Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 14.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има и такива обаче:нови  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано27.11.08 21:04



Познавам двама страхотни мъже (гейове, б.прев. моя), скъпи мои приятели от дълги години. Обща позната забременя непланирано и не искаше да дава детето за осиновяване, затова когато те се обърнаха към нея относно бебето, просто процедираха все едно е била планирана сурогатна бременност. Мъжете бяха непреклонни, че бебето трябва да получава кърма. Затова когато тя беше бременна в седмия месец, купихме истински добра качествена помпа за кърма и Иън започна да се цеди, на всеки два часа през деня и веднъж през нощта. Беше чудесен! Използваше SNS (supplimental nursing system, специална система за дохранване на кърменото бебе на гърда) след като тя се роди, с донорско мляко от няколко приятелки, които кърмеха. Той правеше мляко, но не достатъчно. Когато бебето беше на 12 седмици, той правеше достатъчно кърма за бебето! Остана у дома с бебето (работеше като терапевт по масажи) и я кърми изключително, докато навърши 8 месеца! Не мисля, че много хора извън близкото им обкръжение знаеха за това, сигурна съм, че хората щяха да припаднат, ако знаеха… но аз мисля, че беше чудесно!
_____________________________________________________________





Тема Поредната "смислена" тема. [re: enarees]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано27.11.08 22:49



Браво. Всичко "разбрах".

Сега ми обясни, защо мъжката лактация трябва да ме интересува и да се стремя към нея?



Тема Re: Поредната "смислена" тема.нови [re: martyr]  
Автор HogoFogo ()
Публикувано29.11.08 21:37



дрън бръм. я кажи какво е "мъжката лактация" бе





Тема Re: Поредната "смислена" тема.нови [re: HogoFogo]  
Автор about blank (смотан)
Публикувано30.11.08 00:53



Като си изцъркаш бяло млекце от хоботчето след многократни подръпвания





Тема Re: Поредната "смислена" тема.нови [re: about blank]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано30.11.08 07:53



Бъркаш - това е другият компонент за непорочното зачатие.

А тук иде реч за млекце от гърдичките, като на другаря Троцки.



Тема Re: Има и такива обаче:нови [re: enarees]  
Автор milalena (ентусиаст)
Публикувано01.12.08 15:22



Странна работа. Не всички, които не забренеменят "планирано"оставят децата си в дом!!! Аз съм самотна майка и никога не бих и помисляла на някого или някъде да си дам дъщерята!!
А пък, кой забременява "планирано"?



Тема Re: Има и такива обаче:нови [re: milalena]  
Автор loverrock ()
Публикувано01.12.08 15:54



Тези, които свалят кондома, спират хапчетата и започват да следят овулацията!



Тема Re: Има и такива обаче:нови [re: loverrock]  
Автор milalena (ентусиаст)
Публикувано01.12.08 16:13



Оф ,такива дребнави отговори са супер тъпи. Ти да не би да си планирано дете, айде ся пък. Колко % си планиран и да те дават по домовете - щяха да са още по-пълни. Още повече на гей-двойка!!



Тема Re: Има и такива обаче:нови [re: milalena]  
Автор loverrock ()
Публикувано01.12.08 16:56



Да, планирано дете съм!



Тема Re: Има и такива обаче:нови [re: milalena]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано01.12.08 18:27



Твоите въпроси пък са направо гениално тъпи. Ако досега не си била наясно, в епохата на комунизЪма беше направо неприлично семейство да има повече от 2 деца. Бременността се планираше и имаше много по-надеждни контрацептиви от кондомите и хапчетата.

Трябваше да си много прост или недорасъл, за да се чудиш от къде пък се е пръкнало това бебе у приятелката ти, след като в училище имаше Час на класният, в който ни набиваха в кратуните, кое какво е и как се прави.

За протокола: аз също съм планиран.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.