Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 28.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Меките китки?нови [re: amvrosii]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано02.12.08 23:14



Нито тия дето серат в него.



Тема Re: Меките китки?нови [re: amvrosii]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано02.12.08 23:15



Това е въпрос на лично усещане, а собственият ти "кенеф" вони на това, което си оставил самия ти в него... Ако търсиш рози, не го прави в кенефа!


Толкова ли е трудно да се усмихнеш? И ако не го направиш, това на кого ще помогне?
Идва КОЛЕДА, най-хубавите дни в годината, а аз още вярвам в добрия старец и в чудесата, които той носи в "чувала" си.




Тема Re: Меките китки?нови [re: amvrosii]  
Автор milalena (ентусиаст)
Публикувано03.12.08 11:23



Дам, разбрах те. Ясно



Тема Re: Меките китки?нови [re: ros2r]  
Автор amvrosii (молодой человек)
Публикувано12.12.08 18:56



Има и обществен кенеф обаче. Розите са за дамите

, аз просто виждам реалностите такива каквито са. Ако някоя мека душа китка или малодушник се чувства засегнат- проблема не е мой



Тема Re: Меките китки?нови [re: amvrosii]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано12.12.08 21:03



Хомос ли си?



Тема Re: Меките китки?нови [re: amvrosii]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано13.12.08 01:13



Думи на един "истински" мъж.



Тема Re: Меките китки?нови [re: enarees]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано14.12.08 01:07



Аз лично намирам по-нежните мъже секси.





Тема Re: Меките китки?нови [re: jaytee]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано14.12.08 08:09



Шът, че ще те анатемосат!

Тук повече харесват такива:



А травеститите съвсем излизат от каноните им.



Тема Re: Меките китки?нови [re: enarees]  
Автор amvrosii (молодой человек)
Публикувано14.12.08 16:20



Като спомена за травестити... отивам аз на гей бар и гледам една жестока мацка, руса, барната- направо бижу. И в късните часове вече полуотсвирен си тръгвам и тя отвън. Заговаря ме се, отиваме в едно кафе, и в един момент разбирам , че е травестит, който прави секс за пари. Кое беше интересното за мен, което той /тя / сподели- на ден имал по доста хетеросексуални мъже клиенти, които обаче искали той да бъде активен с тях. Това, по думите на травестита било масово търсене, т. е. Много хетеро мъже искали жена да ги чука в сексуалната им фантазия, вместо те нея и един травестит покрива напълно очакванията им. Съдейки по пачките , които вадеше, не допуснах че ме лъже или преувеличава. Тогава го попитах мисли ли че обществото и по скоро мъжката част са хомофобни, каза че това било само на думи и в компания, на саме нещата стоели по друг начин.





Тема Re: Меките китки? [re: enarees]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано14.12.08 17:18



Е, всеки има право да си харесва, каквото си иска. :) Бодибилдерите не са лоши, аз също ги харесвам. Най-секси за мен е някъде по средата. Да кажем леко женствен в маниерите си мускулест спортист.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.