Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Обединяване на форуминови  
Автор straightguy (непознат )
Публикувано14.01.09 13:44



"Адам и Адам" и "Проблемно забременяване" да се обединят по съвсем обективни причини. Какво е вашето мнение?





Тема Re: Обединяване на форуминови [re: straightguy]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.01.09 13:58



Ако имаш проблем със забременяването, би трябвало да се обърнеш към евите, тук експериментите в тази посока съзнателно се извършват в друга дестинация...


Но пък винаги можеш да си я пробваш, ако пожелаеш, можеш да разчиташ на максимално съдействие от наша страна ...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 14.01.09 14:21.



Тема Re: Обединяване на форуминови [re: ljove]  
Автор straightguy (непознат )
Публикувано14.01.09 17:28



Евите също нямат напредък в тези опити, и там от лизане не се забременява. Аз обаче тях, лезбийките, по-мога да ги разбера. Адам и Адам за много хора са си едни манафи (най-правилният българо-турски термин).



Тема Re: Обединяване на форуми [re: straightguy]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (father fucker)
Публикувано14.01.09 18:38



А ти за мене си едно комплексарче, където се чуди къде да си покаже "мъжествеността"

Няма да направиш впечатление на никого Такива стрейтчета като тебе ги хапвам на закуска и до обяд вече съм ги забравил. Все ми е тая за кви ни вземаш, малко безсмислено създанийце, гледай си животеца и не съ ебавай с батковците, които знаят доста повече от тебе А най-правилният българо-турски термин за тебе е сюргюн



Тема Re: Обединяване на форуминови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор straightguy (непознат )
Публикувано14.01.09 19:47



Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти, като пишеш не дишай срещу клавиатурата защото лъхаш на токущо погълната сперма, манафино.



Тема Re: Обединяване на форуминови [re: ljove]  
Автор iskam_yahta (новак)
Публикувано14.01.09 19:58



"изпитвам /изпитваме/ всичко онова, което и ти, когато съм /сме/.."

Звучиш ми като нежен Адам, ама няма как да знаеш какво точно изпитваме ние с нормалните семейства. Или мислиш, че двама гей "мъже" с осиновено дете са нормално семейство. Каква ирония.



Тема Re: Обединяване на форуминови [re: iskam_yahta]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (father fucker)
Публикувано14.01.09 20:47



Стига с тая дума "нормален-нормална-нормално" - всеки според камбанарията си преценя какво е наред и какво не е. За мен не е нормално едно хетеро семейство, точно толкова, колкото за теб е ненормално едно хомо. Но колкото и да не ни харесва и двете съществуват и градят обществото. Така че стига с тази нормалност - тя е по-относителна и от Айнщайновата теория.



Тема Re: Обединяване на форуминови [re: iskam_yahta]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.01.09 20:49



Що не се ритнеш отзад, така ще разбереш какво чувствам в подобен аспект. А що се отнася до нежните или не мъже, това не е въпрос на сексуална ориентация- най- малкото в онова борче, от което някога ме хващаха колики, нямаше никакви признаци на нежност...
Ако се срещнем на улицата съм сигурен, че няма да подсвиркваш след мен, не се различавам по нищо от средностатистическия софиянец.
И мисля, че всяко семейство, в което има взаимно желание за съобщност, е повече от нормално, стига участниците в него да имат и поне пет грама акъл...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Обединяване на форуминови [re: straightguy]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.01.09 20:51



За това ти изказване милиони католици ще те разкъсат във въздуха...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Обединяване на форуминови [re: ljove]  
Автор about blank (супер!)
Публикувано14.01.09 20:52



Аз не посещавам клуб "Проблемно забременяване", тъй като не ме засяга пряко проблематиката, която се разисква там. Пък и нищо не разбирам. По същата причина не посещавам и доста други клубове. Чудя се защо хора, дето никой не ги хваща за па*ката, се навират м/у шамарите! Или може точно в това да е проблема?

сигурно никой не му иска па*ката на туй момче! Сигурно хората около него са установили, че и тази свиня няма да разбере що е туй кладенчова вода.
М/у другото не видях нито един негов пост в клуб "Проблемно забременяване",макар че старателно прегледах. Как ли е успял да обедини тематиките? Сигурно много се е напънал,ама е изкарал само онуй, на което Папата много точно го оприличи!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.