Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 19.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Е, не става...нови  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано08.11.08 12:19



Как да обясниш на някой, че не го харесваш без да го нараниш? Завоалирано, директно, с такт...? Всичко съм изпробвал и НЕ СТАВА! Побесняват, блокират ме, отказват всякакъв контакт с мен и прочие дивотии...Не искали да си губят времето? А преди това ми изписват цели фермани как секса бил важен, но приятелството и уважението по-важни.... Аз ли съм нещо ненормален да им се връзвам или това си е нормална човешка реакция от тяхна страна?



Тема Re: Е, не става...нови [re: _RedBull_]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано08.11.08 13:39



Цялата тая история е достатъчно показателна, за да си направиш изводите - приятелството било важно апък като ги отрежеш за секс и те режели. Всъшност по-интересното в случая е след подобна реакция от другата страна ти защо се опитваш да подържаш някакви отношения?





Тема Re: Е, не става...нови [re: [bbourgas]]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано08.11.08 13:55



Ще ти кажа


Примерно разменили сме скайп, Кю или там някакъв месенджър. Какво лошо има примерно ако човека е в Русе и аз отида там по някаква работа да се видим и да излезем я на кафе, я на бар? Или пък ако той дойде в моя град, да излезем, да се видим?



Тема Re: Е, не става... [re: _RedBull_]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано08.11.08 14:07



Ooo, ама вие още не сте се виждали? Ама такива ситуации са нещо съвсем нормално при интернет запознанствата. Човека е търсил нещо да го начеше, а ти имаш наглостта да го занимаваш и да му губиш времето със срещи наживо, разговори и прочие. Засрами се! За изгубеното с теб време в приказки той може да си намери поне 5 ебача!





Тема Re: Е, не става...нови [re: _RedBull_]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано08.11.08 14:13



Опасявам се, че не е възможно, при положение, че насрещния те харесва...

Както и да поднесеш подобно отношение към него, няма начин той да не изпита огорчение от разминаването... Лично аз се ослушвам за отсрещното настроение и не се натискам да се обяснявам при положение, че не забелязвам признаци на взаимно влечение- защо да се чуствам кофти, като няма шанс за задълбочаване на взаимоотношенията...
Иначе- и аз късам окончателно при положение, че съм бил с човек две или три години и в един миг всичко това става минало- какъв е смисълът и как е възможно да остана "приятел" с някои, който е бил по- голямата част от мен до този момент?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Е, не става...нови [re: ljove]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано08.11.08 14:35



Ооо ББургас, колко си прав ако знаеш

Явно писаниците им за "приятелство" са за имидж


Ллове, смятам, че е по коректно нещата да се кажат преди да са се случили. По-кофти е след секса да отчета бройка и да кажа не ми трябваш И мен не са ме харесвали понякога, но просто зная защо и няма проблем.
Иначе е тъпо след края на една връзка, да се засичам с бивш (ия - (ата) :) ) в някой гей бардак и да ми се прави на кралица Приключило, приключило и какво от това? Едно Здравей да си кажем пак е нещо... ама...пустите корони на главите им...



Тема Re: Е, не става...нови [re: _RedBull_]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано08.11.08 14:52



Естествено, че трябва да се казва истината в очите... Иначе лъжеш едновременно и себе си, и другите, а това е педалско...


Що се отнася до краят на една връзка- нека всеки сам избира начина... /Корони въобще не ми стоят- предпочитам бейзболни шапки ... /

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Е, не става...нови [re: ljove]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано08.11.08 15:05



Точно!

Ама тва за короната си беше за моето бившо де...дето и сега си извърта главичката като принцеска щом ме мерни някъде...



Тема Re: Е, не става...нови [re: _RedBull_]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано08.11.08 15:49



Независимо какво или кого търси човек в интернет, в даден момент му идва до гуша да не е нечий(ничий) тип.
"Не си мой тип!" може да резултира в бяс, триене, блокиране, дори обиди и псуване. Защото не го харесваш на вид. А дотогава си нямал проблем да говориш с него, с неизказаната възможност потенциално да го харесаш. И става нещо от типа "Ми не си мой тип, не те харесвам, но за компенсация нека поддържаме спорадични контакти, отношения на познати и някой ден някъде може би ще се видим за по кафе?"... Еми не става номера.



Нищо лично, но чувството за "превъзходство", което изпитвате спрямо коронованите особи не е обосновано според мен. Не всички реагираме по един и същ начин, не всички действаме по "Наръчник за правилно поведение.", не всички имаме желанието да си губим времето и да се натоварваме излишно с поредния човек, който не проявява интерес към нас. Криворазбрано "възпитание" е да сочиш обвинително с пръст някой, само защото не го разбираш, не разбираш логиката му, причините му.

А и в крайна сметка - ако искаш уважение и приятелство, защо намесваш харесването и нехаресването? Нима с всичките си приятели си минал през идеята "Не те харесвам, хайде да сме приятели!"? Ако искаш приятелство и уважение - не намесвай харесването и нехаресването, поне в началото.

Няма нормални и ненормални човешки реакции. Просто едни реагират така, други не точно, трети - напълно различно.



Тема Re: Е, не става...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано08.11.08 16:26



Ами точно поради тази причина поставям уважениео и общуването на първо място. Какво да отговоря на въпроса " Ще се видим ли за секс еди кога си?" когато действително не желая и не мога да правя секс с този човек? Аз отговарям: "Ще се видим, но без секс" И от тук нататък съм блокиран

Което значи, че не съм харесал човека за секс, но пък нямам нищо против да се видим. Предпочитам нещата да са ясни. Мен също не са ме харесвали, но нито блокирам, нито обиждам Как да обидя някой, който ме кефи, пък аз не го кефя в сексуален план примерно? Е то е ясно, че по същата причина спират да ми пишат та нещата са двустранни
А опитите "за само приятелство" още в първото изречение с някой от нета, винаги преминават в някаква сексуална представа за обекта....
Та май оправия няма
А типа изречение от" Не си мой тип" не са ми по вкуса и по характера
И все пак Гардиън, критиката ти беше на ниво
Споко, не се обиждам и приемам всякакви мнения Приел съм този клуб като доста стойностен!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.