Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 31.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Е*ало си е майката :)))нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор loverrock ()
Публикувано11.04.09 00:53



И моята ли ще разбиеш?



Тема Re: Ecce Homoнови [re: Oberonbg]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.04.09 00:56



Е, и?
Искаш да кажеш, че наши учени са ги синтезирали върху астероиди и метеори?
Или пък знаем къде във Вселената виреят живи форми?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Е*ало си е майката :)))нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.04.09 00:59



Папа, нещо изпушваш!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Моля те, ела на себе си и на Земятаааааааааааааааааааааааааааааааааа...........................................................................................................................................................................................

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Е*ало си е майката :)))нови [re: loverrock]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Rocco Siffredi)
Публикувано11.04.09 00:59



loverrock, бейби, къде се денеш между шамарите, знаеш че си супер куул:))))
Ако ви изглеждам неуместно агресивен, то е защото имах причина, която още веднъж ме убеди колко далеч сме от каквито и да е човешки права и свободи. Моля те, не се засягай лично - говоря за тъпото хетераско религиозно мнозинство

Това, че съм малко по-експресивен от нормалното е, защото просто съм такъв и в момента верно съм готов да смажа малко наци тикви:) Добре ще ми дойде за тонуса.



Тема Re: Е*ало си е майката :)))нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.04.09 01:02



Мушиш не където трябва...

Първо е необходимо да сме в мир със себе си, а после- и с останалите...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Ecce Homoнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор loverrock ()
Публикувано11.04.09 01:05



Папа, спокойно!





Тема Re: Ecce Homoнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.04.09 01:06



Стига де, какво всеки от нас е направил за другите, че да искаме и другите да направят нещо за нас??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Ecce Homoнови [re: ljove]  
Автор Oberonbg (минаващ)
Публикувано11.04.09 01:11



Мисълта ми за синтеза, че ако е имало аминокиселни, то все пак това не е живот. Ако беше така ежедневно учените щяха да създават живот.

Във вакуум да има живи форми? При температура почти до абсолютната нула. Вакуумът е много много по-голямата част от Вселената.

Редактирано от Oberonbg на 11.04.09 01:16.



Тема Re: Ecce Homoнови [re: ljove]  
Автор loverrock ()
Публикувано11.04.09 01:17



Тези фотоси, никой в другите клубове не ги прие като арт, без значение дали ги харесва или не, а като хомо-революция! Ей това е кофти! И аз не харесвам поне 50% от дейците на арт културата, но поне гледам!



Тема Re: Ecce Homoнови [re: ljove]  
Автор Oberonbg (минаващ)
Публикувано11.04.09 01:21



В смисъл да не ни наричат педераси, а да се отнасят с уважение. Аз пък какво трябва да съм направил за това. Да не би да се изисква от минувачите нещо да правят за мен, за да не ги спъна на улицата?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.