Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "забранена любов" много съм развълнувамнови  
Автор Kacaндъp (непознат )
Публикувано18.04.09 00:23



Оле-мале, искам да ви кажа, че този филм ще разбие много догми и стигми, като и табута в сърцата на млади и най-вече стари. В къщи стана голяма разправия защото баба гледаше и нямаше какво да каже, а татко започна да псува, а племеницата ми която е във втори клас каза ама тези мъже се целуват.А аз казах - Ами да това е "Забранена Любов"! И после пуснаха рекламите, и баша ми прати пелменицата да спи. Ама после филма свърши, и тя уж стана и точно тогава дадоха анонса за понделнишката серия и тогава тези двамата Крис и онзи бяха в Леглото и тя пак го видя каза, че в понеделник иска да го гледа. И баща ми щеше да я набие, ама после започна да се радва, че този път щял да се радва ако онази простотия Биг брадър в понеделник пак дано закъснеела и да не дават поредния епизод. А баба започна да вика оле боже оле боже какво стана, какво стана, пък аз я питах за какво вика така, а тя каза, за това че ЕЛИЦА КАТАСТРОФИРАЛА< и аз си мислих че заради онези гей сцени а тя вика, че ЕЛИЦА е по-важна. А баща ми щеше да набие племеницата ми, ама сестра ми влезе и започна да се кара с него, и в къщи стана лудница и аз отидох в стаята ми. А после майка ми дойде уж да си говорим!



Тема Re: "забранена любов" много съм развълнувамнови [re: Kacaндъp]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано18.04.09 02:00



Кошмар! Коя Елица катастрофирала?



Тема Re: "забранена любов" много съм развълнувамнови [re: Kacaндъp]  
Автор Kacaндъp (непознат )
Публикувано18.04.09 13:43



Ама вие нищо не разбирате! Защо не коментирате какво предизвиква филма у вашите близки!!! Не го ли гледате??????????? Елица е сестрата близначка на Явор. Какво да разправям!!!!
ММомента е труден за мен... ако щете вярвайте!



Тема Re: "забранена любов" много съм развълнувамнови [re: Kacaндъp]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.04.09 13:51



Да нямаш и ти сестра- близначка?


Направо сме захласнати по сериала, къде другаде може да се види двама мъже да се целуват?
Моите близки са ме виждали да целувам гадже, надали обаче им се иска да ме видят на малкия екран- не съм фотогеничен... И това не означава, че съм грозен!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 18.04.09 13:52.



Тема Re: "забранена любов" много съм развълнувамнови [re: ljove]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.04.09 13:55



Ех любов!

Забранена или разрешена, няма значение!



Тема Re: "забранена любов" много съм развълнувам [re: Kacaндъp]  
Автор Kacaндъp (непознат )
Публикувано18.04.09 16:47



Явно, не съм попаднал където трябва. Тука света се върти около вас, кой както бил правил и се хвали. Ама това не ме интересува! каквото правите си е ваша работа! Останалите не са гледали нищо, така че крайййййййййййй!



Тема Re: "забранена любов" много съм развълнувамнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано18.04.09 17:37



и ужасът на домашните при вида на хомо любов.
Ти пък, Пап, черноглед както винаги! Виж, че детето се е радвало и е искало да гледа в понеделник. Ми то в детето е бъдещето, бе Пап.



Тема Re: "забранена любов" много съм развълнувамнови [re: Kacaндъp]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.04.09 17:57



Ми доколкото мога да чета, и ти обясняваш за себе си и близките ти, защо се сърдиш, че и другите го правят?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: "забранена любов" много съм развълнувамнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано18.04.09 18:38



Леле! Тато ти се поддава на манипОлациите на гейската конспирация без да усети дори. Спаси го! Светни го кво се случва! Кажи му, че ако днес приеме Азис, утре може да приеме за нормално и гейовете да влизат в транспорта и в заведенията редом с нормалните и да си ядат салатата (щях да кажа "тас-кебапа", ма се сетих, че ти си двойно извратен), пред невинните очи на децата ни!
Пък за Азис и аз смятам, че има глас. Кефи ма кат пей народни песни.



Тема Re: "забранена любов" много съм развълнувамнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано18.04.09 18:54



Иииии! Подари ми го! На теб се съмнявам да ти трябва пък на мем ми дай само цици да гледам!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.