Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 17.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Паранормалното,  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано26.03.09 21:42



вярвате ли в него?
Гледах "Ясновидци" тази вечер, доста се впечатлих от някои от участниците. Мисля, че сред тях имаше хора с наистина по- специални способности...
По принцип не мога да твърдя на 100%, че вярвам в свръхестествени способности, но така или иначе лично аз съм бил свидетел на необясними факти и ситуации, така че съм по- склонен да вярвам, отколкото да отхвърля възможноста да съществува нещо, което е необяснимо за съвременната наука и психология.
Друг е въпросът, че твърде много хора спекулират с вярата и надеждите на другите /абе направо си лъжат болшитството "гадатели"

/, което води до масовото отричане на необикновените способности на някои...
Какво мислите за това, пък и някой ако има такива преживявания, може да сподели. /Аз също ще споделя... /

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Паранормалното,нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано28.03.09 02:23



Радвам се, Папа, много се радвам!!! Липсваше ми /ни/, за друго не се сещам в момента...


Живеейки в три /ще добавя, четири реални измерения, времето е факт, който никой не трябва да забравя!!!/, правим много погрешни движения...
Може да е банално, но душите ни изпитват нееднократно фаталността на тези постъпки, които, щем не щем, помним до края на тъй наречения си "земен" път...
Прекрасно е, когато се ражда нов живот, това е надеждата, че бъдещето ще стане настояще. На мен ми харесва и смъртта- дава простор за нов живот...
В този смисъл- и аз си отивам оттук /от клуба, де, да не помислите, че ще се самоубивам/, нека всичко, което ни заобикаля, да повтаря безкрайния си кръговрат; желанието, надеждата, любовта- всичко това не би съществувало, даже и един от нас да липсваше...
Сбогом!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 28.03.09 02:57.



Тема Re:нови [re: ljove]  
Автор linjack ()
Публикувано28.03.09 03:13



Един се връщат, други заминават, но дори думичката сбогом не е завинаги. Означава просто "бог с вас".

Тъй като вярвам, че бъдещето е като цяло непознаваемо, ще ти кажа "до нови срещи".


от C. Van Vechten

Тема Re:нови [re: linjack]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано29.03.09 18:11



Ей, че хубаво значението на сбогом! Не го знаех.



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано02.04.09 19:18



папа, като те чета и съжалявам два пъти повече, че не съм мъж





Тема Re: Паранормалното,нови [re: ljove]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано09.04.09 21:05



Ми Михаил от "Ясновидци" гей ли е според вас? Кво казва гей-детекторът?



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Фьoн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано09.04.09 22:19



Кой беше Михаил?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Паранормалното,нови [re: ljove]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано09.04.09 22:22



Певецът от таверната в Свиленград.



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Фьoн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано09.04.09 22:28



Аха, ми не знам, нещо се гъне, ама да не му вменявам вина, без да е виновен...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Паранормалното,нови [re: Фьoн]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано09.04.09 22:33



Дай пикчър и щи кажъ.





Тема Re: Паранормалното,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано09.04.09 22:36






Редактирано от Фьoн на 09.04.09 22:37.



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Rocco Siffredi)
Публикувано09.04.09 22:38



ask google



има две обеци - педерасите носят обеца отдясно, хетерасите - отляво. тоя е би или прикрит хетерас/педерас

мисля, че фьонката вече ясно се ориентира:)
Ти кат си малко пидираска, нямаш ли развит поне отчасти гейдар



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано09.04.09 22:42



Хахаха, аз нося обица на лявото- смей само да ме обидиш на хетераст!!!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Паранормалното,нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано09.04.09 22:42



Аз ку имах немаше да са влюбвам се в таквиз каки дето да ма праят да рива и да са тръшкам по три години.



Тема Re: Паранормалното,нови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Rocco Siffredi)
Публикувано09.04.09 22:46



льове, ти си латентен хетерас:))
Хехе, верно ли бе - аз пък се като се загледам в некой и като видя обецта отляво и знам, че момъкът лезбиец;)
Начи вече ще мисля повече.
Иначе идеята за обеци по принцип не ми харесва. Anyway



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано09.04.09 22:48



Сега се чудя, дали да не си сложа и на другото, но тогава съвсем ще изпаднеш в паника, вероятно...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Паранормалното,нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано09.04.09 22:56



Ма си странна птица и ти... Уж си такваз консверва, кат да си английски - баронет, член на поло клуб. Ни обеци тачиш, ни мъже в рокли щеш да гледаш, ни друга музика, освен класическа слушаш. Човек в спалнята ти само томче на Байрон, вестник "Таймс" и лула очаква да открие, а то кво - вибратори със странна форма или може би кръстове със странно предназначение и авангардна фотография по стените. И в спалня на джентълмен да не смейш да надникнеш науъдейс.



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Фьoн]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Rocco Siffredi)
Публикувано09.04.09 23:05




И вибратори няям, а от кръстове се пазя щото аз като сила на злото избягвам силите на доброто
Провокативна фотография също нямам, падам си по красиви неща, но се кефя на идеята и ми доставят удоволствие да ги гледам:)
Вестник Таймс! Контрира с политическите ми възгледи, няма как да го чета.


забравих и лулата - пушенето ми е голям търн офф. Хич не ми харесва момчетата да пафкат

Редактирано от Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти на 09.04.09 23:08.



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано09.04.09 23:12



И аз не обичам да ме задимяват, но благият лордовски портрет просто е недовършен без лула.
Ми веге от кога си?



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Фьoн]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Rocco Siffredi)
Публикувано09.04.09 23:16



отдавна съм веге, вече спрях да ги броя - има-няма 6-7 години. Верно ше се окаже, че всички вегета са педераси:) В клуб вегетарианство сигурно изобилства от геюви, направо да ги съешим двата клуба, а;)
Като гледам там има обаче и доста религиозни. А някъде в библията пишеше - тежко на онзи, който се гнуси от месо и женска плът хахахаххх


е от женска плът не се гнуся, но явно ристияните имат предвид педераслък, съчетан с вегетарианство - сигурна смърт за душата!



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано09.04.09 23:29



Ох, значи се оказа, че "нормалните" дето от време влизат във Вегетарианство и ни казват, че сме педераси, са прави. Ся като го чувам и от спицялиста, съвсем паднах духом, че няма да са нормализирам. Ама от друга страна щом в Библията пише, че тежко му, който се гнуси от месо и женска плът, значи поне по единия параграф не съм грешна?! Щото и аз от женска плът не се гнуся.



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Фьoн]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано09.04.09 23:31



Само на мен ли ми прави впечатление написаното в сайта?
Тоя спи с мъже. Вервай ми и без кристално кълбо. Аз много познавам. :)



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Фьoн]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано09.04.09 23:35



Са ако бехме малко по-... некви, и щехме си направим една тема със снимки на спалните ни.





Тема Re: Паранормалното,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано09.04.09 23:37



Че какво е впечатлителното на написаното в сайта? Даже пише, че жената на колегата му спи в същия хотел, което предполага хетерастия.



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор loverrock ()
Публикувано09.04.09 23:38



6-7 добре, аз направих 10! Никва мръвка, ако не е мъжка разбира се!



Тема Re: Паранормалното,нови [re: loverrock]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Rocco Siffredi)
Публикувано09.04.09 23:42



Мъжките мръфки и аз не ги броя - все пак не съм краен вегетарианец!



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано09.04.09 23:51



Глей ся, като става думи за спални и ми възниква спонтанно едно предложение. Понеже ние с теб тъй и тъй ш'са женим, предполагам да революционизираме радикално брачната институция като включим и Папата. Нещо като троен съюз да направим. Всъщност мотивацията ми не е от еротичен, а от чисто практично-кулинарен характер. Щото с който и от двама ни да се вземеш, все веге ще трябва да му готвиш. Та е по-практично и другият да се възползва от това. Хем ще пестим електричество от двойното готвене и ще спасим планетата. Аз спалнята ще ви я оставя на вас и ще спя на диванчето в хола. И ако се чудиш за кво съм ви изобщо, заради неизбежното женско присъствие, разбира се. За да се разхождам по розов пеньоар, да пилея ролки за коса и червила наоколо и да ви пускам "Дързост и красота", когато има мач. И ако всичко това не ви сплоти, не ви направи единоодушни в отношението ви към противниковия пол и не укрепи връзката ви, значи нема надежда за вас. Нужна съм ви като Съвецкия съюз за социалистическата ни рОдина, повервайте ми.



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор loverrock ()
Публикувано10.04.09 00:00



Поздрави! Никой след мен не беше побърквал христяните така!





Тема Re: Паранормалното,нови [re: Фьoн]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Rocco Siffredi)
Публикувано10.04.09 00:05



Аз съм L'enfant terrible, вервай ми, после много ще се каете. Освен това обичам да командвам и критикувам. Ще ме изритате още на втория ден когато почна да ви реформирам



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано10.04.09 00:57



Ооооо... Просто не си познал, че ще ми използваш тоз мръсен език в домакинството! Най-мразим да ми се пее и говори на френски! За да ми е всичко за чудо и приказ най-добрият ми приятел е франкофон и обожава да ми говори и пее на френски.

И нидей са ни плаши тука, ний с Фьон ни сме вчерашни. Ни тъ знам под кой знак си раждан, ма ша знаиш, че ний ще сме ти като таралеж у гащитйе. Вързан към чугунения радиатор ша седиш, никъде нема да бегаш...





Тема Re: Паранормалното,нови [re: Фьoн]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано10.04.09 00:58



Кьорав съм вече, и с очила недовеиждам... Аз чета "приятел" и си викам "Олей!" а то приятелят била тя.

Което не променя фактът, че тоя спи с мъже.



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано10.04.09 11:16



Ама не си знаят интереса, начи! Единият изпуснал шанса да са съеши с Расате, другият изпуска шанса цел живот да му готват... Дигам ръце от вас!



Тема Re: Паранормалното,нови [re: ljove]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано18.04.09 20:41



Гледате ли в момента "Явновидци"? Предполагаемият наш човек Михаил е страшен. Естествено, ако всичко не е нагласено от гейската конспирация.



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Фьoн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.04.09 21:15



Наш човек си е, наистина...


Иначе и ромчето страшно гледа на кафе...
А и Даниел също! Позна името на предполагаемата Анастасия Романовна, че е от Русия и т.н.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Паранормалното,нови [re: ljove]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано18.04.09 21:36



Въпреки че цялата история ми се стори доста ъъъ far-fetched. А бе доста фантазьорско - сензационна. Русия официално не признава оцелял наследник на Романови, а нашите от предаването дори не говорят с хипотези, а със свършени факти. Пък и си мисля, че дори и да имаше оцелял Романов, щяха да го заведат във Франция, с която Русия е била много тясно-сеързана или в Англия, откъдето е дедо Албърт или въобще нейде из Европа, при роднини, при знатни люде, а не в село Долно Нанагорнище, затънтено в Ориента. Бе хората си умираме за митове. Явно имат някаква конпенсаторна функция в монотнността на собствения ни живот.
Освен туй на чие кафе гледа циганинът? Да не би Елеонора - Анастасия да не е имала навика да си мие чашите? И защо в началото, когато още не ни бяха разкрили загадЪчното минало на жената, всички ясновидци се въртяха около името Елка - Елена - Елеонора, а после изведнъж заговориха за царици.
Аз бях по-впечатлена от първата част, когато Михаил доста подробно описа местността с "отвлеченото" момиче. Но ми се вижда много вероятно всичко да е нагласено.



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Фьoн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.04.09 21:56



Споменаха, че никъде из Европа не са искали да приемат Романови...
А ромчето сигурно гледаше на кафе на жената, която е познавала Елеонора Крюгер...
Показаха и снимка на Алексей като дете и на Жорж, който е живял при Елеонора- ушите и на двамата бяха много характерно еднакви...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Паранормалното,нови [re: ljove]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано18.04.09 22:35



Бе не знам, днк анализът ще покаже, но мисля, че ако имаше нещо такова, нашенските медии щяха да гръмнат много отдавна.



Тема Re: Паранормалното,нови [re: Фьoн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.04.09 00:10



О, отдавна се носят слухове за това...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.