Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 20.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ха,нови [re: Oberonbg]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано15.05.09 21:26



Оберон,
горе ясно казах при какви условия може да се гласува.

Каква работа да чакаме от който и да е, преди да е влязъл парламента!

Бих погледнал на ситуацията и така.
Партията която има най-големи шансове мнозинство, а това ГЕРБ, заслужава внимание. Зелените... каквито и да са на прочит, къде им е силата в представителство, в чуваемост сред политици! Никъде. Каква полза да гледаме към партии мъничета, само защото Бойко или друг... не ми е симпатичен. Няма да си лягам с Бойко, а с гадже, приятел. Който иска да се узаконява, няма с Бойко да влиза за подпис.
Гейството няма цвят.

Мнозинство прави пролет, вкарва интереси в закон.
Нашите интереси се поместват в пет реда и с правилната воля, права по СК имаме.

Едно ключе - не е ли важно, кой на кого ще се предлага! Т.е. ние ли ще се набутваме към силния на деня или той ще ни търси за още сила. Това бих нарекъл адекватност.

И са.. какво! Ще си гледаме интереса ли или ще си чоплим семки за занимавка!
Нищо лично!



Тема Re: Ха,нови [re: Kurvoazie]  
Автор Oberonbg (член)
Публикувано15.05.09 22:16



Ами за малки партии има смисъл да се гласува, за да се покаже на големите партии, че държим на правата си и за да получат гласовете ни, трябва наистина да имат нещо в платформата си за нас. Не говоря за Д.Д. специфично, но ГЕРБ нямат нищо освен отрицателно за ЛГБТ общността. Ами това искам, да кажат нещо в платформата си за нас.

Аз не мисля, че ГЕРБ са достойни за гласа ми.

Какви права имаме по СК? Я обясни, че не знам.



Тема Re: Ха,нови [re: Kurvoazie]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано16.05.09 03:01



Знаеш, нали, от всяка пръчка кавал не става...
Обратното е валидно, си мисля... Остави го "кавала" достатъчно дълго време под "открито небе", пък може и корен да хване... /Във всеки случай, и при всички положения, няма да ражда кавалчета.../
Сещам се и за хан Кубрат- сноп пръчки някой по- силен би счупил, лично аз обаче не бих имал нерви да ги чупя една по една, особено ако са пръснати, като мненията на всеки един от нас...

"Съединението прави силата", ама где е то?????????

/БСП отново номинира Вигенин, да, ама какво от това????? И Тафров е в листата на сините някъде назад, въпреки скандалите около него... Някой от тях да е бил толкова "гей", колкото са долни и горни камари в Щатите /по информация на лейди Сий/, приели равенство и по сексуален признак?
Не разчитам някой да ми отстоява правата, добре, че не съм работник в "Кремиковци".../

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 16.05.09 03:22.



Тема Re: Според моя приятелканови [re: martyr]  
Автор amvrosii (молодой человек)
Публикувано17.05.09 18:53



Вярвам в забранената любов, но ми се иска вече да не е забранена, а свободна. Бих подкрепил и най - малката надежда за по -добро бъдеще за нея, онази все още забранена любов, любов която трябва да криеш сякаш е престъпление, да играеш роли пред другите, да не бъдеш себе си- ти и човека до теб. Тежи, много тежи....





Тема Re: Ха,нови [re: ljove]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано19.05.09 22:19



За какво въобще си говорим тук:





Тема Re: Ха,нови [re: ljove]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано19.05.09 22:20



Без коментар:





Тема Re: Ха,нови [re: SeaStar999]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.05.09 22:40



Дааа, тъпо е някой да ни обяснява коя е абсолютната истина...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.