Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 23.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Поредица на National Geographic  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано18.03.09 00:50



В момента по National Geographic върви много интересна поредица, озаглавена „В утробата” (In the Womb). Има данни от изследвания, които ще представляват интерес за посещаващите тези клубове (в епизода за еднояйчните близнаци, където се засяга проблемът за природата на сексуалната ориентация и различията между близнаците), но всички епизоди като цяло проследяват удивителното развитие на човешки и животински ембриони. Повторенията са многобройни (събота, неделя, понеделник), а епизодите вече могат да се намерят и в интернет.



Тема Re: Поредица на National Geographicнови [re: SeaStar999]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано18.03.09 13:24



Поредните адмирации за SeaStar999!

Филмчетата са някъде



Нашето филмче е:





Тема Re: Поредица на National Geographicнови [re: SeaStar999]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.03.09 13:53



На мен пък ми писна от теории тип Дискавъри чанъл... всеки учил недоучил и решил, че е открил Америка...

Такива "научни" обяснения изобщо не заслужават внимание - а и не могат да обяснят с някаква химия сложните човешки отношения - защо мъжете в затворите се чукат помежду си, въпреки че са хетеросексуални, както и защо един чист гей се жени и има деца... всичко е в главата и в решението ни как да си живеем в живота...



Тема Re: Поредица на National Geographicнови [re: SeaStar999]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано01.04.09 04:13



За любителите на поредицата „В утробата” – в интернет пространството в близост до досегашните епизоди („Човек”, „Еднояйчни близнаци”, „Животни в екстремни условия”), вече можете да намерите и два нови епизода – „Животни” и „Кучета”.



Тема Re: Поредица на National Geographicнови [re: SeaStar999]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано01.04.09 20:34



IN THE WOMB_4 – ANIMALS [NG]



IN THE WOMB_5 – DOGS [NG] - bg audio




Тема Re: Поредица на National Geographicнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано01.04.09 20:38



Шът, недей спами в таз тема, че пак ще ме порицаят за всички злини на зимятъ.



Тема Re: Поредица на National Geographicнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано01.04.09 21:02



Изпусна "Амин" накрая, пък и тиарата ти се е кривнала на една страна!!!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Поредица на National Geographicнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано01.04.09 22:10



В процес на лечение съм, Ваше Светейшество, но нали знаете, че преди зората мракът е най-дълбок. Още съм в плен на злите сили, но се боря – помощ ще ми е добре дошла. Разбирам, че мога да разчитам на Вас да ме откъснете от хватката на порока и да ме върнете в лоното на праведността. След като Фьон и Вие вече сте решили да се свържете в единствения благословен съюз, мисля, че ние с Льове трябва да последваме примера и в искреното си покаяние да покажем пътя и на други заблудени грешни души.



Тема Re: Поредица на National Geographicнови [re: SeaStar999]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано01.04.09 22:29



Нищо против, Сий /ще ти викам Сийче, може ли?

/, но първо трябва да ми поискаш ръката от достопочтените ми родители- погледни по- горе, и второ, трябва да прекръстим този клуб на "Клуб на щастливите новобрачни извратеняци"...

/Под секрет, имам връзки с Папата, венчавката ще е в "Св. Петър", петък, тринадесети, от 13.00 часа, 2013 г./.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 01.04.09 22:30.



Тема Re: Поредица на National Geographicнови [re: Kurvoazie]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано05.04.09 12:50



Поредицата 'В утробата' продължава.

Какво се случва при котките:


bg audio

Поредицата развива темата близнаци в тризнаци, четиризнаци:





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.