Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 06.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Гей парад IIнови [re: blondie]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано06.04.09 22:42



Ти май си естествено рус...



Предлагам да не отваряме темата за блондинките...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Гей парад IIнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано06.04.09 23:50



Пробвай с блонди, той явно има всички дадености...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Гей парад IIнови [re: Caнитap]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано07.04.09 09:57



Колко си задръстен само... Защо трябва да приемаш един гей парад като атака към твоята хетеросексуална природа ?! Започвам да си мисля, че българите до един са "латентни хомосексуалисти", които се борят със себе си...

По цял свят гей парадите са атракция, повод да се посмееш, да погледаш травеститки в пъстри оперения, да се позабавляваш, пък после нищо не ти пречи като се прибереш у вас да изчукаш жена си...

Само в БГ това стана голям проблем - някой на някого се опитвал нещо да налага. Ами не - никой нищо не налага. Това е просто един начин да кажеш на обществото " Ето, животът е шарен, има ни и нас."

И не знам защо с мислиш, че целта на парада е да покажем, че сме като хетерото - ами не, в това отношение не сме - гей сме си. Целта е да покажем обаче, че и ние сме хора като всички останали - равни, но различни... и в това няма нищо лошо...



Тема Re: Гей парад IIнови [re: ljove]  
Автор Caнитap (napalmoff )
Публикувано07.04.09 10:23



В отговор на:


А теб те каня на гей- парад,




Благодаря, ще се въздържа
-Така и не ми е ясно за какво е парада (явно и на вас и миналата и тази година)
-Не съм съгласен хомосексуални двойки да осиновяват деца .
-Не смятам, че някъде е забранено да си хомосексуален




Тема Re: Гей парад IIнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Caнитap (napalmoff )
Публикувано07.04.09 10:33



В отговор на:

Санитарчето ако е естетвено русо,




Зареже ме :

Нисък, дебел и плешив съм аз . Пък и ми е късно да обръщам резбата




Тема Re: Гей парад IIнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Caнитap (napalmoff )
Публикувано07.04.09 10:36



В отговор на:

Хехе, обаче мумчето не си поплюва - налага санкциЙ като стой та гледай
Не знам що - дали щото и аз съм импулсивен като посочения момък и бих действал по подобен и дори по-безподобен начин или щото имам фантазиЙ, че е рус, ама ме кефи идеята. Санитарее, имаш фен маса, фнимавай как ще ни обгрижваш! Усвен и аз дъ съ приселя в клуба на попръжните - и без тва напоследък ми се псува, въпреки че високата ми пидираска култура го забранява!




Заеби, освен нисък дебел и плешив съм и импотентен. Нема как да ви обгрижа. Иначе в попържа заповедй д**ба, ш'ти ареса. Там си го завираме ис сите дупки




Тема Re: Гей парад IIнови [re: mizrahi]  
Автор Caнитap (napalmoff )
Публикувано07.04.09 10:41



В отговор на:

Колко си задръстен само... Защо трябва да приемаш един гей парад като атака към твоята хетеросексуална природа ?! Започвам да си мисля, че българите до един са "латентни хомосексуалисти", които се борят със себе си...




Е не съм отпушен навсякъде като теб, това спор няма . Не го приемам като атака, ама вашата работа малко е "видяла жабата... и т.н". А на теб навсякъде ти се виждат латентни пеерасти, не е ли време да се прегледаш


В отговор на:

По цял свят гей парадите са атракция, повод да се посмееш, да погледаш травеститки в пъстри оперения, да се позабавляваш, пък после нищо не ти пречи като се прибереш у вас да изчукаш жена си...




То и тук беше така резил пълен



Целта е да покажем обаче, че и ние сме хора като всички останали - равни, но различни... и в това няма нищо лошо...


И тук съм съгласен ама начина ви е малко тъп. И тук всички сме съгласни




Тема Re: Гей парад IIнови [re: Caнитap]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано07.04.09 10:50



Абе всичко това ми стана ясно, ама пак пропусна аргументите...

Мизрахи също обясни защо би могъл да се прави един гей парад...

А никой не може да забрани на някого да е гей, но може да го накара да не се чувства равен с останалите.



И не се въздържай, дългото стискане може да доведе до проблеми с пикочо- половата система...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Гей парад IIнови [re: Caнитap]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано07.04.09 10:53



Бреее, ти се оказа мъжа на моите мечти!!!


Сега ще трябва да се дуалирам с Папата!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Гей парад IIнови [re: ljove]  
Автор Oberonbg (минаващ)
Публикувано07.04.09 11:16



Ами такива като Санитаря не се интересуват от аргументи. Те си знаят, че мразят гейовете, които според тях трябва да са скрити в миша дупка, и това е. Те нямат способността да мислят рационално в тази насока. А това им поведение ме кара да се съмнявам в тяхното рационално мислене по принцип.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.