Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 18.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ааааау! Срамотно! :Pнови [re: Kurvoazie]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано02.03.09 22:28



...прави мъжкото целуване най-сексуалната целуфка.

го казваш ти, щото си пеерас. И аз така смятам



Обаче да питаме Бойо Борисов дали и той така смята?



Тема Re: Ааааау! Срамотно! :Pнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано02.03.09 22:42



Може ли един бърз превод, по- скоро настроенията спрямо мъжките и женските целуВки /няма го човека да ми преведе../.



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 02.03.09 22:44.



Тема The Experimentнови [re: Фьoн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано02.03.09 22:56



Тук има още нещо, пак ще помоля за най- общ превод /или утре отивам да се запиша в някой курс по английски!!!/...





Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 02.03.09 22:57.



Тема Re: Ааааау! Срамотно! :Pнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано02.03.09 22:58



Ами в чужбина като съм бил не е имало никакви проблеми да показваме интимност, даже повече, отколкото е прилично мисля... В Мюнхен например гей момчетата се държат демонстративно за ръце, целуват се по улиците и тн... В Испания, където е прието да се женят гейовете, също на никого не прави впечатление, ако се мляскате на улиците... Имах възможност да се мляскам с едно испанче, докато чакахме на опашка в лунапарка, около нас беше пълно с тинейджъри - хетеро, но на никой това не направи впечатление...

В БГ за съжаление не съм се "юркал" с гаджето си по улиците, въпреки, че според мен на хетерото ще е полезно да свикват с такива гледки, още повече, когато момчетата, които се гушкат не приличат на Азис и Китаеца... Въпреки това, гаджетата ми в БГ са доста консервативни на тази тема и никога не са искали да демонстрираме близост пред непознати, което мен лично ме натъжава, но е показателен факт за неосъзнатия натиск, който ни оказва консервативното хетеро общество в БГ...



Тема Re: Ааааау! Срамотно! :Pнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано02.03.09 23:04



Разсъждаваш по гейски. А, аз, не! Освен за забавление.

Разъжденията засягат секса в чист вид.

Май не разбираш Бойко Б.!





Тема Re: Ааааау! Срамотно! :Pнови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано02.03.09 23:05



Начи за мъшките милуфки хората са по-неблагосклонни - викат - "Господ не ги е създал за такива работи". Само една мацка седна срещу тях да им се кефи и им каза, че са много сладки (тези двамата наистина са сладки). Един хамерикански сумист им каза "гет а факинг руум гайс", което се превежда като вземете си наебана стая мумчета! Полицая им вика - айде стига сте се натискали публично, пазете благоприличие (една лелка хомофобка се обади на полицията, за да докладва, че двама мъже се натискат навсякъде и става напечено). Един нигга пък каза, че явно нещата са много сериозни и щом се убичат истински, ноу проблем.
После за целувките между жени един самец отиде да ги поздрави и им каза, че двама негови приятели уж педали им пращат много здраве. После стадо американски слоници от три поколения, носещи китайска храна, бяха силно засегнати и оскърбени. Най-младата каза, че е отвратително и не ще да вижда такива неща, а най-дъртата вика "Техният шанс да се възнесат в небето не е много голям" Но това в Алабама
В Ню Джързи ората са либерални, един дядка-палавник ги заговори колко са готини, две афро-хамериканки също се радваха на еднополовата любоф и казаха, че няма проблем, щом е либоф, значи е либоф, без значение секса. Само един одъртял човечец се възмути. Едно бабе с гръцко знаме също се възмути.

Интересно в Бг как биха протекли нещата и дали момчетата щяха да са живи след експеримента.
Представям се как се целувам с някой в Южен Парк и как масово бабките идват с бастуни и патерици и почват да ни налагат

Че са и религиозни! Ведъж една кат ма хвана за слушател почна да ма зарибява с религиозни хистерии, даже реши да се помолим заедно. Аз преливам от смях вътрешно, пък и бях пил повече течности и исках да пикая, а тя полвинчасова реч ми удари!



Тема Re: Ааааау! Срамотно! :Pнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано02.03.09 23:28



Тази реакция е най-ценна:

Един нигга пък каза, че явно нещата са много сериозни и щом се убичат истински, ноу проблем.
....дядка-палавник ги заговори колко са готини,
....две афро-хамериканки също се радваха на ... любоф и казаха, че няма проблем, щом е либоф, значи е либоф, без значение секса.


Папа, момчетата са готини. Не са сладки. Подбиваш реалното.





Тема Re: Ааааау! Срамотно! :Pнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано02.03.09 23:36



Тенкс, Папа, горе- долу се ориентирах по погледите и движенията на главите на ужасените и не толкова хамериканци...


Начи, навсякъде има всякакви, не може да се генерализира... В Америка от 50- 60 тте гейовете са публично "достояние", тук- от 90- тте... Скоро бяха убили момче там заради това, че е гей...
На този фон напредъкът ни е голям- имаше гей- списание по будките 95- 6 година, телевизии бълват "гей"- сериали /нищо, че са комични/, имахме един- два парада /успешни или не- ние сме си виновни за това/, гей- заведения не ни липсват, не ми пука да отида и на "нормално" заведение с някои "пищящи" мои приятели, виж- да се целувам по улиците не ми е първа грижа, може би бих го правил за здравей или чао, но чак пък да изсмуквам сливици...
Колкото ние ще станем толерантни към Зара, например, толкова можем да очакваме това и от една значителна част от природонаселението...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 02.03.09 23:40.



Тема Re: Ааааау! Срамотно! :Pнови [re: boian]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано02.03.09 23:57



It made my day. Great.

Значи не се трудих напразно. :) Радвам се. :)



Тема Re: The Experimentнови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано03.03.09 14:30



Льове, това е доста интересно клипче - събират 5 хетеро и 5 хомо. Основните моменти са единият хетеро, който разказва как се е чувствал принуден да се държи хомофобски, за да не бъде отлъчен от приятелите си - това е доста разпространено сред тийновете, направо си е тенденция.
Другото интересно беше това русокосото сладурче Крис, от което много гей мъже и момчета трябва да се поучим - пича се е възприел напълно и не прави никакви обяснения или извинения за сексуалността си (все едно хората с кафяви очи да се извиняват на синеоките). Отказва да бъде гей стереотип, приема всичко съвсем естествено и въобще не си задава въпроси дали нещо не е сбъркано с него. Семейството му го поддържа - подарили му запалка с надпис "Тесните дупета ме подлудяват"

Всичко, което иска, е да си намери момче, да се установи и да бъде щастлив. Умен и силно уверен в себе си - така го определят другите.

Мисля си, ако всеки гей беше като него, 99% от проблемите ни просто нямаше да съществуват. За да си с такава психика обаче, трябва да си израснал в много толерантно семейство, в което хомосексуалните никога не са били обект на подигравка или презрение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.