Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:37 31.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ecce Homoнови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Rocco Siffredi)
Публикувано09.04.09 21:31



Разбира се, имаш право да се заблуждаваш

Ти сериозно ли четеш такива неща..... Тези книжлета, особено за деволюцията, пак са библии, ама нелегитимирани;)))

Викаш, Исус е извън културата, той е като натрия, алуминия, калая, бирата;)))



Тема Re: Ecce Homoнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано09.04.09 21:37



Вярата бе, Папа, вярата, че има нещо по- добро от мен, теб, бирата, циганите, неофашистките организацийки и т.н., да- Исус е извън всичко това, макар че е бил човек...


По последни сведения, водещите астрономи твърдят, че срещата ни с извънземни предстои след около стотина- двеста години... Едно време никой не искаше и да чуе за това...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Ecce Homoнови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Rocco Siffredi)
Публикувано09.04.09 21:48



По последни сведения 2012 е краят на света! А вярата за мен е единствено вяра в човешкия дух и в живота. Останалото са религиозен булшит и фашистки помии (замисляли ли сте се колко общи неща имат неонаци идеологиите с истинското 'ристиянство, аз почвам вече да оправдавам адолфчо - той човека просто копирал, плагиат един вид...)





Тема Re: Ecce Homoнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано09.04.09 21:53



Сапи, веге ли си? И аз :)))

И аз. :)))
Защо мислиш, че християнството регулира омраза?



Тема Re: Ecce Homoнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано09.04.09 21:55



замисляли ли сте се колко общи неща имат неонаци идеологиите с истинското 'ристиянство
Колко общи неща имат?



Тема Re: Ecce Homoнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано09.04.09 21:58



Хитлерчо е преследвал и църквата...


И ако го оправдаваш за това, трябва да го оправдаеш и за гоненията на хомо... Получава се един порочен кръг...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Ecce Homoнови [re: Фьoн]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Rocco Siffredi)
Публикувано09.04.09 22:05



Фьон, много! Наистина, бих изброявал с часове, но пак ще наскърбя много хора, затова категорично отказвам - предишния път получих на лични оплаквания. Просто ако ги изпиша тези неща и след пенис кръстовете, ще ме обявите за антихрист и ще съжалите въобще, че съм отбаннат:)

Лet's agree to disagree det se wika



Тема Re: Ecce Homoнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Sapiens (Ph.D.)
Публикувано09.04.09 22:08



Немедленно ще те разочаровам...
Не съм веге и няма да бъда, защото освен животните, обичам и растенията...
Плюскам си месце и салатки, като за случаите изпращам съзнанието си на заточение, за да нямам угризения на съвестта и лошо храносмилане от гузна съвест...
Освен това, винаги и принципно съм считал, че всичко крайно и прекалено почти задължително е съпроводено с огромна доза лицемерие, съзнато и търсено или неосъзнато и почти срамежливо...
Аз се гордея единствено с това, че съм човек.

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост"...

Тема Re: Ecce Homoнови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Rocco Siffredi)
Публикувано09.04.09 22:09



Льовееее, чети горния пост - иска ми се да пиша, но спирам. А адолф е едно следствие от религиозно-бюрократична идеология, дошла на бял свят с много "нормални" и приемливи прийоми.

Все пак, темата беше за провокативното изкуство, не за и против християнството/исляма и пр!

Редактирано от Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти на 09.04.09 22:09.



Тема Re: Ecce Homoнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано09.04.09 22:10



Вероятно и така може да се рекламира безопасен секс??? /а по- горните снимки на Христос не разбирам какво "рекламират".../





Ако скандалното и будещото недоумение в двата случая е първопричината, съм съгласен...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 09.04.09 22:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.