Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 05.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Оказах се агностичка и езичница и махаяна будинови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано22.01.09 22:58



Ооох, знаех си, че тоя дявол с прилеповите криле е лош. Веднага ми личи по туй, че е грозен. Нищо де, има надежда за теб докато не си почнал да уважаваш ангели.



Тема Re: Оказах се агностичка и езичница и махаяна будистканови [re: Фьoн]  
Автор about blank (супер!)
Публикувано23.01.09 00:53



Пф! Оказах се сатанист! Дори нямах представа какво точно означава,малко е стряскащо,но като прочетох обяснението,направо ми хареса!


Степенувам се нататък в езичество и агностицизъм поравно, и накрая в атеизъм.
Тестът ми беше много забавен, но от цялата работа разбрах за пореден път, че съм обикновен педераст

П.С. Имам мобифон, даже и кола но не знам дали съм гей



Тема Re: Оказах се агностичка и езичница и махаяна будинови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано23.01.09 01:30



Само да вметна, че от малкото, което учих, трябва да следим посоката на погледите в картината и да чертаем с тях. Аз поне доколкото виждам дяволът гледа към облечените, вероятно за да види тяхната реакция. Погледът на чернокосия е нагоре, към... рая/спасението/нещо друго? Погледът на падналия е в срамотиите на чернокосия. Двамата облечени, според мен, гледат в различни посоки. Триъгълникът е между дявола, двамата облечени и чернокосия, гледащ нагоре.

Ако ме чуят преподавателите ми по визуални изкуства сигурно ще ме пребият с подръчни материали...

Далеч по-добър съм в тълкуването на рубеносвото отвличане на левкипидите от диоскурите.



Тема Re: Оказах се агностичка и езичница и махаяна будистканови [re: about blank]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано23.01.09 09:20



Оооо, about, на една крачка си от гейството, само трябва да имаш и компютър...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Оказах се агностичка и езичница и махаяна будистканови [re: ljove]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано23.01.09 10:24



Не го карай да храни напразни надежди. Според моята информация трябва да е моден дизайнер, за да е гей.



Тема Re: Оказах се агностичка и езичница и махаяна будистканови [re: Фьoн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано23.01.09 10:34



Не заблуждавай полицията, ти на кой епизод си от "Дързост и красота"? Гледах, гледах напрегнато, и нито един гей дизайнер не се е появил досега...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Оказах се агностичка и езичница и махаяна будистканови [re: ljove]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано23.01.09 12:35



Непрактично е да има гей дизайнер в Дързостта, защото Дързостта се крепи на сватбите, а доколкото ми е известно сватбите между гейове още не са позволени в Щатите.



Тема Я атеистнови [re: Фьoн]  
Автор linjack ()
Публикувано23.01.09 15:57



Атеизм: 83%,
(Агностицитзм:71%, Сатанизм:63%)
"Вы - атеист, хотя вы наверняка и сами знаете об этом. "
...
И тоже:
Научный атеист: 75%
(Духовный атеист: 58%, Агностик: 58%)

"Научные атеисты - классные ребята! Они знают правила спора, они знают законы термодинамики и могут четко объяснить теорию эволюции за пять минут."

Tъй-тъй: потупа ме по рамото тоя тест:) - класен човек се оказах, брях!

Мисли, главо, мисли... ще ти купя шапка



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.