Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Българска работанови  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.01.09 11:09



Днес гледах по телевизията за едно гей семейство, което било изгонено от селото, коъдето мислело да живее от съселяните. Обаче, се оказва друго, семейстовото имало намерение да инвестира в селото - да построи голф игрище. Та се питам, дали са ги изгонили от хомофобски подбуди или по древна българска традиция - от завист /не е важно на мен да ми е добре, важното е на Вуте да му е зле/? Повечето съселяни бяха добре настроени към хомодвойката, кмета също.



Тема Re: Българска работанови [re: milalena]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано15.01.09 11:54



Честно казано, така и не стана пределно ясно защо проектът за голф- игрище се е провалил. Май заради финансовата и икономическа криза. И предполагам- инфраструктурата. И защото добитакът нямало да има къде да пасе...


Но друго ми направи впечатление- събралите се единодушно нямаха нищо против гей двойката, всичките твърдяха, че по- възрастните изпитвали някакъв негативизъм, младите- не. "Нашето" момче малко нестройно се обясняваше от Исландия /май/, според негов съселянин държал да го наричат Пенка, а не Пенко!?!
Както и да е, Лора Крумова не можа да направи сензационен репортаж за линчувано и прогонено гей- семейство от България... Ситуацията се оказа доста по- толерантна, отколкото можем да си я представим. И още нещо- Пенко /Пенка/ мимоходом спомена, че по цял свят липсва толерантност към различните...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Българска работанови [re: ljove]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.01.09 12:34



Стига сте употребявали думата "различен"!! С, какво са по-различни? С КАКВО?



Тема Re: Българска работанови [re: milalena]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано15.01.09 12:40



Питай Хитлер, Пиночет, Сталин, отец Бакалов и накрая, ако искаш- Боян Расате.
Не се стремя да съм различен, ама някой като ми каже, че някоя телевизия била станала гейска, започвам да се чувствам така...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Българска работа [re: ljove]  
Автор aidede11 (непознат )
Публикувано20.01.09 00:28



Kakva iznenada - razlichnite bili nezelani navsiakade po sveta. Kolko neochakvano...



Тема Re: Българска работанови [re: aidede11]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.01.09 08:17



Нещо не вдявам, какво по- точно искаш да кажеш?
Ако се опитваш да се изкараш различен, нямаш грижи, ще те приема такъв, какъвто си, но това не означава, че много ще те и харесам след подобни изказвания /не че на някой му пука за това, кого харесвам и кого не.../.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 20.01.09 09:29.



Тема Re: Българска работанови [re: ljove]  
Автор aidede11 (непознат )
Публикувано20.01.09 18:48



Ami az sam kato vsichki tuk, no ne ochakvam da mi se radvat onezi ot bolshinstvoto i se iznenadvam che ima i takiva, koito go ochakvat...



Тема Re: Българска работанови [re: aidede11]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.01.09 19:09



Като казах, че онзи наш момък, омъжен /!/ в Исландия спомена, че навсякъде по света гей не се приемат еднозначно, исках да кажа, че положението у нас не е чак толкова трагично. Още повече, онези негови съселяни в хор твърдяха, че младите в селото нямат нищо против гей- семейство да живее сред тях.
Иначе са ми се радвали /доколкото това е било искрено/ при признанието, че съм гей... И това не е свързано /предполагам/ толкова със сексуалната ми ориентация, колкото с факта, че приемам някой достатъчно близък, за да съм съответно и толкова искрен към него...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Българска работанови [re: ljove]  
Автор aidede11 (непознат )
Публикувано20.01.09 19:23



Niama nenakazano dobro, taka che v sluchaia iskrenostta vinagi moze da se obarne sreshtu teb, ne che ti go pozelavam, no e hubavo da immash edno na um



Тема Re: Българска работанови [re: aidede11]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано20.01.09 19:48



О, да, това сме го дъвкали преди време. Но не съм кой знае какъв актьор, за да играя даже и малки роли, на тази голяма сцена /живота, де/.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.