Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:10 23.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: ???????нови [re: ros2r]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано03.12.08 18:35



Добре или зле ги беше?





Тема Re: ???????нови [re: ж-нa]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.12.08 21:26



Доста странна история...
Мъж на 40 г., неженен и нямал съвместно съжителство с жена до този момент /доколко това е цялата истина, е под въпрос/, държи се приятно /обикновено гейовете сме добри в това отношение в дамска компания/, няма опит за физически контакт от негова страна при срещите ви /странно, обикновения българин бърза да сподели леглото си без много увъртания/, и внезапно започва да ръси пикантерии със SMS- и ?!? И когато се засяга гей елемент в разговорите ви, той е готов на доста в това отношение... По принцип хетеро мъжете не споделят подобни настроения само след няколко срещи, още повече без сексуално общуване до този момент...
Да не ръся повече мозък, бих ти препоръчал да се ориентираш по- добре в ситуацията...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 03.12.08 21:46.



Тема Re: ???????нови [re: ljove]  
Автор loverrock ()
Публикувано03.12.08 22:06



Значи, "задния двор" е " гей елемент" ???? Това е сексизъм!





Тема Re: ???????нови [re: loverrock]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.12.08 22:49



Май неправилно се изразих- и аз не си го ползвам /с изключение на няколко пъти/, въпреки че съм гей...

Знаеш, има активни и пасивни гейове, така че ползването на "задния двор" не е определящо условие за секс ориентацията, но все пак колко пъти ти се е случвало мъж да ти поиска да го чукаш с вибратор? Та даже и преди да сте правили "обикновен" секс? Нещо не го разбирам това, наистина защо онзи момък не си потърси естествен, в общи линии има доста такива на една ръка разстояние...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Бабината ти трънкина с латентната тояга.нови [re: martyr]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано03.12.08 22:52



Аз съм доказан специалист по сексология и полови извращения. Магистър съм от Содомитския университет в Коджаташаково. Всяко правило си има изключения. Онзи може да не е бил с малка, а с тънка или перманентно мека пишка - важното е, че е имал проблеми да клати добре. И, съвсем разбираемо, обича да го клатят. Това е, сега се поучи от премъдрата ми безплатна консултация и замълчи позорно!



Тема Re: ???????нови [re: ж-нa]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано03.12.08 22:53



И на мен, ама да не се панираме! Иди го изшлякай, пък после си прави изводите. Едва ли би загубила нещо от това.



Тема Re: ???????нови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано03.12.08 23:14



Всяко изключение, повторено няколко пъти се превръща в правило !!!


А сега сериозно : Добре дошъл във Вавилон!



Тема Re: Бабината ти трънкина с латентната тояга.нови [re: Sargon lll]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано03.12.08 23:17



На думи всички са големи е.., извинете

спецове, ама да ги пита човек, толкова ли никой не им търси услугите, та непрекъснато съветват другите?



Тема Re: ???????нови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.12.08 23:21



Вавилон преди или след смесването на езиците?
Що се отнася до правилата, те трябва да се изпитват във времето, а отдавна никой не е проверявал двора, за който стана дума по- горе... /друг е въпросът, какво аз мисля по този въпрос.../.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: ???????нови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано03.12.08 23:31



Вавилон си е Вавилон /както само Ние го наричаме/ и преди и след... А по втория въпрос - значи си попаднал на леваци или просто се правиш на скромен?


Природата е търпи празни пространства... Дори Черните дупки, непрекъснато се опитват да засмучат нещо или някой...
P.S. Е, лафа тръгна!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.