Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 16.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Свършване...  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано05.11.08 14:17



случва ми се, в някой моменти да не мога да свърша. Може да е само в главата ми, но ми е проблем.

Например, партньора е свършил и почва да гледа отегчено стената...

Или симулира пъшкане, за да ме улесни...

Или просто съм много далече, а той вече е свършил и просто се отказвам ...


При вас как е?





Тема Re: Свършване...нови [re: martyr]  
Автор lmperator (новак)
Публикувано05.11.08 14:49



Приятелю, стреса и уморото влияят на много аспекти в днешно време. На мене лично, както ме познаваш, ми се е случвало твоето положение не веднъж и дваж. Въпросът е, че просто може да се достимулираш с анално дразнение или партниора ти да се опита да задаржи малко и да кулминирате заедно. Въпреки всичко ако не се случи, знай, защото те познавам го казвам, че за да си мислиш и ровиш за сексуална дисфункция триабва да ти е редовен и перманентно присъствуващ проблем, а не спорадични запецки.

Ако обаче продължава, или е в главата ти или ако зачести - еми иди на уролог. "Простата алармира". Над 56 % от мъжете страдат от хроничен или придобит простатит от 30 до 50 години.

Пак повтариям - всичко е в главата ти. Спокоисвие и ще се лее протеиново разкошие.

Ивай много КУРаж!!!!



Тема Re: Свършване...нови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.11.08 17:45



Аз свършвам доста по- бавно от моя човек, но не смятам, че това засега е някакъв сериозен проблем. Честно казано, правя /или поне желая/ да правя нещо, когато изпитам нужда от него, ако го чувствам като задължение или медицинска манипулация, даже няма да мога и да се възбудя...

Имам приятели, на които сякаш никога не им спада, аз не мога така- необходима ми е свобода на избора и усещанията... Предполагам, че ако не си поставяш за цел непременно да постигнеш "онова" в строго определен момент, ако не гоните на всяка цена едновременни "фойерверки", ако всеки от двамата е склонен да "задоволи" другия, когато той наистина има настроение и нужда, тогава подобен дисонанс не би трябвало да съществува.

Престанах да се чувствам зле, ако не ми стане или не свърша винаги, навсякъде и на всяка цена- не съм Казанова, нито кукла на конци, нито герой от "Междузвездни войни", за да се изживявам като такъв, установил съм, след определено време сексът между двама става доста традиционен и донякъде рутинен, нужна е взаимна фантазия и желание нещата в това отношение да не закърняват...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Свършване...нови [re: martyr]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано05.11.08 18:02



Не мога да ти дам добър съвет. Самият аз имам известен проблем в това отношение /май в обратната посока - гърмя бързо/, но ако това пречи на връзката ви, то по-добре е да потърсиш компетентно мнение от лекар, а не всички да ти говорим в стил :"Един познат казал на баща ми, че в този случай....."



Тема Re: Свършване...нови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.11.08 18:13



Най- добре лекарят да е даровит млад красив гей, как на никой не му е дошло наум?!?!?!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 05.11.08 18:15.



Тема Re: Свършване...нови [re: martyr]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано06.11.08 13:35



мисля, че е нормално. аз мразя да ме чакат да свърша, предпочитам аз да изчаквам, но да не издавам признаци за това, защото е кофти. обикновено самата мисъл, че ме чакат и трябва да свърша не от кеф, а защото другия партньор е свършил, ме дразни.



Тема Няма дисфункция бенови [re: lmperator]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано06.11.08 14:30



ваше величество

.

Соча си в 12-14 часа и не омеквам и като свърша. Не си разбрал от какво се оплаквам. Просто не искам да ме чакат да свърша и като видя, че нещата са отишли натам, така и не свършвам.

Случвало ми се е и с други партньори. Нещата просто са такива при мен.

postscripvm: От този уикенд сме в отпуск и двамата с мъжлето, обади се да се разберем.



Тема Re: Свършване...нови [re: martyr]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано07.11.08 11:05



да ви имам проблемите....

добре че не сте жени - просто не ми се мисли на какви мъчителни изследвания щяхте да се подложите



Тема Re: Няма дисфункция бенови [re: martyr]  
Автор lmperator (новак)
Публикувано07.11.08 11:38



Е сегь ти опльквьш ли се или се хвалиш.......
Нали става и работи, останалото с яденето ......
Апропос, да не е от п....та

ПС Ще Ви званна тая вече и ако оставате в СФ може да се видим.....



Тема Re: Свършване...нови [re: Double Trouble]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано08.11.08 12:12



Мен лично това не ме притеснява по никакъв начин, нито за себе си ,нито за партньора. Случват се и такива неща, както и преждевременната еякулация. Не знам защо поне пред мен партньорите ми се притесняват, след като ми е хубаво с тях. На мен ми се е случвало само веднъж да не свърша, защото от прекаленото старание на човека до мен, меко казано не ми беше хич хубаво.......




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.