Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 22.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ааааау! Срамотно! :Pнови  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано02.03.09 17:08







Тема Re: Ааааау! Срамотно! :Pнови [re: Фьoн]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано02.03.09 18:46



Много яко


Обаче я виж тука при сходна ситуация се обадиха на ченгетата.

- експеримент на ABC за това как реагират хората, когато видят гей двойки, показващи обич.

Това е интересна тема - PDA (Public display of affection - Публичен показ на привързаност и интимност)
Интересно как стоят нещата при нас - показвате ли близост с гаджето, ако да - какво виждате в очите на другите? Случвало ли ви се е да ви правят забележки, грозни подмятания, бой?

Как гледате на пуберите по парковете, които се мляскат мазно?

И към мацките (и хетеро мъжете) - вие бихте ли се притеснили от гей двойки, как ще реагирате/сте реагирали, бихте ли показали affirmative action като жената на клипа, която каза на момчетата, че са много сладки?


Много интересна тема, благодаря на Фьон за хрумката



Тема Re: Ааааау! Срамотно! :Pнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано02.03.09 19:09



ето го и тук в писмен вид, където може да прочетете близо 400 коментара по темата:






Тема Re: Ааааау! Срамотно! :Pнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано02.03.09 21:30



Oh dear! I'm guite worried and distressed, you know. My chances of going to heaven might not be very good!


God bless Dana, though! ;)



Тема Re: Ааааау! Срамотно! :Pнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Ari. (пчеличка)
Публикувано02.03.09 21:30



Аз винаги много съм се радвала на гей двойки, които не се крият.

Миналата година, както си се разхождах по Графа с една приятелка, видях две момчета да се разхождат, хванати за ръка. Такова нещо не се вижда и тази гледка така ме умили, че не можах да не им се усмихна

Бяха тооооооолкова сладки!!! Усмихнах им се широко и те ми се усмихнаха на свой ред А приятелката ми (хетеро) реши, че свалям някой от тях, хаха! Тя очевидно не беше видяла, че се държат за ръка

Amor omnia vincit

Тема Re: Ааааау! Срамотно! :Pнови [re: Фьoн]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано02.03.09 21:40



P.S. Клипчето ми се видя много готино. Има светлина в тунела, смятам. :)



Тема Re: Ааааау! Срамотно! :Pнови [re: Фьoн]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано02.03.09 21:50



Между другото мамката на Енрикетто преди 20 години изглеждаше

. По това време живеех в чужбина и понеже списанията бяха пълни с нейни снимки, аз най-прилежно си ги изрязвах и ги лепях в дневника си. Пазя и до ден днешен две нейни касети, които са толкова амортизирани от слушане, че сега като ги пусна се чува повече тракане, отколкото музика. С две думи - и наяве и насън, главата ми все с нея беше пълна. И въпреки че вече е много възрастна, още ми е мила и ми става свидно като се сетя за нея.



Тема Re: Ааааау! Срамотно! :Pнови [re: Фьoн]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано02.03.09 22:09



Мъжката целуфка е секси.
Когато са мъжкари ест.
Между не толкова мъжки момчета е мило.


При дамите секси целуфка е, когато мацките са женствени.

При хетерото когато жената се отдава става секси. И в обратното има секси, ако мъжът запази мъжкото.
Отдаването... в ласките е възбуждащото.

Оставането в мъжкото, в комбинация с леко отдаване при единия, прави мъжкото целуване най-сексуалната целуфка.
С извинение към дамите..., така мисля.

Оставането в мъжкото при мъжете, отдаването при жените прави сексуалното.



Тема Re: Ааааау! Срамотно! :P [re: Фьoн]  
Автор boian (минаващ)
Публикувано02.03.09 22:18



It made my day. Great.



Тема Re: Ааааау! Срамотно! :Pнови [re: Фьoн]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано02.03.09 22:26



Ако не си лягала с жени скоро, твоите шансове са високи! Все още има надежда за теб - Господ е хетеросексуален мъж и най-вероятно е склонен да ти прости съгрешенията! Все ми се струва, че по всяка логика лесбийките трябва да са най до сърцето Господне

За разлика от нас, педалите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.