Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 23.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.02.09 23:08



...

...



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано19.02.09 06:19



В България педофилията е повсеместна! Нима тези 12-13 годишни циганки, които раждат, не са били жертва на педофилия? Дори при съгласието им за сексуален контакт. Да сте чули бащата на някое от тези деца да е осъден дори условно?! Някои от тях са на 40-50 г., на възрастта на Кузов. Затова и съдът бе благосклонен към последния, зер депутат е и можеше много да се размирише работата - той може да се оплаче къде ли не, като даде множество примери за това, че е третиран неравноправно.

Освен това, в случая на Кузов има много неясни моменти и сериозен съд едва ли би могъл да се произнесе с осъдителна присъда. Според мен, цялата работа до голяма степен беше скалъпена, за да се очерни Атака. Целта бе постигната, а сега това дело вече не е нужно. Много е съмнително, как това цигане, на което са правили свирки и което вероятно е било доволно от това, реши, че е унижено и оскърбено, пък даже започна да си търси правата...

Иначе, навсякъде има малолетни циганета и от двата пола, които за символична сума са готови на всичко. Държавата трябва да се опита да забрани сексът с малолетни, като ги разгонва и въдворява в домове и интернати. Това ще е по-резултатно, отколкото да раздава условни присъди!



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Sargon lll]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.02.09 08:30



Е, да, ако приемем, че българите сме цигани- напълно съм съгласен... Съгласен съм, и ако в законите се посочи кои трябва да ги спазват и кои не. Щото някой наркозависим можеше да отиде при друг депутат и на колене да го помоли да му намери поредната доза, иначе ще се самоубие- тъй като няма нищо по- ценно от живота, този депутат би трябвало да му я осигури...
Атака си се разпадна веднага, после имаше магистрала "Тракия" и т.н.- нашенска политическа реалност... Кузов го изхвърлиха оттам след началото на скандала, така че въобще не може да се говори за очерняне на когото и да е било- ми фактите са такива, да не би цигането да го е изнасилило?
А щом има толкова малолетни циганета, предлагащи се за пари, ти от колко такива си се възползвал? Ако не си- не ставаш за депутат!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Sargon lll]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.02.09 13:05



Според мен, цялата работа до голяма степен беше скалъпена, за да се очерни Атака. Целта бе постигната, а сега това дело вече не е нужно. Много е съмнително, как това цигане, на което са правили свирки и което вероятно е било доволно от това, реши, че е унижено и оскърбено, пък даже започна да си търси правата...


Съгласен съм за скалъпването. Имам инфо от човек, присъствал на делото, където цигането през цялото време не можело да разбере защо съдят добрия чичко... Казвало нещо от типа "Ама той всичко ми плати, защо го съдите..." :)



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.02.09 13:18



Страхотен аргумент...


Ама вие и двамата говорите абсурди, бре...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.02.09 13:32



И аз не съм кой знае какъв моралист, ама е отвратително като си помисля, че едно дете /макар и по- рано сблъскало се с гадната действителност/, ще се продава на някакви отвратяги, да не говорим, че може и да са му платили или да са го заплашили, за да говори за добри чичковци и лелки...

Май ви влече платения секс /па макар и с малолетни.../.



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ljove]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано19.02.09 18:28



Циганите в България обикновено са граждани на страната и конституцията, както и законите, произтичащи от нея, са в сила и за тях. Циганите имат задължения, не само права и е крайно време да го научат. Когато видя осъден пълнолетен мангал, онодил 12-13 годишна и я заплодил, ще реша, че наистина законът работи.

Напротив, Кузов беше поредния пирон в ковчега! Макар че, го изхвърлиха, Атака бе очернена и дамгосана като свърталище на педофили. По-късно имаше подобен случай с друг неин висш функционер. Последният случай обаче сигурно не е нагласен, но за случая с Кузов съм почти сигурен. Дори наистина да е духал на цигането, последното е получило сериозна подкрепа и насърчение от хора, искащи да компрометират Атака.

Сега колко циганета съм ебал си е моя работа, важното е, че никое не се оплакало!





Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: ljove]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано19.02.09 18:34



Малолетен, непълнолетен - това са условни определения. Възрастта не е в пряка и постоянна връзка с умственото развитие на индивида. В действителност, някой може да е вече зрял и трезвомислещ човек дори на 12-13 г. Други си остават "деца" до дълбока старост.
Щом цигането е било доволно, общо взето аз оправдавам Кузов. Не е имало насилие, не е имало някакви душевни травми след контакта. Ако, разбира се, въобще е имало контакт - може всичко да е изфабрикувано.



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Sargon lll]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано19.02.09 19:00



Малолетен, непълнолетен - това са условни определения.

Хич не са условни - човек може да разсъждава трезво на 13 години, но тялото му не е готово за секс.
Гнусна е тази история



Донякъде е добре, че се разшумя, за да може подобните на Кузов да си правят сметка какви мизерии вършат и да ги прекратят. Освен това, всяко унижение и затапване на атакистите е нещо, на което много се радвам

Колкото до хетеросексуалните актове между непълнолетни роми - кой да бъде осъден - момичето на 12 или момчето на 14?
Като оня английски пиклкьо дето станал баща - само като го видях и ми прилоша - такова хлапе, изглежда като 8-годишно и е правило секс! Отврат!!!
Какви се тези родители, как може да възпитават така!



Тема Re: ВКС отмени ефективната присъда на Кузовнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано19.02.09 19:27



Глупости говориш! Тялото не било готово...

И, на колко години според теб вече е готово?! Не си ли забелязал, че с всяко поколение хората узряват по-бързо физически - акселерация. Има разни пикли, 12-13 годишни, напращяли от всякъде, пък им личи, че си го търсят. Повярвай ми, никакви физически проблеми нямат, за да правят секс.

Не се радвай толкова на "унижението" на Атака, те поне са българи.

Също така, явно не си наясно със сексуалните взаимоотношения между мангалите. Бащата рядко е малолетен, даже често е на христова възраст или по-стар. Не, че няма и секс между малолетни в тази група, но аз въобще нямам предвид него. Чети какво съм писал!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.