Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 21.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ecce Homoнови [re: ljove]  
Автор loverrock ()
Публикувано11.04.09 02:01



Това е, първо трябва да видиш с очите, а с душата можеш да гледаш и да чувстваш!

Бих дала примери, но вече ужасно ми се спи! Утре!



Тема Re: Ecce Homoнови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Rocco Siffredi)
Публикувано11.04.09 02:04



hm, ти си мислиш, че се майтапя:)
ами не
Гей боклици не познавам за твоя изненада. Въобще боклуци не познавам, защото ги избягвам. Ama po dqwolite, heterasite sa 80% фира

Anyway



Тема Re: Ecce Homoнови [re: loverrock]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.04.09 02:05



Очите, каквото и да виждат, душата ти говори!!!

Зарежи педалите, гледай себе си /и готините пичове, които ти се натискат/!!!!!!!!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Ecce Homoнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.04.09 02:08



Как става това /избягването/??????

Ако нямаш опит в това отношение /непознаването на кофти гей/, тутакси мога да ти помогна...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Ecce Homoнови [re: ljove]  
Автор loverrock ()
Публикувано11.04.09 02:08



Гониш ме от клуба ли?





Тема Re: Ecce Homoнови [re: loverrock]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.04.09 02:13



Не бре, гоня те в леглото /с някой от онези, готините/!!!!!!!!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Ecce Homoнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.04.09 02:20



Папа ми, Папа, още колко музика ще трябва да изслушаш, за да достигнеш до Голгота...
А ако това ти се случи не на момента? Т.е., някой е седял до теб години и изведнъж разбереш, че това не е твоя човек!
Егати пейката!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Е*ало си е майката :)))нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано11.04.09 02:24



Ти може и да си в лош момент, Папа, но много от пишещите тук имат перманентен такъв. Не си заслужава. После жените пак ще правим петиция за теб.

Успокой се, ако можеш, макар че сега е удобно за останалите да продължат – нали разбираш!!!

Тези хора нито ще убедиш, нито ще им помогнеш. Не им придавай повече стойност, отколкото имат. В по-цивилизована ситуация, разбира се, щяхме да си говорим за нещо далеч по-смислено и приятно. Но ситуацията е първобитна (да ме извинят хората от онази епоха – не искам да ги обиждам като ги сравнявам с наши съвременници - ползвам определението чисто метафорично). Това обаче е друга тема и от друг мащаб.



Тема Re: Ecce Homoнови [re: ljove]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано11.04.09 02:25



Случва се и в най-добрите семейства.



Тема Re: Ecce Homoнови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Rocco Siffredi)
Публикувано11.04.09 02:25



Ще стигна до голгота и ще катурна тъпия кръст:)
Льове, знам че съм труден за разбиране, но просто усещам на момента дали си имам работа с фашист/религиозен - сериозно!!!! Не ме ебе дали е хетераст или педераст, други неща са важни!
Ако ти си в такова състояние - таковай му майката - то с перце никога нищо няма да промениш, нито пък с приказки във форума.
АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА АНТИФА

светът няма да се промени по друг начин!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.