Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 11.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Имате ли  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.11.08 01:41



100 %- тово доверие на човека до себе си?
Аз съм така устроен, че не ми минава през ум въпросът, дали ми казват истината или ме пързалят... На няколко пъти през годините се оказвам "неподготвен" за изненадки- или съм безнадеждно тъп, или имам нужда от квалифицирана помощ...


Въпреки всичко оценявам, че по този начин си живея безгрижно и необременено от мрачни подозрения /смятам да продължа и занапред по този начин/...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Имате линови [re: ljove]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано14.11.08 04:37



Рискуваш да те хваната 100% ... неподготвен. Малко ревност (казват, че) крепи връзката. Аз съм много ревнив, пък имам стабилна връзка. Като подозирам нещо, ами проверявам, какво толкова?



Тема Re: Имате линови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано14.11.08 07:22



Лично аз не съм ревнив, но мразя да ми казват само част от някаква истина. Никога не си мисля, че ми изневеряват, а и така да е, ако обичам човека, то това не ми е чак толкова голям проблем.
За разлика от теб, аз обичам да живея пълноценно - не спокойно, защото докато си пазиш спокойствието, може и да разбереш, че всичко интересно в този живот те е подминало и си е отишло безвъзвратно.


Не ме разбирай грешно. Не те карам да си сменяш начина на живот, а само мъничко да си помислиш, ако това не затормозява следобедния ти сън.



Тема Re: Имате линови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.11.08 09:22



Мартир, ако някой реши да направи зад гърба на гаджето си нещо, няма сила, която да го спре... Проверките и "превантивните" действия могат само да влошат ситуацията.
Аз априори гласувам пълно доверие, а каквото има да се случва- то си става...

Не съм чак толкова задръстен, улавям сигналите, когато нещата тръгват в друга посока, но проблемът ми е, че не се замислям над тях поради по- горната причина...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Имате линови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано14.11.08 20:24



Би било добре от време на време да се замисляш....





Тема Re: Имате линови [re: ljove]  
Автор loverrock ()
Публикувано14.11.08 20:34



Не разбира се, няма как да вярваш на 100%. Не съм ревнива, но ако усетя, че има нещо го научавам и край!



Тема Re: Имате ли? - Ми нямам :(нови [re: loverrock]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано14.11.08 22:52



Нямам 100% доверие на човека до мен. Усещам кога ме лъжат макар и не винаги, кога има нещо, което не е наред. Усеща се, както всеки тук би усетил.... Това определено ми тежи... Ревнив съм и към мен са ревниви... и... работата е сложна общо взето. Трябва да се науча и аз да не отдавам такова внимание, но като съм влюбен като ученичка как да стане?





Тема Re: Имате линови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано15.11.08 02:42



Едва ли не....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Имате линови [re: loverrock]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано15.11.08 02:45



Вярвам- значи съществувам! /за мислене друг път ще говорим...

/

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Имате линови [re: ljove]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано25.11.08 05:43



Аз нямам 100%, но и не искам да имам, не ми трябва. Не ми трябва и неговата 100% вярност. Но колкото по не ми пука, на него толкова повече му пука и прави всякакви идотски неща да се убеди, че съм му верен. Много е гадна понякога тая динамика във връзките!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.