бъде изритан от полицията, и ще седне срещу мен на гражданско дело, заедно с институцията, която е представлявал.
Много обичате да си рисувате филмова дйствителност.

Един хетеросексуален мъж не би отказал пари от гейове. Идин открит гей понякога би отказал пари от гейове и би им осигурил безплатен кетъринг. Милен ти говори за тези, които се пазят да имат каквото и да е общо, освен сексуално, с хомосексуални хора, защото ги е срам и гнус от това което са, мислят, че правят нещо отвратително и неправилно и затова си крият душичките и личицето.

Най-страшната хомофобия е вътрешната хомофобия. Няма как да се скриеш и справиш с омразата и отвращението към самия себе си, със собственото си презрение и горест. Затова и скритите хомосексуални са едни от най-лошите партньори и приятели.. те те продадът за миг - само срещу собствената си анонимност.. а после ще се извиняват и обясняват като...

Всъщност да си гей или лесбийка... не е страшно... Страшно е, когато презираш себе си за това и се криеш като мишка... мислейки че и другите те презират. И е така.. презират те... но не затова че си гей или лесбйка, а защото ти сам презираш себе си и съответно се държиш като едно... презряно същество.
Страха изяжда душата.



Тема Re: Истинските хомофоби са педераститенови [re: eлия]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.05.09 14:35



Филмова действителност- ми да, има такава, и тя се нарича "филм по действителен случай"...


За този не твърдя, че е бил такъв, но да ми кажеш, че някои отказват да контактува с гей, "защото ги е срам и гнус от това което са, мислят, че правят нещо отвратително и неправилно и затова си крият душичките и личицето."- това ми се струва научна фантастика...
Би ли дала пример за нещо, от което те е гнус и срам, но продължаваш да го правиш съзнателно, пък и с чувство или удоволствие? Оставяйки настрана физиологичните нужди /евентуално/, кое нещо в твоята същност би могло да доведе до подобна шизофрения, защото именно така бих нарекъл подобно раздвоение?
Права си за вътрешната хомофобия, тя се проявява в първите моменти, когато усетиш "различността си" спрямо останалите, но не мога да си представя, че може да продължи до зряла възраст... Още повече, че светът вече не е такъв, какъвто е бил преди двадесет и повече години, някой вероятно би имал по- скоро липсата на здрав разум /да не кажа нещо повече/, отколкото себенеприемане по отношение собствената си хомосексуалност.
Познавам хора, и на високи постове, и изпълнителни кадри, които със сигурност се пазят от това, колегите им да не научат, че са гей, но в никакъв случай не отхвърлят контакт със себеподобни на работните си места...
Та това би било смешно, в крайна сметка, хипотетично, някой засегнат хомо по тази причина би могъл да разтръби наляво и надясно "срамната" информация...
Освен това, в някои случаи предполагам, че хора, с които контактувам, ме подозират по една или друга причина, че съм гей. Честно казано, и двете страни се чувстваме еднакво неловко... Но пък ако съм се заблудил в усещанията си, ще взема да светна някого, дето това не го интересува, и не знам, какви биха били последиците...
Затова лично аз си трая, ако някой ме попита, ще си кажа... Но няма разумна причина, поради която да откажа поръчка на гей!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 29.05.09 20:12.



Тема Re: Истинските хомофоби са педераститенови [re: eлия]  
Автор Sapiens (Шефа на Папата)
Публикувано29.05.09 23:07



Поздравления за този постинг!
Печелиш уважението ми (жалко, че няма емотикон, изобразяваш сваляне на шапка в знак на уважение, но ти си го представи...).
Но за да те разберат, някои хора просто трябва да погледнат малко над собствения си нос (или пъп), а това май им е невъзможно и непосилно...



"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.