Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 14.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Фантазиянови  
Автор loverrock ()
Публикувано10.12.08 19:47



Разкажете за коя известна личност фантазирате(не лъжете, че няма такава), и какво се случва?



Тема Re: Фантазиянови [re: loverrock]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано10.12.08 23:26



Това е интересно,но моята фантазия не е за известна личност.
Излиза така,че след по-вече от 30 години , ми е в фантазията един приятел
с когото имах романс когато бяхме войници.Струва ми се,че ми е първата любов,както и аз на него.
Единственото да не сме заедно,
набързо казано,
двама мъже не могат да живеят,в такава обстановка,каквато е в България.
Историята е малко подобна от филма Планината Брокебак.Е не бяхме каобои.
А ако трябва да ти отговоря конкретно на въпроса ,коя известна личност фантазирам това Дeйвит Бекам,да има как ще го погълна целия.

Редактирано от redjeep на 11.12.08 00:12.



Тема Re: Фантазиянови [re: loverrock]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано10.12.08 23:56



Както и друг път съм писал, падам си по Киану Рийвс...

Смесените бракове на тихоокеанци и европейци водят до подобни резултати...
Иначе нищо не се случва по- нататък- все още не съм събрал смелост да му звънна и да призная чувствата си...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Фантазиянови [re: ljove]  
Автор amvrosii (молодой человек)
Публикувано11.12.08 00:40



С нито една, всичко е пудра ,грим, монтаж и реклама. На мен ми стои изкуствено. Най- хубавите преживявания са с хора от народа- барманчета, сервитьорчета и т.н. Първо- 100% натура, второ - нормално поведение, няма лигавене, снобия и превземки, трето секса е на 6.

.



Тема Re: Фантазиянови [re: amvrosii]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано11.12.08 08:38



Твоето не е 'фантазия', а чиста натура, афтентика (май нова дума ми се образува).
Сбъдваш... сексуални чуства за хубав секс.

Нямам фантазии, всичко ми е на живо. Нямам време за такива. А да се ровя в чужди... абсолютно безинтересно, че и друго.

Мога да си кажа кой харесвам. Део за сега ми е фаворит от бг-тата. Точен мъж, естествен и... в грешката. С времето остава свеж с поведение, реакции и глас. Носи някаква чистота. Движи се по конюктурата от... бизнес, ама не е сам, де!

От международният обмен физически има много приятни момчета/мъже. Извъчването и усещането от интервюта ми дава истинска връзка. От такива моменти съм харесал.. ами... никой. Отдавам го на малкото интервюта ;)



Тема Re: Фантазиянови [re: ljove]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано11.12.08 09:40



Хе хе, Киану и аз го харесвам. В "Малкият Буда" беше направо... ми божествен. :) Освен това в Ерик Клептън бях влюбена десетина години. Цялата ми стая беше в негови плакати.
Що се отнася до жените - за Бет Мидлър си признах от самото начало. В различни периоди съм изкрейзвала по какви ли не каки, които нямат нищо общо като тип. Доли Партън и Глен Клоуз, да дам пример. В Доли бях влюбена като тийнка и оттогава ми остана слабост до ден днешен. Тина Търнър боготворях години наред. Упи Голдбърг ми харесваше в студентските години и обикалях видеотеките да издирвам филмите й.
Откакто одъртях, нещо людете от екрана спряха да ме влекат. Вече десетина години не съм си харесала никой нов. Само от време на време ме обхващат носталгични настроения по старите ми идолки, най-вече Бет и Доли, и по цял слушам песните им. Или май носталгията е по времената, в които ги харесвах.
Що се отнася до "какво се случва" (този въпрос май всички го избегнаха) миии... Когато бях по-малка, лепях снимки на обекта навсякъде - по стените, в дневника си... На Тина бях залепила снимка дори на чина си. Другарката дойде да провери дали това е гаджето ми и остана много разочарована. Не можеше да знае, бедната, че Тина наистина ми беше гадже във фантазиите ми. В по-късна възраст просто гледах до припадък филмите им, концертите им... Или в някоя лятна вечер слушам някой диск на Бет и изпитвам такава топлота, че ми иде да ревна и да се разпадна в сълзи до последната капка.





Тема Re: Фантазия [re: Фьoн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.12.08 10:13



Да, беше божествен...

/дано приятелят ми не научи всичко това, ще хукне да си прави пластични операции... /. Да не забравя и Марк Оуен от Тейк Дет- бих изпълнил един дует с него...
От дамската половина на света- Изабел Аджани, Мерил Стрийп и Аманда Лиър можеха да заемат достойно място в сърцето ми при малко по- други обстоятелства...
/Говорим си за фантазии, действителността е за предпочитане някой път, друг път- не/.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Джош Хартнет, [re: loverrock]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано11.12.08 10:26



поотрасналият Хейли Джоел Озмънд.

Но не знам дали искам да споделям повече от имената





Тема Re: Джош Хартнет, [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.12.08 10:28



Няма да ти ги отмъкнем, бре, казвай си!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема О, не знам,нови [re: ljove]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано11.12.08 10:40



но от малкият пикльо от 6-то чувство е израснало много сладко момче.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.