Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.02.09 17:08



ВКС отмени ефективната присъда на Кузов, като го осъди на 3 години затвор условно, с 5 години изпитателен срок... Инфото е от actualno.com

Въпреки огромната си лична неприязън към този скрит педераст и педофил, който членува във фашистка партия, заради личната далавера, а в свободното си време ходи да духа на малолетни проституиращи циганета, трябва да отбележа, че решението на ВКС е справедливо и връща вярата ми в съдебната система.

И СГС и Апелативния съд определено се бяха престарали с тази ефективна присъда, правейки реверанс на общественото мнение... В БГ практиката е да се дават условни присъди почти за всичко, включително и за въоръжен грабеж и непредпазливо убийство... Не виждах тогава правно основание да се осъди някой да лежи ефективно 3 години в затвора заради една свирка на проституиращо цигане...



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.02.09 17:51




Това решение най- малко може да ми върне вярата в правосъдната ни система... Тоя толкова нагло лъже и е толкова кална личност, че направо ми се гади от него...

Стависки заслужава според мен такава присъда...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано18.02.09 19:19



ЪЪЪЪЪЪЪЪЪ защо смяташ за нужно да ни информираш за Кузов? Човекът е леко в страни от нормите и идеята той да бъде тема за обсъждане в този клуб ми се струва абсурдна.
Все пак, радвам се, че ти виждаш някаква спарведливост във всичкото това - аз съм далеч от правото и не мога да коментирам, но ти се доверявам





Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.02.09 19:59



Може и да си прав. Не разбирам от правораздаване, а този случай за мен лично се преекспонира. Педофилията е гнусно нещо, но питам : "Щеше ли да се шуми толкова за случая, ако не беше свързан с депутат ? Даваме ли си сметка, какви хора избираме за депутати ?"



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор about blank (to be filled in)
Публикувано18.02.09 20:00



Що да е абсурдно обсъждането на Кузов бе, Папа? Дори и като обществено значима тема пак има смисъл. И като се има предвид, че тук дъвчем какви ли не глупости и неща от губи-време областта, Кузов направо ми се струва и по темата на клуба.
А иначе съм абсолютно съгласен с mizrahi - при положение, че всякакви престъпници се разхождат безнаказано по улиците на правовата ни държава, та даже и благоденстват, защо пък точно за някоя и друга свирка да се лежи в затвора? Същото смятам и за Стависки, ама него вече го дъвкахме и мисля да не го повтаряме, че с'я ше изскочи от някъде пак Саргон ли беше, цар изрод ли, забравих, и ще се почнат едни благопожелания....



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: about blank]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано18.02.09 20:13



Защото на хетерунгелите малко им трябва! И без друго, половината от тях ни слагат в една графа с Кузов! Защото загнилите им мозъци трудно правят разлика, а и не искат. Затова! Говоря за ограничените хетерасти, да не се обиждат другите.



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор about blank (to be filled in)
Публикувано18.02.09 20:16



Е, нали трябва бавно, полекичка, да ги образоваме -! То ние няма да сме живи де,да го видим това,ама все от някъде някой е почнал, трябва да се настоява


Обаче шапка ти свалям -как успяваш всеки път различни хубави снимки и картинки да слагаш! и тоя enarees къде та отвя,та се тройки ги мяташ(или повече)



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.02.09 22:50



Ма драги Рос, рибата си мирише от главата, а тази глава много мирише... Не може един кокошкар да лежи една година за открадната кокошка/както писаха скоро някъде/, а този варел да се размине с потупване по рамото. Още повече в затвора ще има възможност да направи колкото си иска /и не иска/ свирки, без да ходи до Подуне...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.02.09 23:02



Хубаво започна за главата, но защо не продължи? И този точно ли ти е идеята за Главата ?

Да му берат греховете тези, които са гласували за него ...



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузов [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.02.09 23:06



Никой не е гласувал конкретно за него, както и за другите тюфлеци в т.н. Народно събрание... /А ако се хванем за последното понятие, направо трябва да се гръмна...

/

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.