Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:30 20.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Любопитнонови  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.04.09 14:25



Да отворим една тема за странното и шантавото около нас?
Това ми хрумна, след като прочетох туй:



Ако се замисля, тази жена вероятно не е от най- щастливите, в някои моменти би могла да изглежда като варен рак...

Даа, ние се чувстваме нещастни, че другите не ни разбират, ако научат по един или друг начин за гейството ни, което въобще не е задължително, а как ли се чувстват тези, които няма как да прикрият различията си?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Любопитнонови [re: ljove]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.04.09 17:21



И нещо шокиращо-


Случвало ми се е да оправдават човек, ръсил насам натам СПИН едва ли не нарочно- ако си бил признаел, всички щели да го отритнат...
И обратното ми се е случвало- човек със същата диагноза непрекъснато предупреждаваше за опасността и участваше в анти СПИН кампании...
Бъдете разумни, момчета и момичета!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Любопитнонови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.04.09 18:40




Видя ли сега, Папе, изпитваш неудобство, да не кажа погнуса, от нещо, за което други плащат по 4500 от някаква си валута, а същевременно не можеш да приемеш, че на някои им се гади от нас... За тях и ние сме патология, не по- малко отвратителна, каквато за теб е тази жена... И ако тя дойде да ти се навира в лицето, как би реагирал?
И аз съм си съвсем добре като гей, но не чувствам нужда да го тръбя наляво и дясно, освен ако не ме дръпнат за езика...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Любопитнонови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.04.09 19:22



Упорито не щеш да ме разбереш!
Фистинга те докарва до тръпки, ама всички презираме педофилите, нали? Ако обаче говориш с бойловъри, ще ти обяснят, че това е нещо най- нормално- древна Гърция, Рим, акселерация, етноси и народи, в които женят 10- 12 годишни деца и т.н. и т.н.
Ама мисълта ми беше друга- не ща да те баннат отново, щото в "Православие" обясняваш, колко те са ненормални, за разлика от нас... Ако някой от тях иска да ни анатемоса, да дойде тук и да го направи... Ти обаче няма да можеш да ги вкараш под Рейнбоу знамето, само ме караш да те мисля...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 14.04.09 19:35.



Тема Re: Любопитнонови [re: ljove]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.04.09 20:29




Гадост...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Любопитнонови [re: ljove]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано15.04.09 18:27





Още едно доказателство, че някои могат да любят до смърт /в случая, слава Богу, липсва смъртоносния край.../...
Интересно, кво би му попречило на човечеца да продължи започнатото, и пак в движение?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Любопитнонови [re: ljove]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.04.09 10:34




Отдавна знаех, че както се крие въпросът за правата на гейовете, така и за извънземните...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Любопитнонови [re: ljove]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.04.09 10:37




И още една загадка, която ми е била много любопитна...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Любопитнонови [re: ljove]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано27.04.09 11:03




Отдавна си мисля, че ще се случи нещо подобно, хората като цяло сме толкова неразумни и безотговорни същества...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Любопитнонови [re: ljove]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано27.04.09 11:10




Айдеее, нашите идват!
/Кво мислите, има ли извънземен живот?/

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.