Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 01.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Започна се!!! Мразя ги!!!нови  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано12.04.09 10:28



СЛЕД като Ники Кънчев опошли всичко с идиотските си коментари относно "Забранена любов" и специално за Крис и Валери. И като че ли с цялото си поведение искаше да каже: "вижте ме къв съм мъж, а вие сте втора категория хора" с всичките си тези неуместни и глупави смешки относно гей- обществото.
И след всичко това, когато Целувката между двама мъже в Български филм, вече е факт и тълпата от безумно глупави люде започна да изпълва форумите с отвратителните си коментари!

Зная, че това няма как да се размине, но много ме е яд, много! Бясна съм!



Редактирано от шмaт на 12.04.09 10:29.



Тема Re: Започна се!!! Мразя ги!!!нови [re: шмaт]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано12.04.09 11:00



Изпуснала съм. Ники Кънчев е коментирал целувка от сериала ли? И какво по-точно каза?



Тема Re: Започна се!!! Мразя ги!!!нови [re: Фьoн]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано12.04.09 11:08




Ето го цялото видео, когато им дават мисията.. И как се хилят само при целувката и тоя тъпанар Милко ..и въобще..
Ох, чувствам, че бая нерви ще потроша..



Тема Re: Започна се!!! Мразя ги!!!нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано12.04.09 12:53



мерси, папа, ама така съм им набрала...
Аз не гледам телевизия. Погледах ВИП-а , за да видя целувката между Валери и Крис, която ще бъде показана в серията този понеделник(ако случайно пак няма live)
Поглеждам тв-то само заради "Забранена любов" по Нова





Тема Re: Започна се!!! Мразя ги!!!нови [re: шмaт]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано12.04.09 16:10



Аз коментар на Ники Кънчев не чух, но реакциите на "виповете" (и на Андрей Слабаков, включително, когото винаги много съм харесвала като мъж и ми е изглеждал много одухотворен и интелигентен) никак не ме зарадваха. Единственото, което мога да кажа в тяхна защита е, че когато човек е в една такава малка тълпичка стадният му инстинкт е по-силен от всякога и почва несъзнателно да се старае да се впише в групата. На мен ми се е случвало да попадна в компания, в която с подобна ирония се е говорело а гейлъка и най-многото, което съм успявала да направя е да си мълча и да "не разбирам" за какво говорят. А понякога дори ми се е случвало да се смея на дебелашките им шеги. :( Инак в нормален разговор обикновено излизам с контрата "Ти сексуални апсирации ли имаш към този човек, че се интересуваш от ориентацията му?". Но в голяма компания никога не ми е стискало. По-лесно ми е да се оставя на инерцията.
Освен това ми направи впечатление, че със същия шеговито-притеснен тон, се говореше после и за хетеро сцените. Май тук на Балканите отношението към хомосексуалността си е просто част от една потресаваща задръстеност и комплексарщина свързани със сексуалността изобщо.



Тема Re: Започна се!!! Мразя ги!!!нови [re: шмaт]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано12.04.09 16:58



Шмат, ако много се ядосваш, недей да гледаш българска телевизия. Но ако искаш адреналин, ето ти двата клипа, които пуснах в друга тема, посветени на „филмовата вечер”. Простотията е пълна, тече отвсякъде и залива всичко. Подготви се за бурята, която ще се развилнее след като излъчат „истинската” целувка в понеделник. Ако това мина под знака на шегата, онова ще е направо шок за девствения български зрител. Може дори да има официални реакции от различни страни. И най-вероятно сценаристите ще се погрижат да представят тази долна сцена като моментно умопомрачение, последвано от праведен живот на разкаяние. Масовата публика трябва да е доволна.








Тема Re: Започна се!!! Мразя ги!!!нови [re: Фьoн]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано12.04.09 17:08



Фьон, много си права за комплексарщината и задръстеността, които владеят всичко, свързано с човешката сексуалност. За съжаление малцината незадръстени в повечето случаи наистина се оставят на инерцията. А от приказки в подобни компании наистина лъха на незадоволеност, нечистоплътност, страх и агресия. Откъде да дойде малкото фалшиво самоуважение и самочувствие, ако не от показното подигравателно и презрително отношение към „различния”? С какво да запълниш един празен живот, ако не с илюзията, че си нещо повече от другия?



Тема Re: Започна се!!! Мразя ги!!!нови [re: SeaStar999]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано12.04.09 17:24



Не , няма да обърнат сценария. Ако искаха, досега да са го направили. Не мисля, че сценаристите търсят евтина сензация. Все пак нашият сериалс е прави по чужд сценарий. Макар и наще да твърдят, че нищо не са взаимствали, специално за Крис и Валери, са "почерпили" идеи от немската версия "Verbotene liebe". И при нас ще бъде нещо подобно като развитие на връзката им, но няма да е толкова смело.
Но се подготвям за най- тежкото и най- лошото от страна на чалгджизираната нашенска публика.
Не знам, ще бъде някакво безумие. По жълтите вестници и списания ще се изпишат "статии" , които съм сигурна, ще бъдат изпълнени с див сарказъм.
Надявам се, все пак в мен тлее някаква слаба надежда, да не се окажа права..
В Германия идеята за Кристиян и Оливер е била прегърната от все сърце и точно това е била историята, която е вдигнала рейтинга на сериала.
А за двата клипа- гледах ги... без коментар..



Тема Re: Започна се!!! Мразя ги!!!нови [re: Фьoн]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано12.04.09 17:32



Относно Андрей Слабаков не е никак интелигентен. Аз винаги съм го знаела, но това се потвърди, когато прави, милият, Националният тест за интелигентност и изкара IQ 99, като имаш предвид, че му с е дават и две точки отгоре заради възрастта. Значи 97- средно ниво на интелигентност. Толкова беше разочарован и каза нещо абсолютно глупаво, в негово оправдание..
Не го уважавам от момента, в който беше гост на Слави и направи един адски пошъл коментар относно сексуалността на Кеану Рийвз и цялостното му мнение относно хомосексуалистите.. Дотогава дори го харесвах..
Мен ме знаят всички в работата за пристарстията ми, за всичко. В компания , когато се подеме темата им дръпвам конско и не млъквам, докато не се окаже,че вече си говоря сама. Разбира се, опитват се да се изгаврят, но шмат, подготвена какво ще последва, им отвръща два- пъти по- солено





Тема Re: Започна се!!! Мразя ги!!!нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Oberonbg (минаващ)
Публикувано12.04.09 20:13



Как се гледа Меzzo и защо аз не мога да го хвана. Знаеш ли как ми се гледа някоя Хенделева опера.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.