Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:17 30.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема [напомняне] martyr е готов  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано21.03.09 00:53



по всяко време да отстъпи заеманият от него модераторски пост в Адам и Адам. Беше избран за едногодишна служба тук, която отдавна изтече и вече модерира форума мързеливо и тъпото копеле трябва да бъде разкарано, защото всички го мразят а на него му е през шалтера.

Предлагам тук да оформим дискусия: "Кой да бъде мародератор и цензор безбожен на негово място, който няма да пипа уникалните, златни и неприкосновени теми на 4-те члена на форума, който се четат сами и един друг, докато трябва реално да седят на работното си място и да правят нещо смислено, вместо да си чешат езиците."

Всички постинги са добре дошли. Ще махна и бана на наскорошният член на форума, за да направим поне ПОЛОВИН дузина гласуващи и очернящи името на това малоумно копеле, както го нарече Албатрос някога.

Тъкмо ще има и една ... хръм ... конструктивна и важна, тема, която тъпият комплексиран педал е пуснал през последната една година.



Тема Re: [напомняне] martyr е готовнови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано21.03.09 01:03



Хм, а не е ли по- просто да забраниш достъпа на "4-те члена на форума, който се четат сами и един друг" и които нарушават спокойствието ти, така ще модерираш само ... пет- шест други, които ще са ти признателни до гроб?


Можеш да започнеш от мен...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Пак се вземаш насериозно,нови [re: ljove]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано21.03.09 01:15



което явно показва, че не ме разбираш а просто ме четеш както ти е удобно. ("чукча, ето писатель, чукча не ч'татель").

НЕ МЕ интересуват мненията ти, защото не нарушават нищо. Нито правилата на форума, нито правилата на нетикета.

Разпсувай се по нечий адрес и ще те изтрия. Направи го системно за цяла седмица и ще те разкарам временно, докато се успокоиш.

Какво точно говориш през останалото време не ме интересува.

И наистина, ако те видя да говориш нещо НАИСТИНА ПО ТЕМАТА, която е пусната ... искренно ще се изненадам. До момента само се вживяваш в ролята на жертва. А никой реално не те напада. I am simply ... bitching.



Тема Re: Пак се вземаш насериозно,нови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано21.03.09 01:34



Абе Мартире, цитирай ме поне веднъж във връзка с "греховете", които ми вменяваш...
Аз те цитирам буквално, ти си траеш и ми викаш чукча- нищо против, ама нито съм ходил там, нито имам роднини- чукчи...


Установявам, че четенето между редовете не ти е най- силната страна...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: [напомняне] martyr е готовнови [re: martyr]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано21.03.09 01:35



Най-добре Рос, Курвоазие и Люве да им бъдат дадени модераторски правомощия. Или да се лепне един служебен модератор.

Но съвсем сериозно - на мен лично ми е дошло до гуша да съм виновен на тоз и оня, за някакви си знайни и незнайни неща. Рос да ми се пени, все едни извършвам престъпления срещу човечеството, а Курвоазие да съм му най-големия проблем в тоя форум - а мерси, в повече ми идва.

Ако трябва аз ще пусна темата за нов/и модератор/и. Ако няма интерес ще пуснем една бележка да бъде назначен служебен модератор, да не е без хич. Това са опциите.

Варианта в който няколкото човека дето сме им проблем тук, взимат, че осъзнават, че и ние сме хора, че не сме им виновни ние за всичко, и че не сме тук да им търпим изблиците на неоправднаост, нито сме някакви чудовища, които искат да са модератори на клуб в който влизат само те двамата, мисля е несъществуващ. Има хора, от които просто не може да се очаква реално осъзнаване на нещата.

Казвал съм и преди, че клубът ми е много мил, че го обичам и с него израстнах. Но предвид, че постоянно ми се намеква как възприемам клуба за моя собственост, и да искам да направя нещо за него, няма как. Преди време повече от половината теми на първа страница бяха мои. Явно опитите ми да правя нещо положително са оставили впечатлението, че съм си присвоил нещо, което очевидно не е мое.

Всичко си има граници, и на мен наистина ми е писнало вече. Не живея в розов облак в реалният свят, за да си вгорчавам и почерням настроението допълнително и във виртуалния, в който и без това живея повече от другия.

Махнете ни, сменете ни, и да се надяваме, че всичките ви проблеми и недоволства ще изчезнат с това. Ама надали, угодия няма, нали?



Тема И-и-и-и-именно!нови [re: ljove]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано21.03.09 01:42



Точно за това говоря. НЕ МОЖЕШ да говориш по темата дали и с кого да бъда сменен, като модератор. Невъзможно ти е, защото нямаш мнение по нея. Но имаш мнение по теми, които тебе те интересуват и настояваш да ги натрапиш на всички. Сега си в състояние да останеш до 4-5 сутринта и да ринеш офтопици, които ще ме нападат и уж обиждат, но не и да кажеш "martyr е тъпо парче и не става за модератор, предлагам на негово място Бай-Оня-От-Конаре".

Чета си. Разбирам. Помня. Няма нужда от цитати. Всеки сам си носи кръста.





Тема Re: И-и-и-и-именно!нови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано21.03.09 01:51



Обвиняваше ме, че аз се правя на жертва, оказва се, че ти /а вече и Гардиан/ сте разпнати и стърчите на Голгота...
Казах ти, не можеш да четеш между редовете, а в прав текст- не мисля, че трябва да ви сменяме, но това си е мое мнение, нека и другите да си го кажат...
Иначе какво помниш и какво знаеш- нали разбираш, че това само на приказки декиш не хваща...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Ето повечето ти теми:нови [re: ljove]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано21.03.09 01:56





Посочи ми къде КАЗВАШ нещо, вместо да караш хората да споделят нещо.



Тема Уморих се,нови [re: martyr]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано21.03.09 02:02



а гаджето ме погледна укорително над юргана. Отивам да се хоризонтирам.

Вие си пишете. Не ми пречите.



Тема Re: Ето повечето ти теми:нови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано21.03.09 02:21



Ми какво да направя, като си чел само заглавията?
Никого не карам да ми отговаря, даже и

, но момчето не знаеше каква фльорца съм, и направило грешка... На негово място щях да отговоря на теб...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.