Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:05 10.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема УЖАС! СТАМБИНИ НА ХОРИЗОНТА...нови  
Автор EДИH_AHOHИMEH (Познат)
Публикувано19.12.08 06:07



От скоро в вбокс се върти един свещер подвизаващ се под прякора стамбини ...Гледахте ли му клиповете?ето един въпросен клип

в подобни има и други...Аз съм възмотен от въпросния стамбини,питате се защо? отговарям веднага...първо че е женствен страшно много и по този начин склонява цялото Българско общество да си мисли че всички гейове приличат на него и да им изгражда една фалшива представа за гей общество.Не всички са с меки китки като него!

---Подпис---

Живота е една приятна заблуда..

Редактирано от EДИH_AHOHИMEH на 19.12.08 06:08.



Тема Re: УЖАС! СТАМБИНИ НА ХОРИЗОНТА...нови [re: EДИH_AHOHИMEH]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано19.12.08 08:21



Споко - щом не зачева мамално пред камерите, значи не издава всичко.



Тема Re: УЖАС! СТАМБИНИ НА ХОРИЗОНТА...нови [re: EДИH_AHOHИMEH]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано19.12.08 12:26



Я да те питам аз нещо. Ти, предполагаемо, си неженствен гей? Или може би си бисексуален? Или хетеросексуален? Китките ти са яки, мъжки и мъжествени?

Така. А сега ми кажи ти какво склоняваш да си мисли българското общество? Защото ако си мъжествен, неженствен, гей, на който не му личи, то ти си и "дискретен". Което значи, че не си застанал пред същото това общество открито, показвайки, че един гей може да бъде и като теб - мъж. М Ъ Ж.

Ако пък си бисексуален - склоняваш ли българското общество да не си мисли, че бисексуалните са алчни и лакоми, искащи от всичко и недаващи нищо? Неразбрали и неустановили, неосъзнали, какво и кого точно харесват?

Ако пък си хетеросексуален - можеш ли да посочиш кой е положителният гей ролеви модел, щом можеш да посочиш кой е отрицателният?

Аман от претенции.



Тема Re: УЖАС! СТАМБИНИ НА ХОРИЗОНТА...нови [re: EДИH_AHOHИMEH]  
Автор EДИH_AHOHИMEH (Познат)
Публикувано19.12.08 13:42



боже как не те домързя да напишеш толкоз реч... и колко злобно написано...а и колко ме трогна ако знаиш...

Отрицателен за мен са такива като СТАМБИНИ и явно като теб щом го защитаваш значе си от неговите братя

а положителен мисля е за мен ...без да му личи и грам и да е дискретен...кво повече трябва да допълня в словото си с с тебе..излей още от злобата си давай ама знай че всеки като теб много му знай устата пред компютъра и отворковци не ме впечетляват,ако ще лафиш поне го прави както трябва.Не с капка злоба и очакване да се впечетля от жълтата буква "м" до ника ти!



--Подпис--



Тема Re: УЖАС! СТАМБИНИ НА ХОРИЗОНТА...нови [re: EДИH_AHOHИMEH]  
Автор loverrock ()
Публикувано19.12.08 14:03



Гейл Харолд, а?



Тема Re: УЖАС! СТАМБИНИ НА ХОРИЗОНТА...нови [re: loverrock]  
Автор EДИH_AHOHИMEH (Познат)
Публикувано19.12.08 14:10



loverrock М..да и туко що смених подписчето ;) няма го сменям вече оставам си на това мое си произведение

--Подпис--

Guardian: Нетикетът изисква да се съобразяваш с размерите на подписа си. Намали ги и ще спра да го трия.

Редактирано от Guardian_Hearts на 19.12.08 17:39.



Тема Re: УЖАС! СТАМБИНИ НА ХОРИЗОНТА...нови [re: EДИH_AHOHИMEH]  
Автор loverrock ()
Публикувано19.12.08 14:28



Нали знаеш, че не е гей?



Тема Re: УЖАС! СТАМБИНИ НА ХОРИЗОНТА... [re: loverrock]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано19.12.08 15:57



Пък и въобще не кефи...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: УЖАС! СТАМБИНИ НА ХОРИЗОНТА...нови [re: EДИH_AHOHИMEH]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано19.12.08 18:17



Нека обобщим.

Положителен гей ролеви модел:
- без да му личи и грам, че е гей. Въпреки, че е гей.
- да му личи, че е мъж. Не какъв да е, а мъжествен, при това от най-истинските. Тоест да му личи, че е хетеросексуален, което дефакто не отговаря на реалността.
- да е дискретен, или иначе казано да се крие. Никой да не знае, че е гей/спи с мъже. Да лъже и заблуждава близки, приятели, семейство, в работата и обществото, въобще - навсякъде. Да застава пред хората с някаква произволна геометрична фигура в произволен цвят вместо лице.
- нулево присъствие в обществото. Нулево склоняване на българското общество за каквото и да било. Въобще - пълна неналичност. Пардон, дискретност.

Отрицателният гей ролеви модел - момчето с ник Стамбини. И аз. Защото съм си мека китка, женствен гей, пищяща принцеса, кралица, императрица с чупки и всички останали белези, а не само защото го защитавам(това автоматично би ме направило отрицателен и противен герой, дори и да не бях всичко останало). Пропусна да намекнеш, че ние с него не сме братя, а сестри.

А сега конкретно относно коментарите ти към мен. Устата ми знае много не само пред компютъра. Не се и крия зад него. Тези обвинения можеше да минат(да речем) преди 5 години, но сега са смешни и само показват абсолютната ти незапознатост и говорене(писане) наизуст.
Злобен съм, да. Но конкретно в случая - за какво и по адрес на кого да съм злобен?
Лафя доста добре, благодаря за интереса. Ползвам безпроблемно неща като граматика, пунктуация и стилистика.
Не очаквам да се впечатлиш от жълтата буква до ника ми. Но същата тя ще е средството с което ще започна да трия мненията ти, ако не преосмислиш коментарите и постингите си. Прочети правилата. Продължиш ли в същия дух, ще има последствия.

И един съвсем добронамерен съвет - не играй игри с кучки, които знаят как да играят същите тези игри много по-добре от теб.

Посуепис: Ще се възползвам, за да потретя забележката относно подписа ти. Нетикетът изисква да се съобразяваш с размерите му. Намали ги и ще спра да го трия.



Тема Чудна чуденканови [re: EДИH_AHOHИMEH]  
Автор BlindHunter (?!)
Публикувано20.12.08 01:09



Голяма беше изненадата ми да попадна на коментари от характер на по-горните точно в този клуб



Да, и аз не одобрявам показността на въпросният потребител от VBox, както не одобрявам показния мачовизъм, шуро-баджанащината и озлобените контрольори в градски транспорт. Въпрос на ценности. Това са си ролеви модели (яка фраза, явно модерна напоследък), на които се залага с цел печалба- повече хомофобски настроени зрители, повече бройки (btw това лято чух за титлата "стопутник" ) или повече кинти от наложени глоби.

Не ме разбирайте погрешно, но във всяка една ситуация всеки вижда каквото иска да види- пубертетска некомпетентност или крещяща показност.

И не мисля, че едно обобщаване на принципите "положителни" и "отрицателни" модели е подходящо. В клуба има тема "мъжете, които". Там са анатемосани определени модели на поведение. Разликата е в съпреживяването на идеите- това е добро, това не е...

Нека да не се мразим (и помежду си) заради своите различия в оценките и преценките си, а да живеем заедно въпреки тях.

Любов да има. Безопасна при това.. ..

Нема нужда, знайм съ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.