Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 13.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.01.09 17:45



Един познат казваше: "не мога да се избръсна, защото като застана срещу огледалото не виждам нищо, т.е съм неотразим..." Е, ако търсиш този тип, то си го намирала... Ако търсиш Човека, опитай се да погледнеш под обвивката...

Късмет !



Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано18.01.09 19:15



Ще цитирам по памет: Мъжът, макар и окосмен, си остава просто един маймун обезкосмен.



Мъжът, като рогат добитък - Лора Зигман.



Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.01.09 19:28



Не зная на каква възраст си /няма и да питам/, но през последните двадесет години изпуснахме духа от бутилката, в каквато и посока да погледнем. Маргинализиране, профанизиране, материалното в култ /включително и за за не умреш от глад/ са ежедневни понятия; духовното, моралното, хуманното станаха ненужни буквени съчетания. Така че младите отчитат бройки /изчукани/, не са им нужни нито чувства, нито мозък, нито отговорност и толерантност към околните.
Това, което те вълнува, не е частен твой проблем. Всеки се е сблъсквал с подобни проблеми, пък виж- оцеляли сме и движим напред. Почти винаги съм гледал в посока- "По- добре сам, отколкото зле придружен". Ааааа, не споменах неминуемите компромиси, които не бива да надхвърлят разумното и поносимото за всеки един... Иначе няма съвместно движение.
И друго, напоследък започнах да действам огледално на това, което виждам насреща си. Имам чувството, че насилвам същността си, но определено задоволявам усещането си за справедливост.
Дишай дълбоко, едно- две питиета, не мисли за бъдещето, и зимната депресийка ще те размине!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.01.09 19:33



Леле, сега погледнах, много активно комуникираш в дир- а????



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Тъжно ми енови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.01.09 19:35



"В едно огледало и черно и бяло..."



Тема Re: Тъжно ми енови [re: ljove]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 20:03



И друго, напоследък започнах да действам огледално на това, което виждам насреща си. Имам чувството, че насилвам същността си, но определено задоволявам усещането си за справедливост.


Ако говориш за комуникация

напоследък затова е. За да се защитавам точно от проблема, който споделям. То дори и защита не ми трябва и аз не знам защо се занимавам ама дразнят ме някак си и в същото време ги съжалявам. Исках само да разбера какъв е проблема за един мъж, за да псува безпричинно една жена в нета. Смешно ми е и тъжно някак си




Тема Re: Тъжно ми енови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 20:08



Може би си прав, вероятно за някои хора това е форма на поведение. Едва ли ще се променят. Търся само причините, защото мисля, че тази агресия принципно се дължи на нещо




Тема Re: Тъжно ми енови [re: ros2r]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 20:11



Хареса ми това за огледалото

. Звучи ми като:
Тя: Влюбена съм в теб
Той: И аз




Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.01.09 20:32



И смешно

, и тъжно нали ? За съжаление се случва. То и аз, понеже съм "цъфнал и вързал", та и съвети давам, но се оитвам да бъда полезен. Най-важното е Ти какво чувстваш и искаш, другото се опитай да забравиш... И ако утре се събудиш с усмивка на лицето, значи си разбрала истината за себе си - животът продължава.



Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.01.09 20:46



За това ли ставало въпрос? Не се научих да псувам, ама даже и да го правех, мислиш ли че на някой подобен ще му направи впечатление? Чудя ти се, че обръщаш такова внимание на някакъв нещастник...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.