Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:39 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Спите линови  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано13.10.08 23:53



нормално в леглото на гаджето си /т.е. не в собственото си/?
Лично аз се въртя до зори /почти/ и на сутринта изглеждам като върколак...

Интересното е, че на някой този изглед му харесва.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Спите линови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано14.10.08 01:16



Явно имате някаква непоносимост. "Гадже" предполагам използвате за да не обидите някой.

И аз, като Вас, не мога да спя /след секс/ в едно легло с хора , които не ме интересуват. Не го мислете. Явно е мухлъо, щом си пада дори по "върколаци". Може би ще е по-честно да му кажете , че липсва химия или как там сте свикнали да казвате.......
Нали разбирате, нищо лично

Редактирано от ros2r на 14.10.08 01:39.



Тема Re: Спите линови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.10.08 01:56



Не съм сигурен относно непоносимостта- с всичките ми бивши гаджета ми се е случвало... За второто- знам как се ползват кавичките, мисля, че подобна вметка не беше необходима. Що се отнася до мухльовците, те по- скоро биха побягнали, а не да се натискат с хорър- персонажи... И четвърто- само от химик бих приел съвет в областта на химията- Вие такъв ли сте?


Лично, естествено.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 14.10.08 01:58.



Тема Колко зор видях,нови [re: ljove]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано14.10.08 09:59



докато го убедя да остане, а не да се прибира.

Вчера, за първи път от три години изтрещя, че щял да се премести в хола, защото не можах да спя от хъркане, въртене и отвиване.

Купих масла от евкалипт и мента и ги сложих в изпарителя. Проблема и извинението с хъркането отпадна. Спахме като къпани.

Не знам какво те стряска толкова. Били сте един в друг, защо да е неестествено да лежите един до друг?

Сутрешното зомбиране и уникалният сутрешен вкус на неизмити зъби гарнирани с подпръцване, докато си правим кафе е още по-забавен. Тъкмо осъзнаваш колко обичаш човека.



Редактирано от martyr на 14.10.08 10:01.



Тема Re: Колко зор видях,нови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.10.08 10:33



Просто досега не можах да свикна да спя с друг човек... Най- добър ми е съня сам в моето легло. Хъркането не ми пречи, другите подробности съм ги "преглъщал" /всичко това е присъщо и на английската кралица/, но оплетен в ръце и крака /моите и другите/ и с втори мозъчни вълни до кофата ми- получава се една неповторима плетка, която на голо доста "боде"...


Това се превръща в проблем, който се дискутира в план "Обича ме- не ме обича".
Може да пробвам варианта с ароматизаторите- ако не помогне, ще мина на диазепам....от време- на време.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Колко зор видях,нови [re: ljove]  
Автор loverrock ()
Публикувано14.10.08 10:44



Хубаво е да се будиш до любовника, но аз мразя да ме будят рано защото нещо е твърдо и иска да си играе!



Тема Обикновенонови [re: loverrock]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано14.10.08 12:11



не чакаме единият да се събуди, за да се заиграем

. А и честно казано да се събудиш по този начин си е сладка работа.



Тема Re: Спите линови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано14.10.08 12:25



Не мога да спя с никой. Последния път, когато спах с някой, без да ми е дискомфортно беше преди повече от 10 години със сестра ми и братовчедка ми, на едно огромно семейно събиране.

Иначе цифром и словом съм спал с двама, три пъти. Номер едно ме остави с мускулна треска, схващания, изтръпвания в ръцете и около два часа сън(бяхме на хотел). Номер две(два пъти с него) - измръзнах заради някаква безумна битка за одеалото първия път. И го изритах насън от леглото на втория...

(единствения човек, спал в моето легло)

Не знам. Леглото ми е много лична територия. Не понасям други хора в него. А и съм малко придирчив - не мога да спя на светло, не мога да спя с по-малко от две възглавници(понастоящем са 4), спя трудно без заека ми, спя с две одеала понякога дори през лятото... И така нататък. И колкото и да е странно - аз съм слип къдлър. Обожавам да гушкам насън. Но май не и одушевени предмети. Или поне не съм срещнал одушевен предмет, който да не е като грахово зърно под дюшека, един вид... В същото време мога да спя по пейки, на поляни, на чинове, подпрян на дърво и как ли още не. Стига да се случи и да ми е удобно, и да е по-скоро дрямка, дори и да е няколко часа. Абе зависи - понякога мога да заспя навсякъде, при всякакви условия(на дъблинското летище, под един ескалатор, с италианци и китайци около мен, на студен под, гушнал куфара и завил се с яке)

Колкото до спането в чужди легла с някой - никога не съм го правил. Не мога. Противоестествено ми е. Физически не мога да се справя. И колкото и да не искам да намесвам "онова" - може би просто зависи от съвместимостта, физическа, с човека насреща.

Може би съм вълк-единак и мразя да деля бърлогата за сън с други животни. Не знам. Но не мисля, че това моето е проблем. Просто аз съм си такъв. Дори и да е 3-4-5-6-7 сутринта, ставам, обличам се и се прибирам. И спя в моето си легло. Или просто не спя. А това, че други нямат проблем да крашват чужди легла или да дават неограничен достъп до своето - кой както го устройва.



Тема Re: Обикновенонови [re: martyr]  
Автор loverrock ()
Публикувано14.10.08 12:49



Поне да е след 8ч. иначе в 6 душата ми спи, и почва да те дърпа да лягаш върху него, дразни ме!



Тема Re: Спите линови [re: ljove]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано14.10.08 15:13



Когато съм с човек до мен не спя много спокойно, но все пак спя... Хубавото е преди това да е имало секс с любимия човек и после да се гушкате и спинкате сладко... Сега си спя сам и ми е добре да си споделя аз



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.