Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 28.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Как постъпвате,  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано04.11.08 21:16



когато при Ваша покана, гаджето Ви намира претекст да откаже да дойде у Вас? /Пояснение : Той живее с родителите си, а аз живея сам/ Може ли да е нормално обяснението : "Днес не успях да спя след обяд и не се чувствам в кондиция." Дали не ме мотае, или има крехка душевност, която аз недооценявам? Може би се държа като слон в стъкларски магазин и не го разбирам? Объркан съм. Дори в този момент в главата ми се блъскат куп въпроси. Не е ли нормално да искаш да бъдеш с човека, който ти е близък, колкото може по-дълго?



Тема Re: Как постъпвате,нови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.11.08 22:36



Сякаш си го писал за мен!?!
Много е трудно ситият да разбере гладния, дебелите- слабите, дългокосите- плешивите, да не продължавам... В едно съм сигурен- ако всеки прави и получава всичко на момента, което иска и обича само той, интересът отлита яко дим /и за двете страни/- рано или по- късно . Лично аз се опитвам да балансирам положението, да давам нужното на гаджето /вероятно не го правя на 100%/, но и да отстоявам собствената си позиция, лошото е когато той не я приема или направо я отхвърля като абсурдна... В общи линии, стискам зъби по разни параграфи и не се обяснявам, без наистина даден елемент да не ми бърка в мозъка, докато от другата страна се сипят отвреме навреме обвинения, които ме карат да се чувствам с напълнени гащи...

Според мен в случая, или си изяснете дневната и нощната програма с твоя човек и я приемете като даденост, или единия хваща дневния, а другия- нощния влак...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Как постъпвате,нови [re: ros2r]  
Автор loverrock ()
Публикувано04.11.08 22:36



Нормално е, но най-добре да уважиш решението му! Ти абсолютно винаги ли имаш желание да сте заедно?



Тема Re: Как постъпвате,нови [re: loverrock]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано04.11.08 22:45



По някога и аз имам желание да се виждам с други хора и знам, че това е нормално, но нещо ми куца в неговото обяснение. Трудно го разбирам и това ме притеснява.



Тема Re: Как постъпвате,нови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано04.11.08 22:48



Идеята с влаковете е много интересна! Вие да не се познавате?

Той ли те помоли да ми дадеш този съвет?



Тема Re: Как постъпвате,нови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.11.08 22:49



Ако смяташ /или знаеш/, че те лъже и се среща с други, когато ти отказва да дойде у вас, не виждам какво търсиш в подобна връзка...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Как постъпвате,нови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.11.08 22:52



Познавах навремето един кондуктор /неинтимно

/, но от десетина години не съм го виждал...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Как постъпвате,нови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано04.11.08 22:59



Кой говори за съмнения и други връзки? Просто питам : "Какво става?" Нещо ми се изплъзва и трудно разбирам. Но и ти едва ли ще успееш да ми обясниш.





Тема Re: Как постъпвате,нови [re: ros2r]  
Автор loverrock ()
Публикувано04.11.08 23:04



От кога сте заедно?



Тема Re: Как постъпвате,нови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.11.08 23:06



Когато съм сънлив, много добре обяснявам...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.