Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 20.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Kurvoazie vs. Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано26.01.09 00:35



Много качествен коняк се изкара, бе, курвоазие. Ама защо ми се струва, че или тапата не е била поставена обратно, или си си живо менте? Кой си ти, та даже без да ме познаваш, имаш наглостта да ме "вивисектираш" като индивид? И от висотата на кое по- точно? Да не би някой друг да те е подкрепил наскоро в някое ти мнение за живота и неговите проявления /не тук, естествено, там, навън, където всички живеем реално/ или се виждаш с ореол, като се погледнеш в огледалото? Ако има такъв индивид, пази го като зеницата на очите си- аз лично не мога да си представя ситуация, в която да преглъщам щуротиите на всеки, та даже и да са на най- обичния ми...
Съжалявам, но е прекалено елементарно да си създаваш илюзорни образи само от виртуално общуване... Освен това и да си позволяваш квалификации спрямо непознат, който няма ама никакво желание нито да се съсредоточава в пространните ти конски, нито в хроничните ти бесувания. Както и след края им да прочете глупост като "нищо лично" или "с мен никой не може да има проблем". А, последното е частично вярно- с теб нямам такъв, ти имаш с мен, явно, но продължавам да не го разбирам...
Фантасмагориите за чупене на китки и т.н. оставям без коментар- обикновено, когато човек няма аргументи, измъква от ръкава си възможно най- нелепо твърдение. Не, че ако чупех, щях да се засегна- ако искам, отсега ще започна да тренирам, но мисля, че нещата трябва да се правят с вътрешен усет, пък на мен ми липсва точно за това... Но не мога да отрека- имаш хъса и желанието да изглеждаш тук като ... безподобен аватар на липсата на добро възпитание, такт и култура на общуването...
Дреме ми какво мислиш за мен, единственото, за което бих могъл да съжалявам, е че вероятно имаш някаква форма на разум, с която никога няма да намеря допирни точки /не ми е жизнено необходимо/...
Въпроса за екзистенциализма не намирам за нужно да го дискутирам с теб-
"Апокалиптичната действителност предопределя основните и най-дискутирани теми от интелектуалците, повече или по-малко близки до екзистенциализма: човешкото съществуване, станало все по-трудно; абсурдността; страданието и смъртта; обезличаването на отделната личност и сгромолясването на разума."- не се бутам между интелектуалците, но все пак имам всичките основания /включително и тези, дадени ми от теб/ да мисля по подобен начин...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема aidede11 vs. ljove(+ Kurvoazie & House m.d.)нови [re: ros2r]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано28.01.09 10:13



aidede11:

А аз пък да ти кажа повечето гейове гледат задниците и предниците най-вече и ако ти кажат браво за духовното единение, ще бъде само за да ти отклонят вниманието от гореспоменатите атрибути, но тъй като както вече стана ясно съм лицемера тук, спокойно може да не ми повярваш




House m.d.:


Пресно, пресно от сериала "Кръцни-срежи": "Хетеро, би или гей, има ли значение? Свирката си е свирка...".
И любимата ми сентенция : "Краят на един човек започва, когато започне да се възприема насериозно."
Има препратки към мисли за комплекси, прекалено и необосновано Его и разни различни други... Ама това са други теми за разговор...
по лицемерие доста има да се трудиш още...


aidede11:

Ами искам да завърша курс, ама никой не иска да признае за уменията си в тази област та да се запиша там /при него де/


ljove:

Твоето ми напомня един стар виц: "Толкова съм смотан, че получих втора награда на конкурса за смотани...."


Kurvoazie:

Няма нужда да се записваш на курс. Тук ако се задържиш, не се поддадеш на пресата, ще установиш, че курс не ти трябва. Нагледни уроци по лицемерие тук-там се появяват, което би те ограмотило достатъчно.
Ако пожелаеш, може да се направиш на лицемер... ;)

За "съжаление" четири години хобито Адам и Адам не ме преработи в лицемер.
И понеже има тема социализация да ти кажа:
Добре си дошъл в Клуба!

Успех във вклиняването!
Вярно, че си предизвикателен и говориш направо, за съжаление и доста вярно, но... това да ти е кусура.


aidede11:

Благодаря ти за посрещането, малко сте тези, които ме приемате такъв какъвто съм и за това съм ти задължен и благодарен, както и на малцината останали. Забелязвам обаче че добронамереността, хрисимия тон и вечното търсене на тема с която да изпъкне Льовето или както там му се превежда на кирилица ника нещо почват да го изоставят. Езика му става по-простичак и ежедневен, някяк си елементарен, май почва да ме копира


ljove:

Е, драги, ако ми посочиш с коя тема съм изпъкнал, може и да получиш първата награда!
Езикът ми обикновено се опитва да се нагоди с тези, които проявяват нескрит интерес към мен. Само трябва да разбера и причината- ако е с цел лесбийство, най- добре е да се обърнат към друг клуб...


aidede11:

Колко жалко, до скоро си мислех че си поне малко умен, ама след тази реплика вече си ми напално ясен жалко че няма разревана физиономия, бих я ползвал в случая. Освен всичко останало най-безсрамно си признаваш че си нагаждач !?


ljove:

О, да, поне в това отношение явно се различаваме с теб- признавам си всичко... Както и това, че осрахме темата на Фьон- утре Гардиън ще мести простотии насам- натам...


aidede11:

Ами спри да се заяждаш и си пооправи малко речника че почва да става каруцарски, а това не бих искал да предизвикам, чак почвам да изпитвам вина, че патриции като теб се спусна така ниско до нивото на плебей като мен


ljove:

Обещавам, но ти да си оправиш правописа!
/Ако се замисля обаче, беше подбрал мои теми в началото на твоето начало, което ме кара да мисля, че не само използваш заучени галфонски термини, но и начинът ти на мислене и тенденциозност са обладани от същото.../.


aidede11:

Не коментирай моя правопис след като си "наспат" и би се разходил "със Мерил Стрийп", а и няма ли всъщност да си лягаш че да почета свободно без да изникваш като плевел навсякъде от където мина!? Няма ли да ставаш за работа утре сутринтта ?


ljove:

Добре, бе, момчето ми, знам кога се пише "с" и "със", както и "в" и "във", но се съмнявам, че ти някога ще се научиш как се контактува с хора /поне с такива, като мен/... За наспатостта вече си говорихме- явно паметта ти е избирателна...
А що се отнася до работата- всеки да си гледа работата!


aidede11:

Лека нощ, отивам да си гледам работата



Тема aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: ros2r]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано02.02.09 20:53



aidede11:

Точно това се опитвам да внуша на всички тук - НЯМА ГЕЙ ИЗКУСТВО, НЯМА ГЕЙ РАЗГРАНИЧЕНИЯ, НЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА ИМА ПОКАЗНОСТ ИЛИ КРИЕНЕ. Ние сме нормални хора като всички останали и дали си лягаме с хора от нашия пол или с хора от другия не би трябвало вообще да е тема на дебати. Хората са или зобри или лоши, или умпи или глупави, или жинерадостни или... няма защо да изброявам, всеки може да се сети сам за продължението, но това че едни предпочитат мъже, други жени не е от никакво значение. Дали дъзнанието ти иска мъж или жена не касае никой, важни са постъпките ти, важно е какво си дал на света около теб или какво си му взел и ако самите ние не се държим предизвикателпо, убидето, сърдито, недоволно, ако самите ние не се държим като ощетено малцинство, ако самите ние не занимаваме света с "проблемите си" вероятно хората много по-малко биха се вторачвали в легата ни и биха виждали другите неща които правим...


Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти:

Дали дъзнанието ти иска мъж или жена не касае никой, важни са постъпките ти, важно е какво си дал на света около теб или какво си му взел и ако самите ние не се държим предизвикателпо, убидето, сърдито, недоволно, ако самите ние не се държим като ощетено малцинство, ако самите ние не занимаваме света с "проблемите си" вероятно хората много по-малко биха се вторачвали в легата ни и биха виждали другите неща които правим...


Много добре казано, ама да ти припомня, че и ние към това се стремим (аз лично), но обществото се състои от 90% хетераси, от които само 15-20 % ни приемат като хора, а не като нещо странно, като грешници или извратеняци. Тъй че тряя да има някаква съпротива и от наша страна. Гей съпротива!


aidede11:

Защото ние така се представяме, ако не си прочел и разбрал смисъла, прочети го пак, ама внимателно...


Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти:

Напротив, прочетох го внимателно. Все пак ми се струва, че имаме нужда от гей съпротива и световна гей революция! Няма друго спасение





Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано02.02.09 21:03




ДА ЖИВЕЕ СВЕТОВНАТА Г Е Й РЕВОЛЮЦИЯ !!! УРА ! УРА! УРА !




Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.02.09 06:28



Последно, момчета- кой е педал, и кой не?
Едните се харесваме, другите ги мразим, нима не е по- лесно да станем еднакви?
Т.е. МОМИЧЕТА?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: ljove]  
Автор aidede11 (новак)
Публикувано03.02.09 08:56



Да по всичко писано наистина си мисля че си момиче, от онези, розавичко облечените, с русите косички, високите текчета и малкото ум



Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: aidede11]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.02.09 11:50



Чак сега разбрах, колко можеш да мислиш...


Леле, каква съм п.тка заспала, както се казваше в един стар виц...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 03.02.09 11:56.



Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано03.02.09 15:22



Ама що не казваш бе! Аз ако си верно толкоз руса и розавка та зимам виднагъ!

Ти ша си мойта Парис, аз шъ съм твойтъ Бритнъ!



Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcтинови [re: ljove]  
Автор aidede11 (новак)
Публикувано03.02.09 18:53



Bravo, opredeleno si, za tapa iasno, a za zaspala oshte poveche :)





Тема Re: aidede11 & Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.02.09 18:54



Не бе, Гардиан, човекът мислел, ама възможностите му в това отношение хич не са впечатляващи...
Не съм розАв, русичък и т.н. /мако съжалявам за което, да ти кажа...

/...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.