Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 02.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Ecce Homoнови [re: loverrock]  
Автор Oberonbg (минаващ)
Публикувано11.04.09 01:23



тук е интересно да се дискутира какво все пак е изкуството. Къде е границата м/у това и провокацията. Но в тези два форума, пропуснаха тази възможност, а заключиха или дори махнаха темите. За тях просто изкуството е спряло в 19ти век или некъде там с удобното и буржоазното такова. Те НЕ искат да мислят.



Тема Re: Ecce Homoнови [re: Oberonbg]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.04.09 01:30



Скоро имаше филм за дълбоководни форми на живот- в абсолютна тъмнина, липса на кислород, огромно налягане и т.н., бактерии черпят енергия от преработка на минерали... На Земята, де.

Ако ми кажеш, че знаем всичко за извънземния начин на живот, искам да ти стисна ръката!!!!!!!!!!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Ecce Homoнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.04.09 01:33



Ми как си го представяш бре, драги ми Папа???? Да тръгнем да чукаме /или да си го навираме/ с всичко мъжко, де що видим??? Ми че аз имам все пак някакъв вкус!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Ecce Homoнови [re: loverrock]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.04.09 01:35



Но Лавър, има неща, които виждаме с очите си, и други, които "виждаме" с душата си!!!!!!!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Ecce Homoнови [re: Oberonbg]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.04.09 01:40



Много ми дреме, кой как ме е нарекъл! Та хетерото и помежду си се наричат така...
Да, педераст съм, това е понятието, което се ползва и за гейове! Истината трябва да се уважава!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Ecce Homoнови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Rocco Siffredi)
Публикувано11.04.09 01:47



Льове, къде забегна бе мамин златен? Кой ти говори за чукане - говоря ти за правото да бъдеш себе си. И ква е тази робска психика да се съгласяваш да те наричат педал? Хм? Педал, ама нека ми дойде, ще го смачкам мамка му! Кфа е тая робска психика и поведение тип обръщам и другата буза?
Ще ме нарече педал и дотам ще му е, писна ми да бъда кротък и толерантен
Аз съм фашист за фашистите и хомофобите и всеки нормален човек трябва да осъзнае, че последните трябва да изчезнат. По един или друг начин.

Негрите още щяха да са роби, Льове, ако мислеха така!



Тема Re: Ecce Homoнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.04.09 01:48



Гледайте "Великолепната петорка". Педали, част от които са извън понятията ми, "примиряват" хетеро с естетиката във всичките и форми... Това /и не само това/ предаване върви в синхрон с други, които ни подготвят за среща с извънземните, например

...

Даже някой да се прави на сляп, това си е негов проблем....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 11.04.09 01:56.



Тема Re: Ecce Homoнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.04.09 01:50



Ми Папа, бъди тогава и религиозен с религиозните бе, рожбо!!!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Ecce Homoнови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Rocco Siffredi)
Публикувано11.04.09 01:55



О да, как не се сетих - ше взема да стана един патриарх и като стана, ще катурна тъпото клошарско фашо-наци религиозно течение и ще превъзпитам бабките, дет само вяра си имат в атеизъм:)
Чак такъв фашист не съм - нали ти казвам - фашист към фашистите, атакистите и хомофобите.
И всеки човек с човеколюбива психика трябва да е така.



Тема Re: Ecce Homoнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.04.09 01:59



Но Папа, ако ми кажеш, че обичаш и всички гей- боклуци /познавам известно количество/, тутакси ще се съглася с теб! Малко фитнес, и излизам да биеме Расате...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.