Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 08.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Роберто Бенининови [re: ljove]  
Автор Дoбpe,дe! (познат)
Публикувано16.03.09 14:25



Сега като ме запита за гей и погледнах в Уикипедия. Идвало от провансалски и означавало "весел", "който доставя радост", като през 18 век започва да се използва в английския със значение "разпуснат" и "който пренебрегва утвърдените норми". Готино.

Ама аз тъкмо това се мъча да избегна. Етикетите. Ама вече се изгуби чара дискусията. И навлизаме в предъвквани теми и думи. В това, че и аз и ти сме пичове и че независимо в кого се влюбваме ще си останем пичове. И т.н. Въпросът беше по-скоро за горкия Лука, сигурно му горят ушите. :) Според теб това е хомофобска песен, според мен дори и да е така обективно, това е песен за това, как Лука се влюбил. И това е.

Не, фантазиите са ми били неперсонифицирани, без лице. Незнам дали някога през живота си ще докосна с еротичен подтекст мъж. Сигурно няма, ама знае ли човек. Утехата е, че ако го направя ще е след време и ще мога с гордост да се титуловам "дърт педераст". :)

Примерът ти ме подсети за Майкъл Джексън. :) Но явно на теб ти изглежда абсурдно да гей да стане хетеро, но за сметка на това много реално хетеро да стане гей. Знаеш ли защо?



Тема Re: Роберто Бенининови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано16.03.09 16:12



Все едно да бистрим къв е лирическия герой в песента "За крадец не ставаш сине" на Слави





Тема Re: Роберто Бенининови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано16.03.09 16:15



Според нАуката не съм 100 % хетеро. 100 % хетеро е изключение, уродство. :)

Ееей, де я извади таз нАука? Дай насам некви източници, че ми харесва. Идеята, че хомовците не са 100% хомовци също ми харесва. Това потвържедава моето убеждение, че сексуалната ориентация е в главата.

Редактирано от Фьoн на 16.03.09 16:19.



Тема Re: Роберто Бенининови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор Sapiens (той, същият...)
Публикувано16.03.09 17:08



Ами...
Сваляш и ти нещо...
Че какъв ти е проблемът, най обичам някой да спори с мене.
Или поне да се опитва...

"Неназованите неща не променят смисъла си..."

Тема Re: Роберто Бенининови [re: Sapiens]  
Автор Дoбpe,дe! (познат)
Публикувано16.03.09 17:36



:) :) Не. Не свалям нищо, че ако сваля аз, после и ти ще свалиш. Не ща. :)



Тема Re: Роберто Бенининови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано16.03.09 17:58



Чакай малко сега. Тръгнахме от "Текстът разказва за един нещастен гей (Лука), който се превърнал в един щастлив хетераст, след като се влюбил в жена." на Фьон, ти решаваш, че за да не стане досадно, трябва да се бъзикаме с горкия Лука, тогава да кажем, че го е обхванал Лукавия и той е решил да повтори опита на Адам- да бъде изхвърлен поради наивност от Едема...


Да, ама гейовете сме веселяци, както цитираш, няма причина да отваряме кутията на Пандора. И за да избегнем етикетите, ще кажа, че има и не толкова весели гейове- тоз Лука например ще си блъска главата в стената, като разбере, каква глупост е направил с модификацията си в хетеро...
Тъй като не съм на 13 години, вече не ми пука дали съм пич или не- за едни може би, за други не. Да избягваме клишетата, че да не висим по кюшетата...
И да оставим горкия Майкъл Джексън на мира- най- вече трябва да се обяснява, че не си пада по момченца, онова с виталигото и избелването му е бял кахър...
Ха сега ми обясни каква е причината по- скоро хетеро да стават гей, а не обратното? Туй звучи като най- агресивната /и омайна, същевременно/ пропаганда на гей организация с глобално действие...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 16.03.09 18:00.



Тема Re: Роберто Бенининови [re: ljove]  
Автор Дoбpe,дe! (познат)
Публикувано16.03.09 18:36



Аз теб питах. Нямам отговор.

Освен този пример: Има много сортове царевица. Представи си, че сме смесили в едно кило продукт всички сортове. И ги слагаме в машинката за пукане. От част от царевицата (според последни изследвания около 10 %) стават страхотни пуканки, на друга част (не знам процентите) се препържват добре зърната и стават хрупкави, но не се разпукват, а трета част (май най-многобройната) стават нещо средно между пуканки и пържена царевица. Пуканките викат, че тази трета част се състои по-скоро от пуканки, ама пържената царевица се опитва да приобщи леко напуканите, макар и да гледа с леко съмнение на тази трета част.

Та възможният отговор на въпроса е: От царевица може да стане пуканка, ама от пуканка царевица - не може. Дано някой не открие нещо хомофобско в този отговор. В смисъл веднага съм готов да потвърдя, че това, което се е получило от царевицата зависи главно от самосъзнанието на всяко отделно зрънце. И ако една пуканка реши, че е царевично зрънце - кой съм аз, че да й противореча? :)

Със здраве. :)



Тема Re: Роберто Бенининови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано16.03.09 19:02



Всичко може, пич, всичко може. Днес четох отново, не било далеч времето, когато сме щели да правим секс с роботи, учени пък синтезирали рибозома, т.е. скоро ще правят и клетки, пък и цели организми- тогава ще правим секс с каквото си пожелаем и ще се делим /обиждаме/ помежду си на роботници, изкуственяци или пък на нещо си друго...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Роберто Бенининови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор Sapiens (House m.d. ...)
Публикувано16.03.09 22:43



Прав си!
Че после ще трябва да си доказваме твърдите... принципи...
Ама той, Льове, е компетентен по твърдите... принципи, призна си най-накрая...

"Неназованите неща не променят смисъла си..."

Тема Re: Роберто Бенининови [re: Sapiens]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано16.03.09 22:48



Той МАЙ е компетентен и по други въпроси ...



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.