Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 28.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Амфетамининови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано26.06.09 20:31



Не съм опитвал, и не ти препоръчвам млади ми приятелю :), защото има доказателства, че директно отслабват имунната система. Ефектът, според това, което съм чел, е че те карат да се чувстваш бодър, дори когато си много изморен. Гледай антологията на Бийтълс, когато разказват как са свирили по цели нощи в Хамбург на амфетамини.

Веднъж в живота си смръкнах поперс, което не е амфетамин и това ми беше достатъчно. Директно загубих ерекция. :) Поперс са легално нещо, масово употребявани в гей клубове, сауни и пр. като средство за задържане на ерекцията, когато си много уморен и без стимуланти не можеш да го вдигнеш. Във Франция дори видях да се продават в автомат от тези, в които се пускат монети.

Тези поперс също не ти ги препоръчвам, защото също отслабват имунната система и защото има някакво твърдение, че раковете, които развиват болните от СПИН са видовете рак, които биха се развили от злоупотреба с поперс.

Запознай се с инфото в Интернет преди да пробваш.

Аз бих пробвал някакъв халюциген, но не на своя глава, а ако попадна на свещеник/шаман, който знае какво прави.



Тема Re: PiHKALнови [re: linjack]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано26.06.09 20:48



Я, ти си намерил време за такъв дълъг пост, а не можеш една сносна бележка да зглобиш....



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: PiHKALнови [re: linjack]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Homo erectus)
Публикувано26.06.09 21:10




Благодаря ти за изчерпателната информация.
Всъщност аз никога не съм опитвал каквито и да е стимуланти, с излкючение на алкохол (и имал лоши преживявания), но за амфетамините е друго - известно ми е, че качват серотонина и се чувстваш на върха, способен да направиш всичко и да се чувстваш неизчерпаем. После сигурно си плащаш прескъпо. Нямах идея, че слагат и хероин, но аз и не съм тръгнал да си търся подобни неща, по-скоро ако съм в компания и ми предложат:) Но вече бих се замислил. Имаше и нещо такова, че в последствие трайно (с години) намаляват нивата на серотонина и могат да доведат до депресии.
По-скоро ми е интересен един друг стимулант - метилфенидат - включват го в риталин и в conzerta (лекарство против аутизъм и хиперактивност)
В щатите обаче и в Канада масово го използват за лечение на Attention-deficit hyperactivity disorder, а сред учените масово се взема за по-добра концентрация.
И гъбки също бих опитал без страх:) Какви истории са ми разправяли за тях.....



Тема Re: Амфетамининови [re: jaytee]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Homo erectus)
Публикувано26.06.09 21:21




Точно - шаман! :)
За гъбките специално - разправят, че из нашите ширини се въдят много ценни гъбки, които за съжаление си гният ей така. Някакво псилоцибе (те са много видове) растяло и на витоша - абе въобще всяка уважаваща себе си планина е прегърнала в дебрите си такива скъпоценности, но малко хора са посветени. А дори и да си посветен, трябва да се внимава с дозата. Слушал съм, че разбирачите масово ходят из планините за гъби групово и си прекарват много добре.
Е, понякога им се случват и bad trips, но това са рискове, които си струва да поемеш



Тема Re: Амфетамининови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано26.06.09 21:37



хмхмхм... интересно! Предполагам това са отровни гъби някакви? Има ли нещо в Интернет или е по-секретно? А bad trip в смисъл на отровени или просто bad trip?



Тема Re: Амфетамининови [re: jaytee]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Homo erectus)
Публикувано26.06.09 21:50



Не отровни, МАГИЧЕСКИ


Основно се използват представители на род Psilocybe, но има и други.
Ето ги как изглеждат красавиците:



Bad trips е термин, с който се означават някакви адски състояния - по принцип приемът на тези гъбки води до преминаване от съзнателно на подсъзнателно ниво - един вид каквото си мечтаеш, най-яките неща, за които се сещаш, все едно ти се случват и усещаш някакво безумно щастие. Абе все едно си на друг свят - а bad trip e точно обратното - след като си хапнеш от тях, рядко, но все пак се случва - се реализират най-големите ужасии в съзнанието ти. Но това става много рядко.
Поствам тука един линк от форум на запалени фенове на тези вълшебни гъбки






Тема Re: Амфетамининови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано26.06.09 22:08



Суууупер! Мерси за инфото!!! Ще се образовам... Знаех си аз, че има причина да казват, че българската земя е белязана от боговете.





Тема Re: Амфетамининови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано27.06.09 11:33



Ми четете Карлос Кастанеда бре, момчета! Свободните разсъждения водят до нелепи халюцинации...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Какво става, по дяволите?нови [re: ljove]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано28.06.09 17:19





Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.