Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:39 01.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ха,  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.05.09 14:09



ново двайсет...




Ако е вярно, тези за какви ни смятат??? За лапни шарани?
Че ГЕРБ, или който и да е било, ще номинират гей /ама защо не Евгени Минчев или Азис, а Дим Дуков /, дали това означава, че гейовете ще гласуваме за тях?

Според логиката на Мизрахи в една по- ранна тема, точно това би трябвало да означава, според мен- не. Не мисля, че засега има достоен гей, който да може да направи нещо значимо по отношение равноправието ни с останалите /за съжаление, забравих името на един участник в предаване на БТВ- говореше адски смислено и аргументирано по тази тема, не съм 100% сигурен, че беше гей, но такъв човек би трябвало да участва в политиката/...
Дим Дуков беше фразьор, PR на гей дискотеки, монах, хай лайфаджия, брадър, телевизионен водещ /както разбирам от материала/, защо пък сега да не стане и депутат- поне ще е ясно от самото начало за един от тях, че е от нашата "партия"... Освен това ще внесе свежа нотка в тази толкова дълбокомислена среда, в която се коват "закони"- всички парламентарни камери няма да показват спящи, четящи или гласуващи с по десет карти парламентаристи, а кръшната снага на елита на гей обществото...
Интересно, ако го номинират, дали ще внесе в програмата на ГЕРБ /ако имат такава, де, като го слушам бат` Бойко, заливам се от смях/ някоя и друга думичка, започваща с хомо? /Не става дума за Хомо Еректус, ей! /

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 14.05.09 14:10.



Тема Re: Ха,нови [re: ljove]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.05.09 14:24



Естествено, има редица по- важни въпроси за решаване у нас /гей равнопоставеността не е в първата десятка, според мен/, но Димчо Дуков не го виждам като фактор за решаването им...

Абе политиката е напълно шантава работа... Защо не номинираха някои от участниците в "Големия избор", например Димо ........ от Стара Загора- затвори устите на Бойко Борисов /който изтърси една огромна глупост относно фондовете, коrто усвояваме/, на Иван Костов, за когото се видя що за политикан е, и на Меглена Кунева, която говореше, без нищо да казва /европейска емисарка, но не и българска комисарка/...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 14.05.09 14:40.



Тема Re: Ха,нови [re: ljove]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.05.09 14:39





Вижте какво, я да се стегнем, че само ние ще си останем извън парламентите- наши и европейски.

Предлагам да се срещнем утре пред ЦИК и да си внесем документите- гей автобиография, подписите на минимум петстотин гейове, с които сме били през последните шест месеца, медицинско удостоверение, че сме болни от хомоСЕКСУАЛИЗЪМ, нотариално заверено обещание, че няма да се подложим на Расате- лечение, докато не завърши мандата ни...
/Моля всички да носите рейнбоу знамена и да си обезкосмите краката, за жените- горната устна!/

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 14.05.09 14:47.



Тема Re: Ха,нови [re: ljove]  
Автор loverrock ()
Публикувано14.05.09 15:25



Гей автобиография! Недей, че взех да се убеждавам в това, че повечето хора наистина живеят в клише!



Тема Re: Ха,нови [re: ljove]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано14.05.09 16:51



Принципно смятам, че ако един човек, особено ако е гей, открито заяви в своята предизборна платформа, че ще се бори за гей правата в БГ, както и за правото ни да се наследяваме, да сключваме брак/партньорство и тн, то определено трябва да гласуваме за него, не заради личността, а заради каузата...

Ако обаче някой, който по една случайност е гей, влиза в парламента да прави политика, различна от гей ориентираната, не мисля, че трябва да получи гей-вота...той е просто още един политик като всички останали...само дето си го слага отзад, което не го прави нито по добър, нито по лош от всички останали...

Ето защо, ако този човек сега, който се кандидатира иска да получи гей гласовете, трябва да излезе с ясни обещания, които после и да спази в парламента, за да ни убеди, че е искрен, че ще воюва за нас и ще ни донесе ПОЛЗА, а не е просто опит да прибави още една точка в цветистата си биография...



Тема Re: Ха,нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано14.05.09 16:51



Ако може някой да ме светне какви и колко гей общества има. И какво е сексуално малцинство? Щото явно общата ми култура не е достатъчно обща, та да схвана написаното...

Естествено, че няма да гласувам за Дим Дуков, само защото е гей. Смисъл - не ми е приятен, тъкмо обратното. А и обвързаността му с ГЕРБ... Тях пък съвсем не мога да ги дишам.

Ако някой искаше да привлече гласовете на гейовете, да беше сложил някой привлекателен и котируем, па ако ще асексуален или юберсексуален да е.



Папата го спомена - единствено зелените са ми опцията за гласуване. А и имат поне един открито гей представител. Жалко, че твърде вероятно са пределно обречени...



Тема Re: Ха,нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано14.05.09 17:01



Папа, радостта ти е малко преждевременна:





Тема Re: Ха,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.05.09 20:23



"Ако някой искаше да привлече гласовете на гейовете, да беше сложил някой привлекателен и котируем..."
Става дума за парламенти /т.е, избраните би трябвало да имат нещо в главата, бре, Гардиан, това не е конкурс за хубави мъже.../


Що се отнася до зелените- да, и аз съм им някакъв почитател, ама си мисля, че гледат на живота доста едностранчиво, трябва да намерят баланса, който да задоволява всички нужди на настоящето /разумното/ около нас...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 14.05.09 20:31.



Тема Re: Ха,нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано14.05.09 21:33



Имах предвид, че ако някой сериозно вярва, че аз като гей ще гласувам за някой, само защото той е гей... То по същата логика можеха да спечелят гласа ми като ми дадяха някой сладур, за когото да гласувам, воден от гейсото в мен.



Тема Re: Ха,нови [re: ljove]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано15.05.09 09:19




Сега по БТВ имаше предаване на живо от Ямбол- ГЕРБ беше мобилизирал всички роми /абе направо цигани/, които по команда скандираха лозунги...
Вече е ясно кой ще им плаща на тези избори...

Бат Бойко действа мощно сред малцинствата- роми, гейове; трябва да проверим колко евро ни се полага за пусната бюлетина!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.